SCANIA R440

  • 2013
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12740 cm³
  • 324 kW ≈ 441 k

VINYS2R4X20005324786

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 14:29 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005324786

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R440
Typ
/ N320
Datum 1. registrace
9. 7. 2013
Datum 1. registrace v ČR
9. 7. 2013
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12740 cm³
Výkon
324 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 20. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
768 394 km
při prohlídce 20. 3. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 13 let: 825–1 201 tis. km (medián 1 015 130 km, 97 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

5
Vlastníků v registru
AUTOJEŘÁBY DOLAN s.r.o.
od 31. 5. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
9. 7. 2013 První registrace TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) Registr silničních vozidel
9. 7. 2013 Nový provozovatel VAPAS, a.s. (IČO 48530450) Registr silničních vozidel
23. 8. 2016 Nový vlastník a provozovatel Scania Czech Republic s.r.o. (IČO 61251186) Registr silničních vozidel
23. 8. 2016 Nový vlastník VAPAS, a.s. (IČO 48530450) Registr silničních vozidel
15. 5. 2017 Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) Registr silničních vozidel
15. 5. 2017 Nový provozovatel AUTOJEŘÁBY DOLAN s.r.o. (IČO 29197481) Registr silničních vozidel
31. 5. 2021 Nový vlastník AUTOJEŘÁBY DOLAN s.r.o. (IČO 29197481) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0250 000500 000750 0001 000 000 201520172019202120232025 8. 7. 2014: 128 309 km9. 7. 2015: 295 467 km21. 6. 2016: 377 721 km18. 8. 2016: 387 770 km11. 5. 2017: 389 031 km23. 4. 2018: 439 804 km2. 5. 2018: 441 084 km2. 5. 2019: 487 641 km2. 5. 2019: 487 672 km6. 5. 2020: 539 865 km6. 5. 2020: 539 885 km1. 4. 2021: 592 499 km3. 5. 2021: 599 071 km3. 5. 2021: 599 103 km4. 5. 2022: 653 290 km25. 4. 2023: 686 518 km27. 4. 2023: 686 694 km21. 3. 2024: 715 246 km25. 3. 2024: 715 548 km12. 3. 2025: 743 766 km17. 3. 2025: 743 927 km29. 10. 2025: 762 513 km16. 3. 2026: 768 229 km20. 3. 2026: 768 394 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
20. 3. 2026 Pravidelná STK Hodonín (č. 3720) 768 394 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
20. 3. 2027
16. 3. 2026 Měření emisí Kyjov (č. 570604) 768 229 km způsobilé bez závad 16. 3. 2027
29. 10. 2025 Technická silniční kontrola Brno (č. 7706) 762 513 km způsobilé bez závad
17. 3. 2025 Pravidelná STK Hodonín (č. 3720) 743 927 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
17. 3. 2026
12. 3. 2025 Měření emisí Kyjov (č. 570604) 743 766 km způsobilé bez závad 12. 3. 2026
25. 3. 2024 Pravidelná STK Hodonín (č. 3720) 715 548 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
25. 3. 2025
21. 3. 2024 Měření emisí Kyjov (č. 570604) 715 246 km způsobilé bez závad 21. 3. 2025
27. 4. 2023 Pravidelná STK Hodonín (č. 3720) 686 694 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
27. 4. 2024
25. 4. 2023 Měření emisí Kyjov (č. 570604) 686 518 km způsobilé bez závad 25. 4. 2024
4. 5. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Staré Město (č. 3719) 653 290 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
4. 5. 2023
26. 11. 2021 Technická silniční kontrola Zlín (č. 7715) – způsobilé bez závad
3. 5. 2021 Pravidelná STK Hodonín (č. 3720) 599 103 km způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
3. 5. 2022
3. 5. 2021 Měření emisí Kyjov (č. 570604) 599 071 km způsobilé bez závad 3. 5. 2022
1. 4. 2021 Evidenční kontrola Hodonín (č. 3720) 592 499 km způsobilé bez závad
6. 5. 2020 Pravidelná STK Hodonín (č. 3720) 539 885 km způsobilé bez závad 6. 5. 2021
6. 5. 2020 Měření emisí Kyjov (č. 570604) 539 865 km způsobilé bez závad 6. 5. 2021
2. 5. 2019 Pravidelná STK Hodonín (č. 3720) 487 672 km způsobilé
3 lehké
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
2. 5. 2020
2. 5. 2019 Měření emisí Kyjov (č. 570604) 487 641 km způsobilé bez závad 2. 5. 2020
2. 5. 2018 Pravidelná STK Hodonín (č. 3720) 441 084 km způsobilé bez závad 2. 5. 2019
23. 4. 2018 Měření emisí Kyjov (č. 570604) 439 804 km – bez závad 23. 4. 2019
11. 5. 2017 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3716) 389 031 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
11. 5. 2018
18. 8. 2016 Evidenční kontrola Jihomoravský kraj (č. 3716) 387 770 km způsobilé bez závad
21. 6. 2016 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3721) 377 721 km způsobilé
2 lehké
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
21. 6. 2017
9. 7. 2015 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3721) 295 467 km způsobilé bez závad 9. 7. 2016
8. 7. 2014 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3766) 128 309 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
8. 7. 2015

