SCANIA R440
- 2014
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12740 cm³
- 324 kW ≈ 441 k
VINYS2R4X20005343582
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 4:36 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005343582
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- R440
- Typ
- / N320
- Datum 1. registrace
- 3. 2. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 2. 2014
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12740 cm³
- Výkon
- 324 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Libor Šindelář s.r.o. (IČO 27994490) od 3. 2. 2014
- Vlastník: Libor Šindelář s.r.o. (IČO 27994490) od 5. 9. 2018
Obvyklé u modelu ve stáří 11 let (všechny roky výroby): 775–1 154 tis. km (medián 943 216 km, 193 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 3. 2. 2014 | První registrace | TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) | Registr silničních vozidel |
| 3. 2. 2014 | Nový provozovatel | Libor Šindelář s.r.o. (IČO 27994490) | Registr silničních vozidel |
| 5. 9. 2018 | Nový vlastník | Libor Šindelář s.r.o. (IČO 27994490) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17. 12. 2025 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | 122 674 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 17. 12. 2026 |
| 17. 12. 2025 | Měření emisí | Plzeň (č. 540514) | 1 226 739 km | způsobilé | bez závad | 17. 12. 2026 |
| 17. 12. 2024 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | 1 217 561 km | způsobilé | bez závad | 17. 12. 2025 |
| 17. 12. 2024 | Měření emisí | Plzeň (č. 540514) | 1 217 560 km | způsobilé | bez závad | 17. 12. 2025 |
| 11. 1. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 1 191 640 km | způsobilé | bez závad | 11. 1. 2025 |
| 16. 1. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 1 040 125 km | způsobilé | 3 lehké
| 16. 1. 2024 |
| 10. 7. 2022 | Technická silniční kontrola | Plzeň (č. 7703) | 962 654 km | způsobilé | bez závad | |
| 18. 1. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 893 023 km | způsobilé | 3 lehké
| 18. 1. 2023 |
| 24. 7. 2021 | Technická silniční kontrola | Plzeň (č. 7703) | 821 996 km | způsobilé | bez závad | |
| 20. 1. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 748 261 km | způsobilé | 2 lehké
| 20. 1. 2022 |
| 22. 1. 2020 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | 609 275 km | způsobilé | 2 lehké
| 22. 1. 2021 |
| 22. 1. 2020 | Měření emisí | Klatovy (č. 440415) | 609 271 km | způsobilé | bez závad | 22. 1. 2021 |
| 23. 1. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 496 837 km | způsobilé | 2 lehké
| 23. 1. 2020 |
| 5. 9. 2018 | Evidenční kontrola | Klatovy (č. 3412) | 453 214 km | způsobilé | bez závad | |
| 25. 1. 2018 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 387 063 km | způsobilé | bez závad | 25. 1. 2019 |
| 25. 1. 2018 | Měření emisí | Klatovy (č. 440415) | 387 062 km | – | bez závad | 25. 1. 2019 |
| 26. 1. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 292 443 km | způsobilé | 1 lehká
| 26. 1. 2018 |
| 1. 2. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 196 366 km | způsobilé | bez závad | 1. 2. 2017 |
| 2. 2. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 99 019 km | způsobilé | bez závad | 2. 2. 2016 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)Nový provozovatel Libor Šindelář s.r.o. (IČO 27994490)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2015
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2016 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2017 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2018 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-17-01-0245
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 1. 2019 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-18-01-0238
-
Nový vlastník Libor Šindelář s.r.o. (IČO 27994490)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-18-09-0047
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2020 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-19-01-0200
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 1. 2021 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-20-01-0213
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2022 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-21-01-3767
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nádražní, 30228, Plzeň · protokol CZ-7703-21-07-0229
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2023 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-22-01-0169
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nádražní, 30228, Plzeň · protokol CZ-7703-22-07-0053
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2024 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-23-01-0148
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2025 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-24-01-2158
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2025 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-24-12-3581
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2026 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-25-12-3725
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- R440
- Typ
- / N320
- Varianta
- C5W1711152
- Verze
- D440OA211D
- Typ kód
- N320
- VIN
- YS2R4X20005343582
- PČV
- 12934846
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 3. 2. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 2. 2014
- Druh (typ)
- TAHAČ NÁVĚSŮ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DC13 121
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 324 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12740
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2008/74K
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1425
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5940/ 2550/ 3995
- Rozvor [mm]
- 3700
- Provozní hmotnost
- 8221
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18600/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7100/ 7100
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 60000/ 45000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 305/70 R22.5 152/148L / 22.5 X 9.00
305/70 R22.5 152/148L [2] / 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 4 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50 - X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7949-028-03
- Číslo TP
- UF498972
- Číslo ORV
- UAT783278
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2R4X20005343582
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.