SCANIA R440

  • 2013
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12740 cm³
  • 324 kW ≈ 441 k

VINYS2R4X20005323033

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 18:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005323033

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 106 dnů (20. 5. 2014 až 3. 9. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R440
Typ
/ N320
Datum 1. registrace
3. 6. 2013
Datum 1. registrace v ČR
3. 6. 2013
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12740 cm³
Výkon
324 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 1. 4. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 154 654 km
při prohlídce 1. 4. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 13 let: 825–1 201 tis. km (medián 1 015 130 km, 97 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

4
Vlastníci v registru
Miloslava Jedličková
od 4. 8. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
3. 6. 2013 První registrace Vi.Ni.Pat. s.r.o. (IČO 24140279) Registr silničních vozidel
20. 5. 2014 Nový vlastník a provozovatel Leasekredit, a.s. (IČO 27677150) Registr silničních vozidel
3. 9. 2014 Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
3. 9. 2014 Nový provozovatel HD Holding s.r.o. v likvidaci (IČO 28198794) Registr silničních vozidel
12. 6. 2017 Nový provozovatel MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
15. 8. 2018 Nový provozovatel Miloslava Jedličková (IČO 47062037) Registr silničních vozidel
4. 8. 2023 Nový vlastník Miloslava Jedličková (IČO 47062037) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 0001 500 000 201520172019202120232025 3. 9. 2014: 96 658 km5. 9. 2014: 966 777 km4. 9. 2015: 226 641 km5. 9. 2016: 347 969 km8. 6. 2017: 313 673 km14. 8. 2018: 433 961 km9. 8. 2019: 531 918 km12. 8. 2019: 531 931 km9. 4. 2020: 592 296 km14. 4. 2020: 592 309 km27. 4. 2020: 521 575 km7. 4. 2021: 697 829 km11. 4. 2022: 798 114 km31. 3. 2023: 882 080 km3. 4. 2023: 882 094 km2. 4. 2024: 972 650 km2. 4. 2025: 1 069 104 km18. 2. 2026: 1 148 142 km1. 4. 2026: 1 154 654 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
1. 4. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Sedlčany (č. 3235) 1 154 654 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
1. 4. 2027
18. 2. 2026 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 1 148 142 km způsobilé bez závad
2. 4. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Sedlčany (č. 3235) 1 069 104 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
2. 4. 2026
2. 4. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Sedlčany (č. 3235) 972 650 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.7.1.1.2 Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. lehká
2. 4. 2025
3. 4. 2023 Pravidelná STK Sedlčany (č. 3235) 882 094 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
3. 4. 2024
31. 3. 2023 Měření emisí Sedlčany (č. 421133) 882 080 km způsobilé bez závad 31. 3. 2024
11. 4. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Sedlčany (č. 3235) 798 114 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
11. 4. 2023
7. 4. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Sedlčany (č. 3235) 697 829 km způsobilé
6 lehkých
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.1.2.2 Uvolněné uchycení desky zadního značení, které však zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) ani spolehlivost její montáže. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
7. 4. 2022
27. 4. 2020 Technická silniční kontrola Praha (č. 9933) 521 575 km nižší než dříve způsobilé
2 lehké
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
14. 4. 2020 Pravidelná STK Sedlčany (č. 3235) 592 309 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
14. 4. 2021
9. 4. 2020 Měření emisí Sedlčany (č. 421133) 592 296 km způsobilé bez závad 9. 4. 2021
12. 8. 2019 Pravidelná STK Sedlčany (č. 3235) 531 931 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
12. 8. 2020
9. 8. 2019 Měření emisí Sedlčany (č. 421133) 531 918 km způsobilé bez závad 9. 8. 2020
14. 8. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Sedlčany (č. 3235) 433 961 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.4.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém směrové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
  • 8.2.1.1.2.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému lehká
14. 8. 2019
8. 6. 2017 Evidenční kontrola Jihomoravský kraj (č. 3756) 313 673 km nižší než dříve způsobilé bez závad
5. 9. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3218) 347 969 km způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 3.2.1.7 Poškození skla zasklení (např. poškrábání) mimo pole výhledu řidiče, které zjevně nemá vliv na celkovou pevnost zasklení. lehká
5. 9. 2017
4. 9. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3218) 226 641 km nižší než dříve způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
4. 9. 2016
5. 9. 2014 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3218) 966 777 km způsobilé bez závad 5. 9. 2015
3. 9. 2014 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3218) 96 658 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Vi.Ni.Pat. s.r.o. (IČO 24140279)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2014
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
    Vybavení zapsané v registru: TOČNICE
  2. Nový vlastník a provozovatel Leasekredit, a.s. (IČO 27677150)
  3. Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový provozovatel HD Holding s.r.o. v likvidaci (IČO 28198794)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-14-09-0100
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2015 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2015 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-14-09-0171
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2016 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-15-09-0126
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2016 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2017 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2017 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-16-09-0085
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JIHLAVSKÁ 29, 62500, BRNO, STARÝ LÍSKOVEC · protokol CZ-3756-17-06-0309
  8. Nový provozovatel MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  9. Konec vyřazení z provozu BRNO
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 8. 2019 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-18-08-0313
  11. Nový provozovatel Miloslava Jedličková (IČO 47062037)
  12. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁBŘEŽÍ LUDVÍKA SVOBODY 12, 11015, PRAHA · protokol CZ-9933-19-07-0646
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2020 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-19-08-0174
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 4. 2021 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-20-04-0193
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2022 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-21-04-0034
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2023 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-22-04-0192
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2024 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-23-04-0001
  18. Nový vlastník Miloslava Jedličková (IČO 47062037)
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2025 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-24-04-0005
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2026 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-25-04-0041
  21. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-26-02-0454
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2027 · stanice: STROJÍRENSKÁ 741, 26401, SEDLČANY · protokol CZ-3235-26-04-0013
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • OMEZ. RYCHLOSTI
  • TOČNICE

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R440
Typ
/ N320
Varianta
C5W1711152AA3AX
Verze
D440OA211D1001X
Typ kód
N320
VIN
YS2R4X20005323033
PČV
12669981
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
TAHAČ NÁVĚ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV
Datum 1. registrace
3. 6. 2013
Datum 1. registrace v ČR
3. 6. 2013
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA CV
Typ motoru
DC13 121
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
324 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12740
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2008/74K
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.62
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1425
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5940/ 2550/ 3995
Rozvor [mm]
3 700
Provozní hmotnost
6900
Hmotnosti provozní Do
8200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18600/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7 100/ 7 100
11 500/ 11 500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 45000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R22.5 156/150L / 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 154/150L [2] / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SCANIA CV
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G 50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7949-028-03
ES/EU
e4*2007/46*0030
Číslo TP
UN585854
Číslo ORV
UBF577640
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
UDANÁ HODNOTA CELKOVÉ VÝŠKY VOZIDLA JE MAXIMÁLNÍ.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)