SCANIA P320
- 2020
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 9291 cm³
- 235 kW ≈ 320 k
VINYS2P4X20005595434
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 5:43 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2P4X20005595434
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- P320
- Typ
- / N323
- Datum 1. registrace
- 22. 10. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 10. 2020
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 9291 cm³
- Výkon
- 235 kW
- Kategorie
- N3 – VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Služby města Pardubic a.s. (IČO 25262572) od 22. 10. 2020
- Provozovatel: Služby města Pardubic a.s. (IČO 25262572) od 22. 10. 2020
Obvyklé u modelu ve stáří 5 let (všechny roky výroby): 70–222 tis. km (medián 158 503 km, 43 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 22. 10. 2020 | První registrace | Služby města Pardubic a.s. (IČO 25262572) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16. 10. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3622) | 27 174 km | způsobilé | bez závad | 16. 10. 2027 |
| 17. 10. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3622) | 18 517 km | způsobilé | bez závad | 17. 10. 2026 |
| 25. 10. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3622) | 12 663 km | způsobilé | 2 lehké
| 25. 10. 2025 |
| 25. 10. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3622) | 9 382 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 25. 10. 2024 |
| 25. 10. 2021 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 51 262 km | způsobilé | 1 lehká
| 25. 10. 2022 |
| 25. 10. 2021 | Měření emisí | Pardubice (č. 460634) | 5 125 km | způsobilé | bez závad | 25. 10. 2022 |
| 1. 10. 2020 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | České Budějovice (č. 3307) | 183 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-20-10-0176
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Služby města Pardubic a.s. (IČO 25262572)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2021 · stanice: U ZIMNÍHO STADIONU 1952/2, 37076, ČESKÉ BUDĚJOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2022 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-21-10-1731
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2023 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-22-10-1564
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2024 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-23-10-1697
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2025 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-24-10-1021
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 10. 2026 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-25-10-0993
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (53)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- P320
- Typ
- / N323
- Varianta
- P0B1801152AB9BX
- Verze
- H320OA510A2111D
- Typ kód
- N323
- VIN
- YS2P4X20005595434
- PČV
- 16515081
- Druh vozidla
- VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- SG
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 22. 10. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 10. 2020
- Druh (typ)
- 09 VOZIDLA S HÁKOVÝM ZDVIHACÍM ZAŘÍZENÍM
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA
- Typ motoru
- DC09 140
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 235 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 9291
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/932D
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1425
- Za jízdy
- 81
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7110/ 2550/ 3100
- Rozvor [mm]
- 3950
- Provozní hmotnost
- 9145
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19500/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 25500/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 45000/ 45000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R22.5/ 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- GUIMA PALFINGER S.A.S.,CAUSSADE, FRANCIE
- Výrobní číslo karoserie
- 100541975
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10462-1011
- ES/EU
- e4*2007/46*1128*16
- Číslo ORV
- UBJ472698
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Vozidlo má na výrobním štítku číslo homologace ES e4*2007/46*1128*16
před dostavbou.
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
Dne 14.10.2020 byla Městským Úřadem Prachatice pod č.j. MUPt/62125/2020/KSD/AmP
schválena technická způsobilost jednotlivého vozidla ve II. stupni výroby – montáž
hákového nosiče kontejnerů PALFINGER typu T13 firmou KUHN-MT, s.r.o. Okružní 673
České Budějovice
ýroba jednotlivého vozidla ve druhém stupni je provedena podle rozhodnutí a přiložené
dokumentace. Dokončené vozidlo splňuje ustanovení zák. č. 56/2001 Sb. zák. 193/2018 Sb.,
vyhlášky. MDS č. 341/2014 Sb., vyhlášky 209/2018 sb. a Informačního dokumentu MD ČR.
Současně se se mění technické údaje vozidla v kolonce J a doplňují v kolonkách:
1, 2, 6, 7, 8, 12, 13, 14, G.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2P4X20005595434
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.