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)
    Nový provozovatel VAPAS, a.s. (IČO 48530450)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2014
  2. Vyřazení z provozu ZNOJMO
  3. Konec vyřazení z provozu ZNOJMO
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 7. 2015 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-14-07-0690
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 7. 2015 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2016 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-15-07-0375
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2016 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2017 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2017 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-16-06-1160
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-16-08-0228
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 8. 2016 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE
  8. Nový vlastník a provozovatel Scania Czech Republic s.r.o. (IČO 61251186)
    Nový vlastník VAPAS, a.s. (IČO 48530450)
  9. Vyřazení z provozu ČERNOŠICE
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2018 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-17-05-0164
  11. Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)
    Nový provozovatel AUTOJEŘÁBY DOLAN s.r.o. (IČO 29197481)
    Konec vyřazení z provozu ČERNOŠICE
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2019 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-18-05-0003
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2020 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-19-05-0069
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2021 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-20-05-0380
  15. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-21-04-0064
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2022 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-21-05-0041
  17. Nový vlastník AUTOJEŘÁBY DOLAN s.r.o. (IČO 29197481)
  18. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: J.A. Bati 5637, 76001, Zlín · protokol CZ-7715-21-11-0126
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2023 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-22-05-0043
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2024 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-23-04-1600
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2025 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-24-03-1632
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2026 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-25-03-0948
  23. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Kounicova 24, 61132, Brno · protokol CZ-7706-25-10-0167
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2027 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-26-03-1517
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 5. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R440
Typ
/ N320
Varianta
C5W1711152AA3AX
Verze
D440OA210D100X
Typ kód
N320
VIN
YS2R4X20005324786
PČV
12714840
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
9. 7. 2013
Datum 1. registrace v ČR
9. 7. 2013
Druh (typ)
99 NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DC13 121
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
324 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12740
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Retarder
ano
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2008/74K
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO V
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.62
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1425
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5940/ 2550/ 3995
Rozvor [mm]
3700
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
7820
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18600/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 45000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R22.5 156/150L / 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 154/150L [2] / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
DUCOM SPOL. S R.O., STRACHOTÍN, ČR
Výrobní číslo karoserie
042/2021
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘ. G50-X
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e4*2007/46*0030
Číslo TP
UN130108
Číslo ORV
UBB613796
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIV VÝROBCE NEUVÁDÍ
LIMIT SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA
UDANÁ HODNOTA CELKOVÉ VÝŠKY JE MAXIMÁLNÍ.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.M56/2001 SB.
16.08.2021 ROZHODNUTÍM MINISTERSTVA DOPRAVY Č. HP-0425, ZE DNE 01.02.2021 Č.J. MD/2740/2021/150/2 BYLA PROVEDENA PŘESTAVBA VOZIDLA A ZÁROVEŇ SE MĚNÍ NÁSLEDUJÍCÍ ÚDAJE V TP:
2 / BA 99 NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB S ÚPRAVOU PRO TAŽENÍ NÁVĚSU
6 / DUCOM SPOL S.R.O., STRACHOTÍN, ČR
7 / BA 99 NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB S ÚPRAVOU PRO TAŽENÍ NÁVĚSU
8 / 042/2021
G / 7 820
VOZIDLO JE PRIMÁRNĚ UZPŮSOBENO K PŘEPRAVĚ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB SCHVÁLENÉHO TYPU A ALTERNATIVNĚ K TAŽENÍ NÁVĚSU.. VOZIDLO V PROSTORU ZA KABINOU VYBAVENO ARETAČNÍ PŘÍČKOU PRO PŘEPRAVU VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB. VOZIDLO PLNÍ UST. ZÁK. Č.56/2001 SB.
DNE 11.10.2021 ZAEVIDOVÁNA PŘESTAVBA VOZIDLA DLE ZÁPISU FIRMY DUCOM SPOL. S R.O. VÝŠE.
MĚNÍ SE POLOŽKY: *2; *6; *7; *8; *G.

Další ověření (externí odkazy)