SCANIA P450
- 2017
- ORANŽOVÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 331 kW ≈ 450 k
VINYS2P6X60005484012
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 0:42 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2P6X60005484012
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- P450
- Typ
- / N331
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 27. 10. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 10. 2017
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 331 kW
- Kategorie
- N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. (IČO 26913453) od 27. 10. 2017
- Provozovatel: Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. (IČO 26913453) od 27. 10. 2017
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 10. 2017 | První registrace | Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. (IČO 26913453) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. 10. 2026 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3729) | 170 327 km | způsobilé | 1 lehká | 8. 10. 2027 |
| 7. 10. 2026 | Měření emisí | Vizovice (č. 470538) | 170 280 km | způsobilé | bez závad | 7. 10. 2027 |
| 9. 10. 2025 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 152 755 km | způsobilé | 1 lehká | 9. 10. 2026 |
| 3. 10. 2025 | Měření emisí | Tečovice (č. 570510) | 152 752 km | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2026 |
| 21. 10. 2024 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 136 884 km | způsobilé | 1 lehká | 21. 10. 2025 |
| 18. 10. 2024 | Měření emisí | Tečovice (č. 570510) | 136 879 km | způsobilé | bez závad | 18. 10. 2025 |
| 24. 10. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Zlín (č. 3713) | 116 815 km | způsobilé | 1 lehká | 24. 10. 2025 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. (IČO 26913453)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2018Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2019 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-18-10-2196
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2020 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-19-10-2165
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2021 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-20-10-2110
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2022 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-21-10-2345
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2023 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-10-2008
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-23-10-2229
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-10-1803
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2026 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-25-10-0824
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- Hromadná přestavba dle HP-0270
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (69)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- P450
- Typ
- / N331
- Varianta
- C0049021A3HK3
- Verze
- H4500B110E000
- Typ kód
- N331
- VIN
- YS2P6X60005484012
- PČV
- 14865426
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 27. 10. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 10. 2017
- Druh (typ)
- 07 NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA
- Typ motoru
- DC13 147
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 331 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -3
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 92/ 1425
- Za jízdy
- 81
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7740/ 2550/ 3180
- Rozvor [mm]
- 3550; 1355
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 11240
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 30000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 9000
10500/ 9500
10500/ 9500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 35000/ 32000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 65000/ 48000
- Ložná délka
- 4550
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/66 R22.5 / 22.5 X 11,75
315/80 R22.5 [2] / 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 /2// 22.5 X 9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KOBIT SPOL. S R.O., PRAHA, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 363/799/17
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X/RINGFEDER 5050
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8157-0373
- ES/EU
- e4*2007/46*0039*25
- Číslo ORV
- UBN992899
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- 27.10.2017-VOZIDLO VYBAVENO ZVLÁŠTNÍM SVĚTELNÝM VÝSTRAŽNÝM ZAŘÍZENÍM ORANŽOVÉ BARVY,
DRUHÝM DOPLŇKOVÝM PÁREM SVÍTILEN S DÁLKOVÝM,POTKÁVACÍM,OBRYSOVÝM A SMĚROVÝM SVĚTLEM
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Vozidlo má na výrobním štítku číslo homologace ES e4*2007/46*0039*19
před dostavbou.
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
V souladu s rozhodnutím Ministerstva dopravy č. HP-0270, č. j. MD-46979/2025-110/2, ze dne 07.08.2025 byla provedena přestavba vozidla a zároveň se mění následující údaje:
*DALŠÍ ZÁZNAMY
Zápis výjimky:
- vozidlo používané v pracovní činnosti k plnění finišerů, nemusí být při práci (včetně přeprav z a do místa práce) RUPD vybaveno.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2P6X60005484012
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.