SCANIA P400
- 2013
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12740 cm³
- 294 kW ≈ 400 k
VINYS2P4X20002091192
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 2:59 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2P4X20002091192
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Maďarská republika), datum dovozu 19. 11. 2019. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- P400
- Typ
- / P 420
- Datum 1. registrace
- 28. 11. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 11. 2019
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12740 cm³
- Výkon
- 294 kW
- Kategorie
- N3 – TAHAČ NÁVĚSŮ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: CAMPA TRANSPORT s.r.o. (IČO 06547010) od 26. 11. 2024
- Provozovatel: CAMPA TRANSPORT s.r.o. (IČO 06547010) od 26. 11. 2024
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 28. 11. 2013 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 19. 11. 2019 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 19. 11. 2019 | Nový vlastník | MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) | Registr silničních vozidel |
| 19. 11. 2019 | Nový provozovatel | Václav Jiránek (IČO 48936995) | Registr silničních vozidel |
| 27. 5. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | MB Transport s.r.o. (IČO 25449532) | Registr silničních vozidel |
| 26. 11. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | CAMPA TRANSPORT s.r.o. (IČO 06547010) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17. 12. 2025 | Pravidelná STK | Rosice (č. 3735) | 1 205 463 km | způsobilé | 2 lehké
| 17. 12. 2026 |
| 5. 12. 2024 | Opakovaná STK | Rosice (č. 3735) | 1 169 153 km | způsobilé | 3 lehké
| 5. 12. 2025 |
| 23. 8. 2024 | Pravidelná STK | Rosice (č. 3735) | 1 164 996 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 22. 9. 2024 |
| 10. 8. 2023 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3709) | 1 152 549 km | způsobilé | 8 lehkých
| 10. 8. 2024 |
| 10. 8. 2023 | Měření emisí | Jihlava (č. 570710) | 1 152 545 km | způsobilé | bez závad | 10. 8. 2024 |
| 6. 6. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Liberec (č. 3504) | 975 670 km | způsobilé | 8 lehkých
| 6. 6. 2023 |
| 26. 5. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Liberec (č. 3504) | 874 620 km | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 5. 2022 |
| 1. 11. 2019 | Před registrací + měření emisí | Liberec (č. 3504) | 874 536 km | způsobilé | 7 lehkých
| 1. 11. 2020 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2020 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-19-11-0056
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Maďarská republikaNový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)Nový provozovatel Václav Jiránek (IČO 48936995)
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu MLADÁ BOLESLAVVyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu MLADÁ BOLESLAV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2022 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-21-05-1704
-
Nový vlastník a provozovatel MB Transport s.r.o. (IČO 25449532)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2023 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-22-06-0393
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2024 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-23-08-0380
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2024 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-24-08-0808
-
Nový vlastník a provozovatel CAMPA TRANSPORT s.r.o. (IČO 06547010)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2025 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-24-12-0203
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2026 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-25-12-0670
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- P400
- Typ
- / P 420
- Typ kód
- P 420
- VIN
- YS2P4X20002091192
- PČV
- 16063467
- Druh vozidla
- TAHAČ NÁVĚSŮ
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 28. 11. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 11. 2019
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DC13 120
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 294 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12740
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2008/74K
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.62
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1425
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6000/ 2550/ 2700
- Rozvor [mm]
- 3700
- Provozní hmotnost
- 12260
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 22000/ 22000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 45000/ 45000
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 305/70 R22.5 152/148L/ 22.5 X 9.00
305/70 R22.5 152/148L [2]/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ano
- Airbag
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7949-059
- ES/EU
- e4*2007/46*0030*09
- Číslo ORV
- UBJ797768
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- DOVOZ MAĎARSKO Depozit-780/2019
- Další záznamy
- Dovoz Maďarsko
[Alternativní provedení vozidla:
*9: XLEP4X2???; YS2P4X2???; 9BSP4X2???; VLUP4X2???;
XLEG4X2???; YS2G4X2???; 9BSG4X2???; VLUG4X2???;
XLER4X2???; YS2R4X2???; 9BSR4X2???; VLUR4X2???;
XLEP4X4???; YS2P4X4???; 9BSP4X4???; VLUP4X4???;
XLEG4X4???; YS2G4X4???; 9BSG4X4???; VLUG4X4???;
XLER4X4???; YS2R4X4???; 9BSR4X4???; VLUR4X4???;
*10: SCANIA NEDERLAND B.V, ZWOLLE, HOLANDSKO;
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO;
SCANIA DO BRASIL LTDA, SAO PAULO, BRAZÍLIE;
SCANIA PRODUCTION ANGERS SA, ANGERS, FRANCIE;
*44: 22.5 x 11.75;
355/50 R22.5 154K; 375/50 R22.5 156K; 385/55 R22.5 160K; 385/65 R22.5 160K;
*44-45: 22.5 x 7.50; 22.5 x 8.25;
295/55 R22.5 147/145K; 295/60 R22.5 150/147K; 315/60 R22.5 152/148L;
275/70 R22.5 148/145L; 305/70 R22.5 152/147L; 275/80 R22.5 151/148L;
315/70 R22.5 154/150K; 11R22,5 148/145L; 295/80 R22.5 152/148L;
315/80 R22.5 156/150L; 12R22.5 152/148L; 13R22.5 156/150K;
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
[Alternativní provedení vozidla:
 
 *9: XLEP4X2???; YS2P4X2???; 9BSP4X2???; VLUP4X2???;
 XLEG4X2???; YS2G4X2???; 9BSG4X2???; VLUG4X2???;
 XLER4X2???; YS2R4X2???; 9BSR4X2???; VLUR4X2???;
 XLEP4X4???; YS2P4X4???; 9BSP4X4???; VLUP4X4???;
 XLEG4X4???; YS2G4X4???; 9BSG4X4???; VLUG4X4???;
 XLER4X4???; YS2R4X4???; 9BSR4X4???; VLUR4X4???;
 *10: SCANIA NEDERLAND B.V, ZWOLLE, HOLANDSKO;
 SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO;
 SCANIA DO BRASIL LTDA, SAO PAULO, BRAZÍLIE;
 SCANIA PRODUCTION ANGERS SA, ANGERS, FRANCIE;
 
 *44: 22.5 x 11.75;
 355/50 R22.5 154K; 375/50 R22.5 156K; 385/55 R22.5 160K; 385/65 R22.5 160K;
 *44-45: 22.5 x 7.50; 22.5 x 8.25;
 295/55 R22.5 147/145K; 295/60 R22.5 150/147K; 315/60 R22.5 152/148L;
 275/70 R22.5 148/145L; 305/70 R22.5 152/147L; 275/80 R22.5 151/148L;
 315/70 R22.5 154/150K; 11R22,5 148/145L; 295/80 R22.5 152/148L;
 315/80 R22.5 156/150L; 12R22.5 152/148L; 13R22.5 156/150K;
 
 Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
 Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
 Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
 
 M: 3700
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2P4X20002091192
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.