SCANIA P280

  • 2020
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 6690 cm³
  • 206 kW ≈ 280 k

VINYS2P4X20005573056

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 4:14 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2P4X20005573056

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
P280
Typ
/ N323
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
22. 6. 2020
Datum 1. registrace v ČR
22. 6. 2020
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6690 cm³
Výkon
206 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 8. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
104 835 km
při prohlídce 8. 6. 2026
2
Vlastníků v registru
Recyklace odpadů a skládky a.s.
od 23. 6. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 6. 2020 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
22. 6. 2020 Nový provozovatel Recyklace odpadů a skládky a.s. (IČO 45021511) Registr silničních vozidel
23. 6. 2025 Nový vlastník Recyklace odpadů a skládky a.s. (IČO 45021511) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000 2020202120222023202420252026 16. 12. 2019: 15 km22. 6. 2021: 22 756 km20. 6. 2022: 40 341 km20. 6. 2023: 58 285 km18. 6. 2024: 74 179 km18. 6. 2024: 74 180 km12. 6. 2025: 89 892 km8. 6. 2026: 104 834 km8. 6. 2026: 104 835 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
8. 6. 2026 Pravidelná STK Písek (č. 3318) 104 835 km způsobilé bez závad 8. 6. 2027
8. 6. 2026 Měření emisí Písek (č. 430519) 104 834 km způsobilé bez závad 8. 6. 2027
12. 6. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Písek (č. 3318) 89 892 km způsobilé 2 lehké 12. 6. 2026
18. 6. 2024 Pravidelná STK Písek (č. 3318) 74 180 km způsobilé bez závad 18. 6. 2025
18. 6. 2024 Měření emisí Písek (č. 430519) 74 179 km způsobilé bez závad 18. 6. 2025
20. 6. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Písek (č. 3318) 58 285 km způsobilé bez závad 20. 6. 2024
20. 6. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Písek (č. 3318) 40 341 km způsobilé 3 lehké 20. 6. 2023
22. 6. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Písek (č. 3318) 22 756 km způsobilé 2 lehké 22. 6. 2022
16. 12. 2019 Před schvál. tech. způsob. vozidla Kroměříž (č. 3729) 15 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-19-12-0140
  2. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel Recyklace odpadů a skládky a.s. (IČO 45021511)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2021
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2022 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-21-06-0227
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2023 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-22-06-0234
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2024 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-23-06-0199
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2025 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-24-06-0175
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2026 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-25-06-0128
  8. Nový vlastník Recyklace odpadů a skládky a.s. (IČO 45021511)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2027 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-26-06-0081
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • Souhlas k montáži nástavby na podvozek Scania. Vys

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (53)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
P280
Typ
/ N323
Varianta
P0B1801152AB7BX
Verze
H282OA20132111D
Typ kód
N323
VIN
YS2P4X20005573056
PČV
16109241
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
22. 6. 2020
Datum 1. registrace v ČR
22. 6. 2020
Druh (typ)
09-VOZIDLO S HÁKOVÝM ZDVIHACÍM ZAŘÍZENÍM
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC07 113
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
206 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6690
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
85/ 1425
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7068/ 2550/ 3000
Rozvor [mm]
4150
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8175
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
20500/ 20500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40000/ 40000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80 R22.5/ 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
FORNAL TRADING S.R.O.,MĚRŮTKY, ČR
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10462-0850
ES/EU
e4*2007/46*1128*12
Číslo ORV
UBL824898
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
18.12.2019 Vozidlo vyrobeno ve II. stupni, schváleno dle rozhodnutí č.j.: MeUKM/100965/2019-Si134.
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Vozidlo má na výrobním štítku číslo homologace ES e4*2007/46*1128*12
před dostavbou.
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.VOZIDLO SPLŇUJE PODMÍNKY ADR JAKO TYP AT.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)