SCANIA P280

  • 2020
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 6690 cm³
  • 206 kW ≈ 280 k

VINYS2P4X20005609434

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 7:11 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2P4X20005609434

STK končí 5. 1. 2027. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
P280
Typ
N323
Datum 1. registrace
28. 12. 2020
Datum 1. registrace v ČR
28. 12. 2020
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
6690 cm³
Výkon
206 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 58 dnů
platnost do 5. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
100 125 km
při prohlídce 5. 1. 2026

Obvyklé u modelu 6 let po roce výroby (všechny roky výroby): 58–371 tis. km (medián 130 741 km, 41 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
TRADIX REALIZACE s.r.o.
od 28. 12. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
28. 12. 2020 První registrace TRADIX REALIZACE s.r.o. (IČO 29188253) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000 2023202420252026 3. 1. 2022: 16 284 km3. 1. 2023: 37 270 km3. 1. 2023: 37 271 km4. 1. 2024: 57 453 km2. 1. 2025: 78 690 km5. 1. 2026: 100 125 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 1. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Staré Město (č. 3719) 100 125 km způsobilé bez závad 5. 1. 2027
2. 1. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Staré Město (č. 3719) 78 690 km způsobilé bez závad 2. 1. 2026
4. 1. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Staré Město (č. 3719) 57 453 km způsobilé bez závad 4. 1. 2025
3. 1. 2023 Pravidelná STK Staré Město (č. 3719) 37 271 km způsobilé bez závad 3. 1. 2024
3. 1. 2023 Měření emisí Staré Město (č. 470544) 37 270 km způsobilé bez závad 3. 1. 2024
3. 1. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Staré Město (č. 3719) 16 284 km způsobilé bez závad 3. 1. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel TRADIX REALIZACE s.r.o. (IČO 29188253)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 12. 2021
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2023 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 683 03, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-22-01-0018
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2024 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 683 03, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-23-01-0039
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2025 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 683 03, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-24-01-0044
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2026 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 683 03, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-25-01-0010
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2027 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 683 03, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-26-01-0027
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • Potvrzení provozu na pozemních komunikacích,Vysta

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (49)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
P280
Typ
N323
Varianta
P0B1751302AB7BX
Verze
H280OA201Z2011D
Typ kód
N323
VIN
YS2P4X20005609434
PČV
16615479
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
28. 12. 2020
Datum 1. registrace v ČR
28. 12. 2020
Druh (typ)
14 PŘEPRAVA VOZIDEL
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC07 113
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
206 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
6690
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2018/932D
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
85/ 1425
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9175/ 2550/ 2730
Rozvor [mm]
4950
Provozní hmotnost
9271
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55 R22.5/ 22.5 X 11.75
295/60 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
EVERLIFT SPOL.S R.O., HNĚVOTÍN, ČR
Výrobní číslo karoserie
213011
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10462-1120
ES/EU
e4*2007/46*1128*18
Číslo TP
UL278586
Číslo ORV
UBB379459
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
VOZIDLO MÁ NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU ČÍSLO HOMOLOGACE
ES E4*2007/46*1128*18 PŘED DOSTAVBOU.
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ. LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA
STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.

Další ověření (externí odkazy)