SCANIA P250
- 2019
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 6690 cm³
- 184 kW ≈ 250 k
VINYS2P4X20005565427
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 22:03 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2P4X20005565427
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- P250
- Typ
- / N323
- Datum 1. registrace
- 19. 12. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 12. 2019
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 6690 cm³
- Výkon
- 184 kW
- Kategorie
- N3S – VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Služby města Pardubic a.s. (IČO 25262572) od 19. 12. 2019
- Provozovatel: Služby města Pardubic a.s. (IČO 25262572) od 19. 12. 2019
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 19. 12. 2019 | První registrace | Služby města Pardubic a.s. (IČO 25262572) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 11. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3622) | 75 219 km | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2027 |
| 19. 11. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3622) | 62 977 km | způsobilé | bez závad | 19. 11. 2026 |
| 24. 11. 2023 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 50 784 km | způsobilé | 1 lehká
| 24. 11. 2024 |
| 24. 11. 2023 | Měření emisí | Pardubice (č. 460634) | 50 783 km | způsobilé | bez závad | 24. 11. 2025 |
| 24. 11. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3622) | 37 503 km | způsobilé | 1 lehká
| 24. 11. 2024 |
| 26. 11. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3622) | 25 192 km | způsobilé | 1 lehká
| 26. 11. 2022 |
| 16. 12. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3622) | 12 850 km | způsobilé | bez závad | 16. 12. 2021 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Služby města Pardubic a.s. (IČO 25262572)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2020Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2021 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-20-12-1092
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2022 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-21-11-1985
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2023 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-22-11-1520
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2024 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-23-11-1505
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 11. 2025 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-24-11-1056
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 11. 2026 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-25-11-0998
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (49)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- P250
- Typ
- / N323
- Varianta
- P0B1711152AB7BX
- Verze
- H250OA500Z2101D
- Typ kód
- N323
- VIN
- YS2P4X20005565427
- PČV
- 16107084
- Druh vozidla
- VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- SG
- Kategorie vozidla
- N3S
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 19. 12. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 12. 2019
- Druh (typ)
- (99) SPECIÁLNÍ ZAMETACÍ (CITYFANT 6000)
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA
- Typ motoru
- DC07 112
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 184 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 6690
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/932D
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 85/ 1425
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6989/ 2550/ 3290
- Rozvor [mm]
- 3750
- Provozní hmotnost
- 10400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18600/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7100/ 7100
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R22.5 156/---L/ 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 ---/150L [2]/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BUCHER MUNICIPAL AG, NIEDERWENINGEN, ŠVÝCARSKO
- Výrobní číslo karoserie
- 108491
- Barva
- BÍLÁ
- Barva doplňková
- ZELENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Airbag
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UJ717080
- Číslo ORV
- UAZ137613
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- Dne 17.12.2019 schválena technická způsobilost jednotlivě vyrobeného vozidla ve druhém
stupni výroby pod č.j.: MUBlov 19025/19/DO.
Vozidlo schváleno v prvním stupni dle ES schválení typu č. e4*2007/46*1128*12.
*R: BÍLÁ + ZELENÁ
Vozidlo je vybaveno výrobním štítkem základního vozidla výrobce SCANIA CV AB a
doplňkovým výrobním štítkem druhého stupně výroby BUCHER MUNICIPAL A.G.
Vozidlo je vybaveno zvláštním výstražným světelným zařízením oranžové barvy.
Vozidlo je vybaveno pracovními světlomety, které jsou určeny k použití pouze při
vykonávání pracovní činnosti a při stání vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkou MD čj: 2438/2019-150-VYJ2/1
- vozidlo je vybaveno červeno-bílou folií s vratným odrazem na přední a zadní
části vozidla
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2P4X20005565427
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.