SCANIA
- 2004
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 10640 cm³
- 250 kW ≈ 340 k
VINYS2P4X20002004379
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 5:00 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2P4X20002004379
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Typ
- SCANIA . P114GB4X2NZ / P114GB4X2NZ
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 6. 12. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 12. 2004
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10640 cm³
- Výkon
- 250 kW
- Kategorie
- N3 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Město Deštná (IČO 00246506) od 27. 7. 2023
- Provozovatel: Město Deštná (IČO 00246506) od 27. 7. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 6. 12. 2004 | První registrace | Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje (IČO 70882835) | Registr silničních vozidel |
| 27. 7. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | Město Deštná (IČO 00246506) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 9. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Soběslav (č. 3323) | 50 925 km | způsobilé | 2 lehké
| 9. 9. 2028 |
| 24. 3. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Soběslav (č. 3323) | 50 120 km | způsobilé | bez závad | 24. 3. 2027 |
| 20. 3. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Soběslav (č. 3323) | 49 649 km | způsobilé | bez závad | 20. 3. 2025 |
| 22. 3. 2023 | Pravidelná STK | Dolní Třebonín (č. 3302) | 48 996 km | způsobilé | bez závad | 22. 3. 2024 |
| 22. 3. 2023 | Měření emisí | Dolní Třebonín (č. 430216) | 48 995 km | způsobilé | bez závad | 22. 3. 2025 |
| 18. 3. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Třebonín (č. 3302) | 47 777 km | způsobilé | 2 lehké
| 18. 3. 2024 |
| 18. 3. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Třebonín (č. 3302) | 45 345 km | způsobilé | bez závad | 18. 3. 2022 |
| 18. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Třebonín (č. 3302) | 43 536 km | způsobilé | 3 lehké
| 18. 3. 2021 |
| 15. 3. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Třebonín (č. 3302) | 41 872 km | způsobilé | bez závad | 15. 3. 2020 |
| 15. 3. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Jihočeský kraj (č. 3302) | 40 318 km | způsobilé | 1 lehká
| 15. 3. 2019 |
| 21. 4. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | 38 121 km | způsobilé | bez závad | 21. 4. 2018 |
| 22. 4. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | 34 395 km | způsobilé | bez závad | 22. 4. 2017 |
| 13. 4. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | 31 495 km | způsobilé | bez závad | 13. 4. 2016 |
| 30. 4. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | 25 126 km | způsobilé | bez závad | 30. 4. 2015 |
| 11. 4. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | 25 126 km | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2014 |
| 26. 7. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | 24 064 km | způsobilé | bez závad | 26. 7. 2013 |
| 15. 8. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | 21 644 km | způsobilé | 1 lehká
| 15. 8. 2012 |
| 3. 9. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | 20 244 km | způsobilé | bez závad | 3. 9. 2011 |
| 3. 9. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | 17 101 km | způsobilé | 1 lehká
| 3. 9. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje (IČO 70882835)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2012 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2013 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2014 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2015 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2016 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2017 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2018 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-17-04-0915
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 3. 2019 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-18-03-0582
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 3. 2020 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-19-03-0574
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2021 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-20-03-0700
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2022 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-21-03-0550
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2023 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-22-03-0656
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2024 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-23-03-0730
-
Nový vlastník a provozovatel Město Deštná (IČO 00246506)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2025 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-24-03-0852
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2026 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-25-03-0787
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2027 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-26-09-0328
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK MODRÝ
- MAJÁK ORANŽOVÝ
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Typ
- SCANIA . P114GB4X2NZ / P114GB4X2NZ
- Typ kód
- P114GB4X2NZ
- VIN
- YS2P4X20002004379
- PČV
- 5873447
- Druh vozidla
- SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- POŽÁRNÍ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA NEDERLAND B.V, ZWOLLE, NIZOZEMÍ
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 6. 12. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 12. 2004
- Druh (typ)
- CISTERNOVÁ CAS
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DC 11 03
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 250 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10640
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 110
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2001/27A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.75
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 90/ 1425
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9045/ 2550/ 2825
- Rozvor [mm]
- 3900
- Provozní hmotnost
- 11700
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 20500/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 900/ 900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 66000/ 48000
- Objem cisterny
- 3.6
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R22,5 156/150L/ 22.5 X 9.00
315/80 R22,5 156/150L/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- THT,S.R.O., , POLIČKA
- Výrobní číslo karoserie
- 021806.1
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Barva doplňková
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 6 / 6 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S - OKO 40 MM
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3350-247-01
- Číslo TP
- BF786354
- Číslo ORV
- UBG139795
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- KOOPERATIVA POJ.A S Č. CZ/0010/6382311724
- Další záznamy
- Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Vozidlo je nad rámec předpisů EHK 48 vybaveno:
- na střeše kabiny v zadní části nástavby zvláštním výstražným světelným zařízením modré barvy
- na přední stěně kabiny jedním párem doplňkových zvláštních výstražných světel modré barvy
- v zadní části nástavby zvláštním výstražným světlem oranžové barvy.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. výjimkami:
- geometrická viditelnost zadní odrazové desky je omezena,
- není homologace z hlediska polohy světelných zařízení dle EHK č. 48,
- zvlástní výstražná světla nejsou homologována,
- v zadní části vozidla jsou výčnělky (žebřík),
- maximální technicky povolená hmotnost nebržděného přívěsu je 900 kg za předpokladu
dodržení maximálně technicky povolené hmotnosti soupravy.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2P4X20002004379
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.