SCANIA P320

  • 2020
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 9291 cm³
  • 235 kW ≈ 320 k

VINYS2P4X20005583041

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 20:29 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2P4X20005583041

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
P320
Typ
/ N323
Datum 1. registrace
16. 4. 2020
Datum 1. registrace v ČR
16. 4. 2020
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
9291 cm³
Výkon
235 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 13. 4. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
1
Vlastníků v registru
Technické služby Vsetín, s.r.o.
od 16. 4. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
16. 4. 2020 První registrace Technické služby Vsetín, s.r.o. (IČO 26782596) Registr silničních vozidel

Časová osa vozidla

  1. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-20-04-0005
  2. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Technické služby Vsetín, s.r.o. (IČO 26782596)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2021
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2022 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-21-04-0075
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2023 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-22-04-0076
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2024 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-23-04-0052
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2025 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-24-04-0039
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 4. 2026 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-25-04-0038
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2027 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-26-04-0039
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • Oprava chybně uvedených dat v technickém průkazu.
  • Potvrzení. Potvrzení číslo: N21/70

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
P320
Typ
/ N323
Varianta
P0B1751152AB9BX
Verze
H320OA211A2111D
Typ kód
N323
VIN
YS2P4X20005583041
PČV
16238921
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
16. 4. 2020
Datum 1. registrace v ČR
16. 4. 2020
Druh (typ)
09 VOZIDLA S HÁKOVÝM ZDVIHACÍM ZAŘÍZENÍM
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC09 140
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
235 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
9291
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1425
Za jízdy
81

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7113/ 2550/ 2820
Rozvor [mm]
4150
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8530
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
26000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
45000/ 45000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80 R22.5/ 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
FORNAL TRADING S.R.O., Měrůtky, ČR
Výrobní číslo karoserie
1912231314
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10462-0929
ES/EU
e4*2007/46*1128*
Číslo TP
UK201552
Číslo ORV
UBB238547
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
6.4.2020 Vozidlo vyrobeno ve II. stupni, schváleno dle rozhodnutí č.j.: MeUKM/023747/2020-Si-27.
10.6.2021 výstražný maják oranžové barvy
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.

Další ověření (externí odkazy)