SCANIA R440
- 2013
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12740 cm³
- 324 kW ≈ 441 k
VINYS2R4X20005339525
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 1:50 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005339525
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- R440
- Typ
- / N320
- Datum 1. registrace
- 26. 11. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 11. 2013
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12740 cm³
- Výkon
- 324 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: MISTR-TRANSPORT s.r.o. (IČO 09232621) od 1. 2. 2022
- Vlastník: MISTR-TRANSPORT s.r.o. (IČO 09232621) od 7. 8. 2024
Obvyklé u modelu ve stáří 13 let: 825–1 201 tis. km (medián 1 015 130 km, 97 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 26. 11. 2013 | První registrace | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 26. 11. 2013 | Nový provozovatel | KAVA - TRANS s.r.o. (IČO 27523551) | Registr silničních vozidel |
| 29. 11. 2016 | Nový vlastník | KAVA - TRANS s.r.o. (IČO 27523551) | Registr silničních vozidel |
| 1. 2. 2022 | Nový vlastník | Pro LeaseKredit, s.r.o. (IČO 07033893) | Registr silničních vozidel |
| 1. 2. 2022 | Nový provozovatel | MISTR-TRANSPORT s.r.o. (IČO 09232621) | Registr silničních vozidel |
| 7. 8. 2024 | Nový vlastník | MISTR-TRANSPORT s.r.o. (IČO 09232621) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. 8. 2026 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 1 119 200 km | způsobilé | 4 lehké
| 20. 8. 2027 |
| 20. 8. 2026 | Měření emisí | Chrudim (č. 460319) | 1 119 104 km | způsobilé | bez závad | 20. 8. 2027 |
| 27. 8. 2025 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 1 082 410 km | způsobilé | 4 lehké
| 27. 8. 2026 |
| 27. 8. 2025 | Měření emisí | Chrudim (č. 460319) | 108 237 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 27. 8. 2026 |
| 5. 9. 2024 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 1 036 402 km | způsobilé | 3 lehké
| 5. 9. 2025 |
| 5. 9. 2024 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 1 036 402 km | způsobilé | 3 lehké
| 5. 9. 2025 |
| 20. 8. 2024 | Měření emisí | Chrudim (č. 460319) | 1 031 288 km | způsobilé | bez závad | 20. 8. 2025 |
| 5. 9. 2023 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 959 661 km | způsobilé | 2 lehké
| 5. 9. 2024 |
| 23. 8. 2023 | Měření emisí | Chrudim (č. 460319) | 958 873 km | způsobilé | bez závad | 23. 8. 2024 |
| 13. 2. 2023 | Technická silniční kontrola | Pardubice (č. 7717) | 911 226 km | způsobilé | bez závad | |
| 8. 9. 2022 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 875 669 km | způsobilé | 6 lehkých
| 8. 9. 2023 |
| 5. 9. 2022 | Měření emisí | Chrudim (č. 460319) | 874 779 km | způsobilé | bez závad | 5. 9. 2023 |
| 1. 3. 2022 | Technická silniční kontrola | Zlín (č. 7715) | 821 142 km | způsobilé | bez závad | |
| 31. 1. 2022 | Evidenční kontrola | Pardubice (č. 3610) | 814 295 km | způsobilé | bez závad | |
| 7. 10. 2021 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | 786 329 km | způsobilé | bez závad | 7. 10. 2022 |
| 7. 10. 2021 | Měření emisí | Pardubice (č. 560613) | 786 328 km | způsobilé | bez závad | 7. 10. 2022 |
| 8. 10. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3610) | 702 795 km | způsobilé | bez závad | 8. 10. 2021 |
| 23. 1. 2020 | Technická silniční kontrola | Pardubice (č. 7717) | 641 133 km | způsobilé | bez závad | |
| 9. 10. 2019 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | 616 977 km | způsobilé | bez závad | 9. 10. 2020 |
| 9. 10. 2019 | Měření emisí | Pardubice (č. 560613) | 616 976 km | způsobilé | bez závad | 9. 10. 2020 |
| 9. 10. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3610) | 533 215 km | způsobilé | bez závad | 9. 10. 2019 |
| 10. 10. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 458 080 km | způsobilé | 1 lehká
| 10. 10. 2018 |
| 18. 11. 2016 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3610) | 407 290 km | způsobilé | bez závad | |
| 12. 10. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 404 162 km | způsobilé | bez závad | 12. 10. 2017 |
| 23. 10. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 270 110 km | způsobilé | bez závad | 23. 10. 2016 |
| 11. 11. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 133 811 km | způsobilé | bez závad | 11. 11. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel KAVA - TRANS s.r.o. (IČO 27523551)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2014Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2015 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2016 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2017 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-16-11-0976
-
Nový vlastník KAVA - TRANS s.r.o. (IČO 27523551)
-
Vyřazení z provozu CHRUDIM
-
Konec vyřazení z provozu CHRUDIM
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2018 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-17-10-0613
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2019 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-18-10-0436
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2020 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-19-10-0472
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Spravedlnosti 2516, 53048, Pardubice · protokol CZ-7717-23-03-0119
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2021 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-20-10-0401
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2022 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-21-10-0392
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-22-01-1315
-
Nový vlastník Pro LeaseKredit, s.r.o. (IČO 07033893)Nový provozovatel MISTR-TRANSPORT s.r.o. (IČO 09232621)
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: J.A. Bati 5637, 76001, Zlín · protokol CZ-7715-22-03-0006
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2023 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-22-09-0501
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Spravedlnosti 2516, 53048, Pardubice · protokol CZ-7717-23-02-0079
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2024 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-23-09-0212
-
Nový vlastník MISTR-TRANSPORT s.r.o. (IČO 09232621)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2025 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-24-09-0303Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2025 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-24-09-0310
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu PARDUBICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2026 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-25-08-1417Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu PARDUBICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2027 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-26-08-0951
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Zprávy z registru
- Potvrzení o možnosti změny pneu. Vystavil: Fejfaro
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- OMEZ. RYCHLOSTI
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- R440
- Typ
- / N320
- Varianta
- C5W1711152AA3AX
- Verze
- D440OA210D1001X
- Typ kód
- N320
- VIN
- YS2R4X20005339525
- PČV
- 12870250
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 26. 11. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 11. 2013
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DC13 121
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 324 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12740
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Retarder
- ano
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2008/74K
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1425
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5955/ 2550/ 3995
- Rozvor [mm]
- 3700
- Provozní hmotnost
- 7990
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18600/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7100/ 7100
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 60000/ 45000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70 R22.5 156/150L / 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 154/150L [2] / 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7949-028-03
- ES/EU
- E4*2007/46*0030
- Číslo ORV
- UBJ493751
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- DNE 23.08.2019 ZAEVIDOVÁNÍ ALTERNATIVNÍCH PNEU NA ZÁKLADĚ AKREDITOVANÉHO DOVOZCE
VOZIDEL SCANIA CZ:
NA ZADNÍ NÁPRAVU LZE POUŽÍT PNEU O ROZMĚRU 315/60 R22,5, RÁFKY 9,00 X 22,5.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2R4X20005339525
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.