SCANIA P320
- 2023
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 9291 cm³
- 235 kW ≈ 320 k
VINYS2P4X20005725048
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 21:43 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2P4X20005725048
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- P320
- Typ
- / N323
- Datum 1. registrace
- 19. 12. 2023
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 12. 2023
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 9291 cm³
- Výkon
- 235 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: GELUR spol. s r.o. (IČO 00546674) od 19. 12. 2023
- Provozovatel: GELUR spol. s r.o. (IČO 00546674) od 19. 12. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 19. 12. 2023 | První registrace | GELUR spol. s r.o. (IČO 00546674) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. 12. 2025 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 162 921 km | způsobilé | bez závad | 12. 12. 2026 |
| 12. 12. 2025 | Měření emisí | Zlín (č. 470533) | 160 921 km | způsobilé | bez závad | 12. 12. 2027 |
| 18. 12. 2024 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 77 440 km | způsobilé | bez závad | 18. 12. 2025 |
| 15. 12. 2024 | Měření emisí | Vizovice (č. 470538) | 76 475 km | způsobilé | bez závad | 15. 12. 2025 |
| 15. 12. 2023 | Na žádost zákazníka | Zlín (č. 3713) | 215 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-23-12-1111
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel GELUR spol. s r.o. (IČO 00546674)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2025
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-12-1369
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2026 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-25-12-0931
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- P320
- Typ
- / N323
- Varianta
- P0B1751152AB9BX
- Verze
- H320OD201Z1001D
- Typ kód
- N323
- VIN
- YS2P4X20005725048
- PČV
- 18217240
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 19. 12. 2023
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 12. 2023
- Druh (typ)
- 03 SKŘÍŇOVÁ NÁSTAVBA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DC09 140
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 235 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 9291
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2019/1939E
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/ 1425
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10730/ 2550/ 3745
- Rozvor [mm]
- 6350
- Provozní hmotnost
- 9618
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Ložná délka
- 8290
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70 R22.5/ 22.5X9.00
315/70 R22.5 [2]/ 22.5X9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- WESOB SP. Z O.O, STRUMIEŇ, POLSKO
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 13105-0559
- ES/EU
- e4*2018/858*00098*07
- Číslo TP
- UM387562
- Číslo ORV
- UBD739933
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- GENER., 3251340216,19,12,2023-30,6,2024
- Další záznamy
- [ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*J: N3; N3G;
*17: Z 1 000; Z 2 000; Z 2 500;
*19: TŘÍDA C50-X; TŘÍDA S;
*21: 11.75X22.5;
385/65R22.5; 385/55R22.5; 355/50R22.5; 375/50R22.5;
*21-22: 22.5X9.00; 22.5X7.5; 22.5X8.25; 8.5-20;
315/70R22.5; 295/55R22.5; 295/60R22.5; 315/60R22.5; 275/70R22.5;
305/70R22.5; 275/80R22.5; 315/70R22.5; 11R22.5; 295/80R22.5;
315/80R22.5; 12R22.5; 12.00-R20; 13R22.5;
*DALŠÍ ZÁZNAMY: VOZIDLO SPLŇUJE PODMÍNKY ADR JAKO TYP EX/II; EX/III; FL; AT]
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
VOZIDLO MÁ NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU ČÍSLO HOMOLOGACE ES E4*2018/858*00098*07
PŘED DOSTAVBOU.
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
M: 6350
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2P4X20005725048
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.