SCANIA P370
- 2014
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 272 kW ≈ 370 k
VINYS2P4X20005367113
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 20:10 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2P4X20005367113
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- P370
- Typ
- / N321
- Datum 1. registrace
- 29. 12. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 12. 2014
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 272 kW
- Kategorie
- N3 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Synthomer a.s. (IČO 00011771) od 29. 12. 2014
- Provozovatel: Synthomer a.s. (IČO 00011771) od 29. 12. 2014
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 29. 12. 2014 | První registrace | Synthomer a.s. (IČO 00011771) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. 10. 2025 | Pravidelná STK | Sadov (č. 3409) | 11 503 km | způsobilé | bez závad | 20. 10. 2026 |
| 20. 10. 2025 | Měření emisí | Karlovy Vary (č. 540301) | 11 498 km | způsobilé | bez závad | 20. 10. 2027 |
| 22. 10. 2024 | Pravidelná STK | Sadov (č. 3409) | 10 909 km | způsobilé | bez závad | 22. 10. 2025 |
| 22. 10. 2024 | Měření emisí | Karlovy Vary (č. 540301) | 10 904 km | způsobilé | bez závad | 22. 10. 2026 |
| 21. 10. 2024 | Měření emisí | Karlovy Vary (č. 540301) | 10 808 km | nezpůsobilé | bez závad | |
| 23. 10. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Sokolov (č. 3416) | 10 192 km | způsobilé | bez závad | 23. 10. 2025 |
| 3. 11. 2022 | Pravidelná STK | Sokolov (č. 3416) | 9 456 km | způsobilé | bez závad | 3. 11. 2023 |
| 3. 11. 2022 | Měření emisí | Sokolov (č. 440918) | 9 455 km | způsobilé | bez závad | 3. 11. 2024 |
| 3. 11. 2021 | Pravidelná STK | Sokolov (č. 3416) | 8 569 km | způsobilé | bez závad | 3. 11. 2022 |
| 3. 11. 2021 | Měření emisí | Sokolov (č. 440918) | 8 568 km | způsobilé | bez závad | 3. 11. 2022 |
| 11. 11. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Sokolov (č. 3416) | 7 389 km | způsobilé | bez závad | 11. 11. 2021 |
| 4. 11. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Sokolov (č. 3416) | 6 456 km | způsobilé | bez závad | 4. 11. 2020 |
| 9. 11. 2018 | Pravidelná STK | Sokolov (č. 3416) | 5 729 km | způsobilé | bez závad | 9. 11. 2019 |
| 9. 11. 2018 | Měření emisí | Sokolov (č. 440918) | 14 271 km | způsobilé | bez závad | 9. 11. 2019 |
| 8. 11. 2017 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3416) | 4 817 km | způsobilé | bez závad | 8. 11. 2018 |
| 7. 11. 2016 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3416) | 3 759 km | způsobilé | bez závad | 7. 11. 2017 |
| 20. 11. 2015 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3416) | 3 119 km | způsobilé | bez závad | 20. 11. 2016 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Synthomer a.s. (IČO 00011771)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 12. 2015Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: MAJÁK MODRÝVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2016 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2017 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-16-11-0099
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 11. 2018 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-17-11-0092
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2019 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-18-11-0127
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2020 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-19-11-0032
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2021 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-20-11-0128
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2022 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-21-11-0042
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2023 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-22-11-0052
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2024 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-23-10-0270
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2025 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 36261, SADOV · protokol CZ-3409-24-10-0184
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 10. 2026 · stanice: LESOV EV. Č. 8, 36261, SADOV · protokol CZ-3409-25-10-0127
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- MAJÁK MODRÝ
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (68)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- P370
- Typ
- / N321
- Varianta
- C001751152AA3AX
- Verze
- E370OA200Z1001D
- Typ kód
- N321
- VIN
- YS2P4X20005367113
- PČV
- 13327501
- Druh vozidla
- SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- POŽÁRNÍ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 29. 12. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 12. 2014
- Druh (typ)
- SKŘÍŇOVÁ-TA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Vozidlo s předností práva v jízdě
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DC13 116
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 272 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 64/2012A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1425
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8950/ 2500/ 3370
- Rozvor [mm]
- 4700
- Provozní hmotnost
- 11450
- Hmotnosti zatížení SZ
- 350
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19000/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 6300
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 19000/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 900/ 900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 33000/ 21500
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 275/70 R22.5 148/145M / 22.5 X 7.50
275/70 R22.5 148/145M [2] / 22.5 X 7,50
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- THT POLIČKA, S.R.O., OPOLIČKA, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 026684
- Barva
- ČERVENÁ
- Barva doplňková
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S - ČEP 40MM
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8156-040-00
- ES/EU
- e4*2007/46*0031
- Číslo TP
- UG035941
- Číslo ORV
- UAR879382
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- Vozidlo IZS - výstražné světelné zařízení modré barvy. Dne 04.02.2015 zapsána změna názvu společnosti: HEXION a.s. DNE 08.06.2017 ZMĚNA NÁZVU SPOLEČNOSTI: SYNTHOMER a.s.
- Další záznamy
- DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
VOZIDLO JE NAD RÁMEC PŘEDPISU EHK 48 VYBAVENO:
-NA PŘEDNÍ STĚNĚ KABINY JEDNÍM PÁREM DOPLŇKOVÝCH ZVLÁŠTNÍCH VÝSTRAŽNÝCH SVĚTEL MODRÉ BARVY,
-NA STŘEŠE KABINY A V ZADNÍ ČÁSTI NÁSTAVBY ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM SVĚTELNÝM ZAŘÍZENÍM MODRÉ BARVY.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.S VYJÍMKAMI:
-VOZIDLO NEMUSÍ BÝT VYBAVENO ZADNÍM NÁRAZNÍKEM.
-GEOMETRICKÁ VIDITELNOST ZADNÍ ODRAZOVÉ DESKY JE OMEZENA,
-V PŘEDNÍ A ZADNÍ ČÁSTI VOZIDLA JSOU VÝČNĚLKY ( VÝSTRAŽNÉ ZAŘÍZENÍ, STOŽÁR, ŽEBŘÍK),
-VOZIDLO NENÍ OZNAČENO ČERVENÝMI A BÍLÝMI PRUHY NA PŘEDNÍ A ZADNÍCH ČELNÍCH PLOCHÁCH,
-MAXIMÁLNÍ TECHNICKY POVOLENÁ HMOTNOST NEBRŽDĚNÉHO PŘÍVĚSU JE 900 KG ZA PŘEDPOKLADU DODRŽENÍ MAXIMÁLNÍ TECNICKY
POVOLENÉ HMOTNOSTI JÍZDNÍ SOUPRAVY.
-NENÍ HOMOLOGACE Z HLEDISKA POLOHY SVĚTELNÝCH ZAŘÍZENÍ DLE EHK Č.48.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2P4X20005367113
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.