SCANIA P440
- 2021
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 324 kW ≈ 441 k
VINYS2P6X20005600549
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 0:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2P6X20005600549
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- P440
- Typ
- / P 440 B6X2*4
- Datum 1. registrace
- 30. 4. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 4. 2021
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 324 kW
- Kategorie
- N3 – VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: SPOLANA s.r.o. (IČO 45147787) od 30. 4. 2021
- Provozovatel: SPOLANA s.r.o. (IČO 45147787) od 30. 4. 2021
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 30. 4. 2021 | První registrace | SPOLANA s.r.o. (IČO 45147787) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. 4. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Lysá nad Labem (č. 3240) | 13 328 km | způsobilé | bez závad | 14. 4. 2027 |
| 22. 4. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Lysá nad Labem (č. 3240) | 11 672 km | způsobilé | bez závad | 22. 4. 2026 |
| 25. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Lysá nad Labem (č. 3240) | 10 323 km | způsobilé | bez závad | 25. 4. 2025 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel SPOLANA s.r.o. (IČO 45147787)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2022Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ČERVENÝVybavení zapsané v registru: MAJÁK MODRÝ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2023 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-22-04-1365
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2024 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-23-04-1307
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2025 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-24-04-1496
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2026 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-25-04-1036
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 4. 2027 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-26-04-0622
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ČERVENÝ
- MAJÁK MODRÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (55)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- P440
- Typ
- / P 440 B6X2*4
- Varianta
- nb
- Typ kód
- P 440 B6X2*4
- VIN
- YS2P6X20005600549
- PČV
- 16784343
- Druh vozidla
- VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- SG POŽÁRNICKÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 30. 4. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 4. 2021
- Druh (typ)
- POŽÁRNÍ PRACOVNÍ PLOŠINA-F42 RLX
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA
- Typ motoru
- DC13 153
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 324 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ 1 STŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 110
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 49-05G /
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.75
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 1425
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10130/ 2550/ 3590
- Rozvor [mm]
- 1450+1350
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 21800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 28000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 9000
11500/ 11500
7500/ 7500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 24000/ 12400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 48000/ 48000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/55 R22.5 / 22.5 X 11.75
315/70 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
315/70 R22.5/ 22.5 X 9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BRONTOSKYLIFT OY, TYMPERE, FINSKO
- Výrobní číslo karoserie
- 57552-093
- Barva
- ČERVENÁ
- Barva doplňková
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- / 3/3 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8543-180
- Číslo TP
- UL195989
- Číslo ORV
- UAY399895
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 103
- Doplňkový text na TP
- ZVS S PRÁVEM PŘEDNOSTI V JÍZDĚ (MODRÝ+ČERVENÝ MAJÁK), POŽÁRNÍ PLOŠINA, 19.5.2021 VOZIDLO ZAŘAZENO DO SYTÉMU ”IZS”
- Další záznamy
- DNE 30.4.2022 DOSTAVBA ZAEVIDOVÁNA NA MĚÚ NERATOVICE, POŽÁRNÍ PRACOVNÍ PLOŠINA,
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
[[Alternativní provedení vozidla:
 *D.2b: dle specifikace vozidla;
 *S: 2; 3; 6; 8;
 *S.1: 2; 3; 6; 8;
 *9: 0; 1; 2;
 *M: 3 950 - 6 350 + 1 350;
 *F.1: 23 000/23 000 - 31 000/26 000
 *N1: 6 700/6 700 - 10 000/10 000;
 *N2: 10 500/10 500 - 12 700/11 500;
 *N3: 6 700/6 700 - 8 300/8 300;
 *17: Z 500 - Z 2000
 *18: 30 000/30 000 - 65 000/48 000;
 *20: 11,75 x 22,5; 385/65 R22,5 158L; 355/50 R22,5 154K;
 *20-22: 315/80 R22,5 156/150M; 295/80 R22,5 152/148M;
 305/70 R22,5 152/148M; 295/60 R22,5 150/147L; 315/60 R22,5 152/148L;
 315/70 R22,5 154/150L; 13R22,5 154/150K;
 10.00V-20; 395/85 R20 168K;
 *T: 85; 100; 110;
 *28: ANO; NE;
 *29: AUT; MAN;
 *Další záznamy: Vozidlo splňuje podmínky ADR jako typ EX/II; EX/III; FL; AT;
 *Další záznamy: Vozidlo je vybaveno výstražnými majáky oranžové barvy.]]
 Vozidlo je určeno k dostavbě výhradně pro použití ozbrojenými složkami, civilní
 ochranou, požární službou a službami odpovídajícími za udržování veřejného
 pořádku.
 Na jiný účel použití se nevztahuje jeho schválení technické způsobilosti.
 Provoz a registrace jiným subjektem nejsou možné.
 Variabilní provedení vozidla:
 *V.9: 49-05G - EURO 5
 
 Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
 Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
 Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
 Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
 M: 1450+1350
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2P6X20005600549
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.