SCANIA P420 PRT
- 2005
- HNĚDÁ
- motorová nafta (NM)
- 11700 cm³
- 309 kW ≈ 420 k
VINYS2P4X20002006755
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 22:33 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2P4X20002006755
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Belgické království), datum dovozu 17. 5. 2016. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2005. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- P420 PRT
- Typ
- / CB4X2
- Datum 1. registrace
- 21. 3. 2005
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 5. 2016
- Barva
- HNĚDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11700 cm³
- Výkon
- 309 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Lumír Latta (IČO 60530936) od 17. 5. 2016
- Provozovatel: Lumír Latta (IČO 60530936) od 17. 5. 2016
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 21. 3. 2005 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 17. 5. 2016 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 17. 5. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | Lumír Latta (IČO 60530936) | Registr silničních vozidel |
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2016 · stanice: KULKOVA 946/30, 61400, BRNO - MALOMĚŘICE
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Belgické královstvíNový vlastník a provozovatel Lumír Latta (IČO 60530936)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 5. 2017 · stanice: KULKOVA 946/30, 61400, BRNO - MALOMĚŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2018 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-17-05-0975
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2019 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-18-05-0422
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2020 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-19-05-0519
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2021 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-20-05-0427
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2022 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-21-05-0837
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2023 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-22-05-0935
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 5. 2024 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-23-05-0638
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2025 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-24-05-0345
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2026 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-25-04-0622
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2027 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-26-04-0416
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- P420 PRT
- Typ
- / CB4X2
- Varianta
- A12
- Verze
- 4X2
- Typ kód
- CB4X2
- VIN
- YS2P4X20002006755
- PČV
- 14028349
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BE NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 21. 3. 2005
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 5. 2016
- Druh (typ)
- BE NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DC12 14
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 309 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11700
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 49-03A /
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.95
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 84/ 1350
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7650/ 2550/ 2900
- Rozvor [mm]
- 4900
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 9120
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 20500/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
13000/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 26000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 44000/ 44000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 305/70 R22.5 152/148L/ 22.5 X 9.00
305/70 R22.5 152/148L [2]/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AJK HYDROLIFT, BOCHOLT, BELGIE
- Výrobní číslo karoserie
- 055586
- Barva
- HNĚDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X, ROCKINGER 260G150
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UH115121
- Číslo ORV
- UAX525421
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 102
- Další záznamy
- Na vozidle namontováno výstražné světelné zařízení
*14: 3 150 mm s namontovaným světelným výstražným zařízením
*20-21: 22.5 x 7.50, 22.5 x 8.25
295/55 R22.5 147/145K
295/60 R22.5 150/147K
315/60 R22.5 152/148L
305/70 R22.5 152/14L
315/70 R22.5 154/150K
295/80 R22.5 152/148L
315/80 R22.5 156/150L
*V.9: emisní limit EURO 3
Vozidlo plní podmínky zákona č.56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: YS2P4X20002006755
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.