KOBIT
- 2023
- ORANŽOVÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 338 kW ≈ 460 k
VINYS2P6X60005695071
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 20:45 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2P6X60005695071
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- KOBIT
- Typ
- / KBTN3-3
- Datum 1. registrace
- 31. 7. 2023
- Datum 1. registrace v ČR
- 31. 7. 2023
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 338 kW
- Kategorie
- N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. (IČO 26820218) od 31. 7. 2023
- Provozovatel: Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. (IČO 26820218) od 31. 7. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 31. 7. 2023 | První registrace | Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. (IČO 26820218) | Registr silničních vozidel |
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. (IČO 26820218)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2024Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2025 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-24-08-0013
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2026 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-25-06-0026
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2027 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-26-06-0014
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- KOBIT
- Typ
- / KBTN3-3
- Varianta
- B07AAASCNXX
- Verze
- AHMANXX
- Typ kód
- KBTN3-3
- VIN
- YS2P6X60005695071
- PČV
- 18015265
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- KOBIT SPOL. S R.O., PRAHA, ČESKO
- Datum 1. registrace
- 31. 7. 2023
- Datum 1. registrace v ČR
- 31. 7. 2023
- Druh (typ)
- 07 NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DC13 175
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 338 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ 3 PRVNÍ A DRUHÁ A TŘETÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2019/1939E
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1350
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8010/ 2550/ 3165
- Rozvor [mm]
- 3850+1450
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 11253
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 31000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 10000/ 10000
10500/ 9500
10500/ 9500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 34000/ 23146
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 65000/ 48000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R22.5/ 22.5X11.75
315/80 R22.5 [2]/ 22.5X9.00
315/80 R22.5 [2]/ 22.5X9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KOBIT SPOL. S R.O., PRAHA, ČESKO
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 13055-09
- ES/EU
- e8*NKS18/858*00011*01
- Číslo TP
- UM142862
- Číslo ORV
- UBA824890
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
NA VÝROBNÍM ŠTÍTKU VOZIDLA JE UVEDENO ČÍSLO ES SCHVÁLENÍ TYPU VOZIDLA E4*2018/858*000100 V I. STUPNI VÝROBY, VÝROBCE SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO, TOVÁRNÍ ZNAČKA SCANIA, TYP/VARIANTA/VERZE:N333/P0B51021A3HS3AX/E460OE110E0000D.
DÁLE JE VOZIDLO VYBAVENO DOPLŇKOVÝM VÝROBNÍM ŠTÍTKEM S ČÍSLEM SCHVÁLENÍ TYPU VOZIDLA E8*NKS18/858*00011*01 VÝROBCE KOBIT SPOL. S R.O., PRAHA, ČESKO VE II. STUPNI VÝROBY.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
ROZHODNUTÍM MINISTERSTVA DOPRAVY Č. HP-0270, Č.J. 113/2017-150-SCH2/6 ZE DNE 19.04.2021 BYLA PROVEDENA PŘESTAVBA VOZIDLA A ZÁROVEŇ SE MĚNÍ NÁSLEDUJÍCÍ ÚDAJE V TP:
VOZIDLO JE VYBAVENO DVĚMA DOPLŇKOVÝMI PÁRY SVÍTILEN S DÁLKOVÝM, POTKÁVACÍM, OBRYSOVÝM A SMĚROVÝM SVĚTLEM S UDĚLENOU VÝJIMKOU NA MONTÁŽ A ZAPOJENÍ PŘÍDAVNÝCH SVĚTEL NA VOZIDLE.
VOZIDLO JE VYBAVENO ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM SVĚTELNÝM ZAŘÍZENÍM VYZAŘUJÍCÍM SVĚTLO ORANŽOVÉ BARVY. VOZIDLO BUDE POUŽÍVÁNO V REŽIMU VYHLÁŠKY Č. 341/2014 SB. § 31, PŘÍLOHY 12, ČÁST E JAKO VOZIDLO VYKONÁVAJÍCÍ PRÁCI NA VOZOVCE.
VOZIDLO JE VYBAVENO OCHRANNÝMI KRYTY ZPĚTNÝCH ZRCÁTEK.
M: 3850+1450
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: YS2P6X60005695071
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.