SCANIA/HIPOCAR P280

  • 2019
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 6690 cm³
  • 206 kW ≈ 280 k

VINYS2P4X20005542537

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 4:54 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2P4X20005542537

Semafor rizik: zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.

Základní údaje

Značka
SCANIA/HIPOCAR
Model
P280
Typ
/ N232
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
17. 4. 2019
Datum 1. registrace v ČR
17. 4. 2019
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6690 cm³
Výkon
206 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Zemědělské služby Dynín, a.s. (IČO 60070820)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2020
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2021 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-20-04-0525
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2022 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-21-04-0418
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2023 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-22-03-0960
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2024 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-23-03-3043
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2025 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-24-03-0821
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2026 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-25-03-2432
  8. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nádražní, 30228, Plzeň · protokol CZ-7703-25-05-0017
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2027 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-26-03-2841
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA/HIPOCAR
Obchodní označení
P280
Typ
/ N232
Varianta
P0B1711302AB7BX
Verze
H280OA201Z1001D
Typ kód
N232
VIN
YS2P4X20005542537
PČV
15710964
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
17. 4. 2019
Datum 1. registrace v ČR
17. 4. 2019
Druh (typ)
02 BOČNICE
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC07 113
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
206 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6690
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2016/1718C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
85/ 1425
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8705/ 2550/ 3380
Rozvor [mm]
4950
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18600/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Ložná délka
6500
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R22.5/ 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
HIPOCAR S.R.O., PRAHA, ČR
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Airbag
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10462-0553
ES/EU
e4*2007/46*1128*09
Číslo TP
UJ312871
Číslo ORV
UAU879874
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
HASIČSKÁ POJ.: 0039072075
Další záznamy
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
VOZIDLO MÁ NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU ČÍSLO HOMOLOGACE ES č.4*2007/46*1128*09 PŘED DOSTAVBOU.
ÚDAJE O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Dostavba vozidla zapsána 03.04.2019 firmou HIPOCAR s.r.o., IČO:26470021, Č.J. C-10141-102-001.
Vozidlo vyrobeno ve II.stupni pod č. ES schválení e8*2007/46*0350*
Typ/varianta/verze/obchodní označení S1128/BUNR/BB186SHLZZ/P250
Vozidlo je vybaveno hydraulickou nakládací plošinou DHOLLANDIA DH-SM.15
Nástavba plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.