SCANIA R410

  • 2014
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 302 kW ≈ 411 k

VINYS2R4X20005345374

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 19:15 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005345374

Semafor rizik: oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.

STK končí 1. 12. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R410
Typ
/ N320
Datum 1. registrace
31. 1. 2014
Datum 1. registrace v ČR
31. 1. 2014
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
302 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel AMIPOL ZLÍN s.r.o. (IČO 25559061)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2015
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: OMEZ. RYCHLOSTI
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 1. 2016 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2017 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2018 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-17-01-0589
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2017 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-17-02-1355
  6. Nový vlastník a provozovatel Scania Czech Republic s.r.o. (IČO 61251186)
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2017 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-17-09-0322
  8. Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)
    Nový provozovatel JANCIK transport s.r.o. (IČO 02818027)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2019 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-18-01-0343
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2020 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-19-01-0332
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2021 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-20-01-0051
  12. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-20-05-2621
  13. Nový vlastník JANCIK transport s.r.o. (IČO 02818027)
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2021 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-20-12-1631
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2022 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-21-12-1018
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2023 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-12-0748
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-23-12-0122
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-12-0021
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 31. 12. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-25-12-0024
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2026 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-25-12-0439
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • OMEZ. RYCHLOSTI
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R410
Typ
/ N320
Varianta
C5W1711152
Verze
E410OA211D
Typ kód
N320
VIN
YS2R4X20005345374
PČV
12933562
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
31. 1. 2014
Datum 1. registrace v ČR
31. 1. 2014
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DC13 115
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
302 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 64/2012A
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1425
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5940/ 2550/ 3995
Rozvor [mm]
3700
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8536
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18600/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
45000/ 45000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/60 R22.5 154/148L / 22.5 X 9.00
295/60 R22.5 150/147K [2] / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
4 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7949-080-00
Číslo TP
UF719526
Číslo ORV
UAZ312755
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
ČP, 2380101111,31,1,2014-30,11,2014; ČP, 380101111,1,12,2016-30,11,2017; SLAVIA, 32700298101,16,11,2019-15,11,2020

Další ověření (externí odkazy)

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail, až se konec platnosti STK přiblíží na 30 dní, a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.