SCANIA R450

  • 2014
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 331 kW ≈ 450 k

VINYS2R4X20005340108

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 22:17 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005340108

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R450
Typ
/ N320
Datum 1. registrace
3. 3. 2014
Datum 1. registrace v ČR
3. 3. 2014
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
331 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 2. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
3
Vlastníků v registru
Třemošenská a.s.
od 31. 3. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
3. 3. 2014 První registrace TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) Registr silničních vozidel
3. 3. 2014 Nový provozovatel Scanwest Plzeň spol. s r.o. (IČO 25247174) Registr silničních vozidel
21. 4. 2016 Nový vlastník Scanwest Plzeň spol. s r.o. (IČO 25247174) Registr silničních vozidel
31. 3. 2022 Nový vlastník a provozovatel Třemošenská a.s. (IČO 26345625) Registr silničních vozidel

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)
    Nový provozovatel Scanwest Plzeň spol. s r.o. (IČO 25247174)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2015
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2016 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2017 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2016 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2016 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2016 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
  5. Nový vlastník Scanwest Plzeň spol. s r.o. (IČO 25247174)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2018 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-17-03-0576
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2019 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-18-03-0529
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2020 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-19-03-0556
  9. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2020 · stanice: Nádražní, 30228, Plzeň · protokol CZ-7703-20-01-0054
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2021 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-20-03-0569
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2022 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-21-03-0321
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2022 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-22-03-0350
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2023 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-22-03-3058
  14. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Baních 1535, 15664, Praha · protokol CZ-7701-22-03-0214
  15. Nový vlastník a provozovatel Třemošenská a.s. (IČO 26345625)
  16. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nádražní, 30228, Plzeň · protokol CZ-7703-22-05-0098
  17. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nádražní, 30228, Plzeň · protokol CZ-7703-22-08-0205
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2024 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-23-03-0262
  19. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nádražní, 30228, Plzeň · protokol CZ-7703-23-05-0232
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2025 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-24-03-0058
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2026 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-25-03-0136
  22. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nádražní, 30228, Plzeň · protokol CZ-7703-25-04-0124
  23. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nádražní, 30228, Plzeň · protokol CZ-7703-25-08-0090
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2026 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-26-03-0049
  25. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2027 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-26-03-1014
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R450
Typ
/ N320
Varianta
C5W1711152AA3AX
Verze
E450OA210E1001X
Typ kód
N320
VIN
YS2R4X20005340108
PČV
12963531
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
3. 3. 2014
Datum 1. registrace v ČR
3. 3. 2014
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DC13 124
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
331 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 64/2012A
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.58
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 1425
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5955/ 2550/ 3995
Rozvor [mm]
3700
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18600/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
65000/ 45000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R22.5 156/150L / 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 154/150L [2] / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
4 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7949-070-00
ES/EU
e4*2007/46*0030
Číslo TP
UF719558
Číslo ORV
UBC780797
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
POJ. CZ/010/6979633291 Č. POJ. 733332924

Další ověření (externí odkazy)