SCANIA P360
- 2020
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 9291 cm³
- 265 kW ≈ 360 k
VINYS2P4X20005580994
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 17:24 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2P4X20005580994
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Česká republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- P360
- Typ
- / N323
- Datum 1. registrace
- 16. 3. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 3. 2020
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 9291 cm³
- Výkon
- 265 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: SIGVIA CZ s.r.o. (IČO 03864430) od 5. 1. 2022
- Provozovatel: SIGVIA CZ s.r.o. (IČO 03864430) od 5. 1. 2022
Obvyklé u modelu ve stáří 6 let (všechny roky výroby): 27–196 tis. km (medián 104 925 km, 33 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 16. 3. 2020 | První registrace | TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) | Registr silničních vozidel |
| 16. 3. 2020 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 16. 3. 2020 | Nový provozovatel | Radek Kuba (IČO 42965276) | Registr silničních vozidel |
| 5. 1. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | SIGVIA CZ s.r.o. (IČO 03864430) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. 4. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Havlíčkův Brod (č. 3626) | 58 908 km | způsobilé | 1 lehká
| 20. 4. 2027 |
| 23. 4. 2025 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3626) | 48 367 km | způsobilé | 1 lehká
| 23. 4. 2026 |
| 23. 4. 2025 | Měření emisí | Havlíčkův Brod (č. 460114) | 48 361 km | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2026 |
| 9. 5. 2024 | Technická silniční kontrola | Brno (č. 7706) | 37 151 km | způsobilé | bez závad | |
| 11. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Havlíčkův Brod (č. 3626) | 35 704 km | způsobilé | 1 lehká
| 11. 4. 2025 |
| 11. 4. 2023 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3626) | 35 587 km | způsobilé | 1 lehká
| 11. 4. 2024 |
| 11. 4. 2023 | Měření emisí | Havlíčkův Brod (č. 460114) | 32 581 km | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2024 |
| 12. 4. 2022 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | 27 613 km | způsobilé | bez závad | 12. 4. 2023 |
| 5. 4. 2022 | Měření emisí | Olomouc (č. 480557) | 27 607 km | způsobilé | bez závad | 5. 4. 2023 |
| 3. 1. 2022 | Evidenční kontrola | Přerov (č. 3812) | 27 523 km | způsobilé | bez závad | |
| 2. 3. 2021 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | 12 400 km | způsobilé | bez závad | 2. 3. 2022 |
| 1. 3. 2021 | Měření emisí | Přerov (č. 580802) | 12 400 km | způsobilé | bez závad | 1. 3. 2022 |
| 3. 3. 2020 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Olomouc (č. 3818) | 33 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-20-03-0071
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)Nový provozovatel Radek Kuba (IČO 42965276)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2024
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2022 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-21-03-0068
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-22-01-0025
-
Nový vlastník a provozovatel SIGVIA CZ s.r.o. (IČO 03864430)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2023 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-22-04-0291
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2024 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-23-04-0166
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2025 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-24-04-0398
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Kounicova 24, 61132, Brno · protokol CZ-7706-24-05-0027
-
Vyřazení z provozu PELHŘIMOVKonec vyřazení z provozu PELHŘIMOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2026 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-25-04-0681
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2027 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-26-04-0609
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Česká republika (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- P360
- Typ
- / N323
- Varianta
- P0B1801302AB9*BX
- Verze
- H360OA211B2111*D
- Typ kód
- N323
- VIN
- YS2P4X20005580994
- PČV
- 16212120
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 16. 3. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 3. 2020
- Druh (typ)
- 08 NOSIČ KONTEJNERŮ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA
- Typ motoru
- DC09 141
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 265 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 9291
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/932D
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1425
- Za jízdy
- 81
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7470/ 2550/ 2900
- Rozvor [mm]
- 4 750
- Provozní hmotnost
- 8352
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 21000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8 000/ 8 000
13 000/ 11 500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 29000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 50000/ 45000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70 R22.5/ 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- EVERLIFT SPOL. S R.O., HNĚVOTÍN, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 0217-132813
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10462-0892
- ES/EU
- e4*2007/46*1128*13
- Číslo ORV
- UBK987560
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- D.2: N323;P0
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
VOZIDLO MÁ NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU ČÍSLO HOMOLOGACE ES E4*2007/46*1128*13
PŘED DOSTAVBOU.
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
SCHVÁLENA VÝROBA JEDNOTLIVÉHO VOZIDLA VE 2. STUPNI VÝROBY - NÁKLADNÍ AUTOMOBIL 08 NOSIČ
KONTEJNERŮ - ROZHODNUTÍM MAGISTRÁTU MĚSTA OLOMOUCE Č.J.: SMOL/067681/2020/OARMV/TZEV/KR ZE
DNE 06.03.2020. DOPLNĚNY ÚDAJE V TECHNICKÉM POPISU VOZIDLA: #1; #2; #6; #7; #8; #12;
#13; #14; #G.
VOZIDLO VYBAVENO ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM SVĚTELNÝM ZAŘÍZENÍM ORANŽOVÉ BARVY.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
V OLOMOUCI 06.03.2020.
NÁSLEDUJÍCÍ DATA JSOU DOPLNENA AUTOMATICKY. PRED VYUŽITÍM DOPORUCUJEME PROVÉST KONTROLU.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2P4X20005580994
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.