SCANIA

  • 2014
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 9291 cm³
  • 265 kW ≈ 360 k

VINYS2P4X20005344769

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 0:48 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2P4X20005344769

STK končí 17. 12. 2026. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Rakouská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Typ
/ P 360 DB4X2
Datum 1. registrace
5. 5. 2014
Datum 1. registrace v ČR
14. 5. 2020
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
9291 cm³
Výkon
265 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 44 dnů
platnost do 17. 12. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
678 477 km
při prohlídce 17. 12. 2025
1
Vlastníků v registru
AUTONOVEX Transport s.r.o.
od 14. 5. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
5. 5. 2014 První registrace Registr silničních vozidel
14. 5. 2020 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
14. 5. 2020 Nový vlastník a provozovatel AUTONOVEX Transport s.r.o. (IČO 29095018) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

660 000670 000680 000 20242025 12. 7. 2023: 662 385 km24. 7. 2023: 662 413 km23. 7. 2024: 667 192 km24. 7. 2024: 667 206 km16. 12. 2024: 669 360 km20. 12. 2024: 669 373 km15. 12. 2025: 678 464 km17. 12. 2025: 678 477 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
17. 12. 2025 Pravidelná STK Sadov (č. 3409) 678 477 km způsobilé 2 lehké 17. 12. 2026
15. 12. 2025 Měření emisí Karlovy Vary (č. 540312) 678 464 km způsobilé bez závad 15. 12. 2026
20. 12. 2024 Pravidelná STK Sadov (č. 3409) 669 373 km způsobilé 2 lehké 20. 12. 2025
16. 12. 2024 Měření emisí Sadov (č. 540303) 669 360 km způsobilé bez závad 16. 12. 2025
24. 7. 2024 Pravidelná STK Sadov (č. 3409) 667 206 km způsobilé 2 lehké 24. 7. 2025
23. 7. 2024 Měření emisí Sadov (č. 540303) 667 192 km způsobilé bez závad 23. 7. 2025
24. 7. 2023 Pravidelná STK Sadov (č. 3409) 662 413 km způsobilé 2 lehké 24. 7. 2024
12. 7. 2023 Měření emisí Sadov (č. 540303) 662 385 km způsobilé bez závad 12. 7. 2024

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2020 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 36261, SADOV · protokol CZ-3409-20-05-0072
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel AUTONOVEX Transport s.r.o. (IČO 29095018)
    Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2021
    Vybavení zapsané v registru: ZÁVĚS
    Vybavení zapsané v registru: ZVEDACÍ ČELO
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2022 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 36261, SADOV · protokol CZ-3409-21-06-0092
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2022 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 36261, SADOV · protokol CZ-3409-22-06-0121
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2023 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 36261, SADOV · protokol CZ-3409-22-07-0093
  7. Vybavení zapsané v registru: NESTANDARD. PNEU
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 7. 2024 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 36261, SADOV · protokol CZ-3409-23-07-0092
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 7. 2025 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 36261, SADOV · protokol CZ-3409-24-07-0130
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2025 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 36261, SADOV · protokol CZ-3409-24-12-0181
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2026 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 36261, SADOV · protokol CZ-3409-25-12-0137
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Rakouská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)

Zprávy z registru

  • Potvrzení o možnosti záměny pneu. Vystavil: Krbec

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • NESTANDARD. PNEU
  • ZÁVĚS
  • ZVEDACÍ ČELO

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Typ
/ P 360 DB4X2
Varianta
MLB
Typ kód
P 360 DB4X2
VIN
YS2P4X20005344769
PČV
16280885
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
VALNÍKOVÝ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV
Datum 1. registrace
5. 5. 2014
Datum 1. registrace v ČR
14. 5. 2020
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA CV
Typ motoru
DC09 112
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
265 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
9291
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 64/2012A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
89/ 1425
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9940/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
5700
Rozchod [mm]
2067/ 1830/ /
Provozní hmotnost
9500
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
T
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18000/ 18600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6700/ 7100
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40000/ 45000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
295/60R22,5 150/147J/ 22.5 X 9.00
295/60R22,5 150/147J [2] / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UK317412
Číslo ORV
UAY997930
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Výbava vozidla: zvedací čelo.
Vozidlo plní požadavky zák. č. 56/2001 Sb.
Datum 1. registrace vozidla dle předložených dokladů (TP Rakouska: A31247550 -
- odebráno, RZ A: ME-221DX): 05.05.2014.
Dne 12.7.23 zápis pneu a ráfků dle vyjádření akreditovaného zástupce:
*N.1: 11,75 X 22,5; 355/50 R22,5
*N.2: 9,00 X 22,5; 315/60 R22,5

Další ověření (externí odkazy)