SCANIA 500R4x2 MLB
- 2013
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 15607 cm³
- 368 kW ≈ 500 k
VINYS2R4X20005312910
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 18:09 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005312910
Semafor rizik: oranžová
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 11 dnů (14. 3. 2019 až 25. 3. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- 500R4x2 MLB
- Typ
- / N320
- Rok výroby
- 2013
- Datum 1. registrace
- 28. 2. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 2. 2013
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 15607 cm³
- Výkon
- 368 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: IC Capital s.r.o. (IČO 02562316) od 19. 2. 2024
- Provozovatel: Novotný Transport s.r.o. (IČO 23205156) od 3. 7. 2025
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 6. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)Nový provozovatel ART IN TRANSPORT Milan Novotný s.r.o. v likvidaci (IČO 28846699)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2014Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTIVybavení zapsané v registru: TOČNICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2015 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2015 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-14-04-1251
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍNPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-15-06-0160
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2017 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-16-06-1224Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2017 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Nový provozovatel Obrnická autodoprava s.r.o. (IČO 03810259)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2016 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-16-07-1014Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2016 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2018 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-17-06-0166
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2019 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-18-06-0216
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2019 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-19-03-0383
-
Nový vlastník Obrnická autodoprava s.r.o. (IČO 03810259)
-
Nový vlastník a provozovatel FinancRent s.r.o. (IČO 06358489)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2020 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-19-08-1155
-
Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)Nový provozovatel Konzult-Transport s.r.o. (IČO 04763751)Konec vyřazení z provozu ŘÍČANY
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu JINDŘICHŮV HRADEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2021 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-20-08-0173
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 8. 2022 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-21-08-0291
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2023 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-22-08-0391
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-22-11-1909
-
Nový vlastník Konzult-Transport s.r.o. (IČO 04763751)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 8. 2024 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-23-08-0764
-
Nový vlastník IC Capital s.r.o. (IČO 02562316)Nový provozovatel INLOGISTIKA s.r.o. (IČO 09638873)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2025 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-24-05-2073
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Ulrichovo náměstí 810, 50101, Hradec Králové · protokol CZ-7705-24-05-0097
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2026 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-25-05-1801
-
Nový provozovatel Novotný Transport s.r.o. (IČO 23205156)
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-25-12-0212
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2027 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-26-05-1603
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Zprávy z registru
- Zprávu zapsal: Vilímková Lucie,Typ vozu: R500LA4X
- Zprávu zapsal: Vilímková Lucie,Typ vozu: R500LA4X
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
- TOČNICE
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- 500R4x2 MLB
- Typ
- / N320
- Varianta
- C5W1801152AB6AX
- Verze
- D500OA210F1001X
- Typ kód
- N320
- VIN
- YS2R4X20005312910
- PČV
- 12559287
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2013
- Datum 1. registrace
- 28. 2. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 2. 2013
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DC16 22
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 368 / 1800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 15607
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 DRUHÁ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2008/74K
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.58
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 89/ 1350
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5940/ 2550/ 3995
- Rozvor [mm]
- 3 700
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 6900
- Hmotnosti provozní Do
- 8200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19500/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8 000/ 8 000
11 500/ 11 500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 70000/ 45000
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/55 R22.5 160J/ 22.5 X 11,75
315/70 R22.5 154/150L [2] / 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7949-013-03
- ES/EU
- e4*2007/46*0030
- Číslo ORV
- UBK718410
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
UDANÁ HODNOTA CELKOVÉ VÝŠKY VOZIDLA JE MAXIMÁLNÍ.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: YS2R4X20005312910
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.