SCANIA R450
- 2013
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 331 kW ≈ 450 k
VINYS2R4X20005339014
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 7:23 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005339014
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 73 dnů (20. 3. 2015 až 1. 6. 2015). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- R450
- Typ
- / N320
- Datum 1. registrace
- 9. 12. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 12. 2013
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 331 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: RELIMEX spol. s r .o. (IČO 62913972) od 1. 6. 2015
- Vlastník: RELIMEX spol. s r .o. (IČO 62913972) od 13. 8. 2018
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 9. 12. 2013 | První registrace | TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) | Registr silničních vozidel |
| 9. 12. 2013 | Nový provozovatel | HOPI s.r.o. (IČO 45356700) | Registr silničních vozidel |
| 20. 3. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | Scania Czech Republic s.r.o. (IČO 61251186) | Registr silničních vozidel |
| 20. 3. 2015 | Nový vlastník | HOPI s.r.o. (IČO 45356700) | Registr silničních vozidel |
| 1. 6. 2015 | Nový vlastník | UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) | Registr silničních vozidel |
| 1. 6. 2015 | Nový provozovatel | RELIMEX spol. s r .o. (IČO 62913972) | Registr silničních vozidel |
| 13. 8. 2018 | Nový vlastník | RELIMEX spol. s r .o. (IČO 62913972) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15. 12. 2025 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3248) | 953 547 km | způsobilé | 2 lehké | 15. 12. 2026 |
| 13. 12. 2024 | TSK - Opakovaná | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3248) | 902 143 km | způsobilé | 1 lehká | 13. 12. 2025 |
| 28. 11. 2024 | Technická silniční kontrola | Olomouc (č. 7714) | 897 668 km | dočasně způsobilé | 2 vážné | |
| 15. 12. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Lysá nad Labem (č. 3240) | 814 675 km | způsobilé | 2 lehké | 15. 12. 2024 |
| 14. 12. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Lysá nad Labem (č. 3240) | 731 047 km | způsobilé | bez závad | 14. 12. 2023 |
| 14. 12. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Lysá nad Labem (č. 3240) | 644 510 km | způsobilé | 2 lehké | 14. 12. 2022 |
| 10. 12. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Lysá nad Labem (č. 3240) | 563 203 km | způsobilé | 2 lehké | 10. 12. 2021 |
| 11. 12. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Mělník (č. 3202) | 481 241 km | způsobilé | 2 lehké | 11. 12. 2020 |
| 14. 12. 2018 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 400 891 km | způsobilé | 1 lehká | 14. 12. 2019 |
| 14. 12. 2018 | Měření emisí | Roudnice nad Labem (č. 550606) | 400 747 km | nezpůsobilé | 1 vážná | |
| 14. 12. 2018 | Měření emisí | Roudnice nad Labem (č. 550606) | 400 890 km | způsobilé | bez závad | 14. 12. 2019 |
| 10. 8. 2018 | Evidenční kontrola | Lysá nad Labem (č. 3240) | 373 912 km | způsobilé | bez závad | |
| 10. 5. 2018 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3240) | 353 702 km | způsobilé | bez závad | |
| 27. 12. 2017 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 324 814 km | způsobilé | bez závad | 22. 12. 2018 |
| 22. 12. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 324 681 km | dočasně způsobilé | 1 vážná | 21. 1. 2018 |
| 22. 12. 2017 | Měření emisí | Mělník (č. 420620) | 321 400 km | – | bez závad | 22. 12. 2018 |
| 21. 12. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 248 207 km | způsobilé | 2 lehké | 21. 12. 2017 |
| 21. 12. 2015 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | 166 144 km | způsobilé | 2 lehké | 7. 12. 2016 |
| 7. 12. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | 163 942 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná | 6. 1. 2016 |
| 27. 5. 2015 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3106) | 123 192 km | způsobilé | bez závad | |
| 12. 3. 2015 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3106) | 123 175 km | způsobilé | bez závad | |
| 12. 3. 2015 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3106) | 123 175 km | způsobilé | bez závad | |
| 5. 12. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | 94 700 km | způsobilé | bez závad | 5. 12. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)Nový provozovatel HOPI s.r.o. (IČO 45356700)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2014
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2015 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Nový vlastník a provozovatel Scania Czech Republic s.r.o. (IČO 61251186)Nový vlastník HOPI s.r.o. (IČO 45356700)
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2015 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)Nový provozovatel RELIMEX spol. s r .o. (IČO 62913972)Konec vyřazení z provozu ČERNOŠICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2016 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2016 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2017 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-16-12-1347
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2018 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-17-12-1407
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 12. 2018 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-17-12-1474
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2018 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-18-05-0530
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2018 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-18-08-0465
-
Nový vlastník RELIMEX spol. s r .o. (IČO 62913972)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2019 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-18-12-0756
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2020 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-19-12-0677
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2021 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-20-12-0579
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2022 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-21-12-0766
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2023 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-22-12-0621
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2024 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-23-12-0695
-
Technická silniční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2024 · stanice: tř. Kosmonautů 10, 77900, Olomouc · protokol CZ-7714-24-12-0009
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2025 · stanice: KARLA LÍPY 1678, 25001, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3248-24-12-0086
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2026 · stanice: KARLA LÍPY 1678, 25001, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3248-25-12-0143
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Zprávy z registru
- Potvrzení o možnosti změny pneu. Potvrzení číslo:
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 5. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- R450
- Typ
- / N320
- Varianta
- C5W1711152AA3AX
- Verze
- E450OA210E1001X
- Typ kód
- N320
- VIN
- YS2R4X20005339014
- PČV
- 12883478
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- TAHAČ NÁVĚ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV
- Datum 1. registrace
- 9. 12. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 12. 2013
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA CV
- Typ motoru
- DC13 124
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 331 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 64/2012A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.58
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 1425
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5955/ 2550/ 3995
- Rozvor [mm]
- 3700
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 7715
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18600/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7100/ 7100
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 65000/ 45000
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70 R22.5 156/150L / 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 156/150L [2] / 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7949-070-00
- ES/EU
- E4*2007/46*0030
- Číslo TP
- UN421571
- Číslo ORV
- UAT561155
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- LEASINGOVÁ SMLOUVA; 13.8.2018 uk.ls
- Další záznamy
- ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
UDANÁ HODNOTA CELKOVÉ VÝŠKY VOZIDLA JE MAXIMÁLNÍ.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
13.12.2018 ZÁPIS ALTERNATIVNÍCH KOL DLE SCANIA: NA PŘEDNÍ NÁPRAVĚ LZE POUŽIT PNEUMATIKY O ROZMĚRU 385/65 R22,5 NA RÁFCÍCH 22,5 X 11,75
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2R4X20005339014
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.