ZOELLER SYSTEMS MEDIUM X4
- 2025
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 9291 cm³
- 265 kW ≈ 360 k
VINYS2G6X20005769082
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 14:22 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2G6X20005769082
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZOELLER SYSTEMS
- Model
- MEDIUM X4
- Typ
- / N333
- Datum 1. registrace
- 5. 5. 2025
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 5. 2025
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 9291 cm³
- Výkon
- 265 kW
- Kategorie
- N3 – VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Město Volyně (IČO 00252000) od 5. 5. 2025
- Provozovatel: Město Volyně (IČO 00252000) od 5. 5. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 5. 5. 2025 | První registrace | Město Volyně (IČO 00252000) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30. 4. 2026 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | 12 425 km | způsobilé | bez závad | 30. 4. 2027 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Město Volyně (IČO 00252000)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2026
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2027 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-26-04-0254
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (47)
Identifikace
- Tovární značka
- ZOELLER SYSTEMS
- Obchodní označení
- MEDIUM X4
- Typ
- / N333
- Varianta
- G0B47519B3CD9B8
- Verze
- H361OD201N1001D120
- Typ kód
- N333
- VIN
- YS2G6X20005769082
- PČV
- 18933526
- Druh vozidla
- VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 5. 5. 2025
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 5. 2025
- Druh (typ)
- 18 PRO SBĚR ODPADKŮ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA
- Typ motoru
- DC09141
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 265 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 9291
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ 1 DRUHÁ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2019/1939E
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/ 1425
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9600/ 2500/ 3550
- Rozvor [mm]
- 3750+1350
- Provozní hmotnost
- 14900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 26500/ 26500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
10500/ 10500
8500/ 8500
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R22.5 164/---K/ 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 ---/150L [2]/ 22.5 X 9.00
385/65 R22.5 164/---K/ 22.5 X 11.75
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KIRCHHOFF ECOTEC GMBH, ISERLOHN, SRN
- Výrobní číslo karoserie
- A242721835
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- C-10246-16-00
- ES/EU
- e1*2018/858*00225*10
- Číslo ORV
- UBL824012
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- *V.9: 2019/1939E; EURO VI E
Vozidlo vyrobeno v II. stupni pod č. ES schválení e1*2018/858*00225*10.
Vozidlo je vybaveno zvláštním výstražným světelným zařízením oranžové barvy.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkou: - vzhledem ke konstrukci a účelu užití zvláštního vozidla, nejsou splněny všechny požadavky pro světelná a osvětlovací zařízení,
- horní hrana zadní registrační značky je výše než 2 m od země.
M: 3750+1350
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2G6X20005769082
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.