SCANIA P410
- 2018
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 302 kW ≈ 411 k
VINYS2P4X20005495200
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 15:46 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2P4X20005495200
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Rakouská republika), datum dovozu 30. 8. 2018. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- P410
- Typ
- / N321
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 13. 8. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 8. 2018
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 302 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: TRUCK CITY s.r.o. (IČO 23135212) od 19. 8. 2026
- Provozovatel: TRUCK CITY s.r.o. (IČO 23135212) od 19. 8. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 8 let (všechny roky výroby): 71–594 tis. km (medián 198 172 km, 128 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 13. 8. 2018 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 30. 8. 2018 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 30. 8. 2018 | Nový vlastník | HÖDLMAYR LOGISTICS AUSTRIAGMBH | Registr silničních vozidel |
| 30. 8. 2018 | Nový provozovatel | HÖDLMAYR Logistics Czech Republic a.s. (IČO 45806497) | Registr silničních vozidel |
| 31. 7. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | HÖDLMAYR LOGISTICS GMBH | Registr silničních vozidel |
| 19. 8. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | TRUCK CITY s.r.o. (IČO 23135212) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 8. 2026 | Měření emisí | Praha (č. 411025) | 1 354 021 km | způsobilé | bez závad | 18. 8. 2027 |
| 18. 8. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3103) | 1 354 021 km | způsobilé | 4 lehké
| 18. 8. 2027 |
| 9. 6. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Kladno (č. 3214) | 1 321 352 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné
| 9. 6. 2026 |
| 6. 6. 2024 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 1 056 877 km | způsobilé | 1 lehká
| 6. 6. 2025 |
| 6. 6. 2024 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530104) | 1 056 876 km | způsobilé | bez závad | 6. 6. 2025 |
| 7. 6. 2023 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 795 288 km | způsobilé | 4 lehké
| 7. 6. 2024 |
| 7. 6. 2023 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530104) | 795 286 km | způsobilé | bez závad | 7. 6. 2024 |
| 14. 6. 2022 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 553 471 km | způsobilé | 3 lehké
| 14. 6. 2023 |
| 14. 6. 2022 | Měření emisí | České Budějovice (č. 530104) | 553 470 km | způsobilé | bez závad | 14. 6. 2023 |
| 13. 7. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 3307) | 370 911 km | způsobilé | 3 lehké
| 13. 7. 2022 |
| 13. 7. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 3307) | 225 593 km | způsobilé | 3 lehké
| 13. 7. 2021 |
| 17. 7. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Kladno (č. 3214) | 117 718 km | způsobilé | 1 lehká
| 17. 7. 2020 |
| 14. 9. 2018 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3214) | 442 km | způsobilé | bez závad | 14. 9. 2019 |
| 14. 9. 2018 | Měření emisí | Kladno (č. 520302) | 437 km | – | bez závad | 14. 9. 2019 |
| 28. 8. 2018 | Evidenční kontrola | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | 390 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světěAdministrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2019
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-18-08-1028
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Rakouská republikaNový vlastník HÖDLMAYR LOGISTICS AUSTRIAGMBHNový provozovatel HÖDLMAYR Logistics Czech Republic a.s. (IČO 45806497)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2019 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-18-09-0104
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2020 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-19-07-0116
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu ČERNOŠICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2021 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-20-07-1731
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2022 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-21-07-1539
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 6. 2023 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-22-06-2452
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2024 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-23-06-1211
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2025 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-24-06-0994
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2025 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-25-06-0069
-
Nový vlastník a provozovatel HÖDLMAYR LOGISTICS GMBH
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 8. 2027 · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-26-08-0124
-
Nový vlastník a provozovatel TRUCK CITY s.r.o. (IČO 23135212)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (53)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- P410
- Typ
- / N321
- Typ kód
- N321
- VIN
- YS2P4X20005495200
- PČV
- 15374656
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 13. 8. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 8. 2018
- Druh (typ)
- 14 PŘEPRAVA VOZIDEL
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA
- Typ motoru
- DC13 115
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 302 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Retarder
- ano
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 90/ 1425
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8800/ 2550/ 2950
- Rozvor [mm]
- 5 400
- Provozní hmotnost
- 9140
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 21000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8 000/ 8 000
13 000/ 11 500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 24000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 45000/ 40000
- Ložná délka
- 5670
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 355/50 R22.5 156K/ 22.5 X 11.75
315/45 R22.5 145L [2]/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- HÖDLMAYR LOGISTICS GMBH, SCHWERTBERG, RAKOUSKO
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X, ROCKINGER 500G6
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e4*2007/46*0031*25
- Číslo ORV
- UBN184495
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- 19.8.20026 ZRUŠENÍ ÚKONU - VYŘAZENÍ ( PROVEDENO OMYLEM )
- Další záznamy
- Vozidlo je vybaveno zvláštním světelným výstražným zařízením oranžové barvy.
Vozidlo vyhovuje podmínkám zákona č. 56/2001 Sb.
Přeregistrace vozidla z členského státu - Rakouska: registrační značka PE-551AD;
odebrán TP č. A42073911.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2P4X20005495200
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.