SCANIA P410

  • 2020
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 302 kW ≈ 411 k

VINYS2P4X20005592686

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 2:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2P4X20005592686

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
P410
Typ
/ N323
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
20. 8. 2020
Datum 1. registrace v ČR
20. 8. 2020
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
302 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 29. 7. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
156 279 km
při prohlídce 29. 7. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 6 let (všechny roky výroby): 57–669 tis. km (medián 166 117 km, 197 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
Technické služby města Nymburka
od 20. 8. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
20. 8. 2020 První registrace Technické služby města Nymburka (IČO 00067041) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000 202120222023202420252026 11. 8. 2020: 14 km19. 8. 2021: 27 276 km15. 8. 2022: 54 600 km1. 8. 2023: 77 782 km31. 7. 2024: 103 691 km29. 7. 2025: 129 735 km29. 7. 2026: 156 272 km29. 7. 2026: 156 279 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
29. 7. 2026 Pravidelná STK Nymburk (č. 3220) 156 279 km způsobilé bez závad 29. 7. 2027
29. 7. 2026 Měření emisí Budiměřice (č. 520803) 156 272 km způsobilé bez závad 29. 7. 2027
29. 7. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Nymburk (č. 3220) 129 735 km způsobilé
1 lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
29. 7. 2026
31. 7. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Nymburk (č. 3220) 103 691 km způsobilé
1 lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
31. 7. 2025
1. 8. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Nymburk (č. 3220) 77 782 km způsobilé bez závad 1. 8. 2024
15. 8. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Nymburk (č. 3220) 54 600 km způsobilé bez závad 15. 8. 2023
19. 8. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Nymburk (č. 3220) 27 276 km způsobilé bez závad 19. 8. 2022
11. 8. 2020 Před schvál. tech. způsob. vozidla Kroměříž (č. 3729) 14 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-20-08-0098
  2. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Technické služby města Nymburka (IČO 00067041)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2021
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2022 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-21-08-0168
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2023 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-22-08-0155
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2024 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-23-08-0001
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2025 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-24-07-0316
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2026 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-25-07-0250
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2027 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-26-07-0213
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • Souhlas s montáží nástavby.,Vystavil Matoušek

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
P410
Typ
/ N323
Varianta
P0B1801152AB3AX
Verze
H412OA211D1011D
Typ kód
N323
VIN
YS2P4X20005592686
PČV
16424910
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
20. 8. 2020
Datum 1. registrace v ČR
20. 8. 2020
Druh (typ)
08 NOSIČ KONTEJNERU
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC13 163
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
302 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/932D
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1350
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6730/ 2550/ 3385
Rozvor [mm]
3600
Provozní hmotnost
10145
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
40500/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 45000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80 R22.5/ 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
FORNAL TRADING S.R.O., Měrůtky, ČR
Výrobní číslo karoserie
2003664130V
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 /
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10462-0995
ES/EU
e4*2007/46*1128*15
Číslo ORV
UBN869024
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
[
Dne 14.08.2020 vozidlo vyrobeno ve II. stupni, schváleno dle rozhodnutí č.j. MeUKM/056749/2020-Se-60.
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Vozidlo má na výrobním štítku číslo homologace ES e4*2007/46*1128*15
před dostavbou.
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
M: 3600
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.

Další ověření (externí odkazy)