SCANIA R450

  • 2014
  • ČERNÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 331 kW ≈ 450 k

VINYS2R4X20005346936

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 5:43 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005346936

STK propadla 20. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Slovenská republika), datum dovozu 27. 7. 2016. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 2 dny (27. 7. 2016 až 29. 7. 2016). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R450
Typ
/ N320
Datum 1. registrace
14. 2. 2014
Datum 1. registrace v ČR
27. 7. 2016
Barva
ČERNÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
331 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 20. 10. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 218 580 km
při prohlídce 20. 10. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 11 let: 779–1 154 tis. km (medián 1 035 486 km, 94 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

5
Vlastníků v registru
KUMR RENT s.r.o.
od 6. 10. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
14. 2. 2014 První registrace Registr silničních vozidel
27. 7. 2016 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
27. 7. 2016 Nový vlastník a provozovatel SCANTECH s.r.o. (IČO 26012936) Registr silničních vozidel
29. 7. 2016 Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel
29. 7. 2016 Nový provozovatel Jiří Mašek (IČO 46479180) Registr silničních vozidel
18. 10. 2021 Nový vlastník Jiří Mašek (IČO 46479180) Registr silničních vozidel
18. 10. 2021 Nový vlastník a provozovatel Leasekredit, a.s. (IČO 27677150) Registr silničních vozidel
6. 10. 2022 Nový vlastník a provozovatel KUMR RENT s.r.o. (IČO 09080171) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 0001 500 000 20172019202120232025 26. 7. 2016: 446 045 km26. 7. 2016: 446 045 km21. 7. 2017: 535 257 km19. 7. 2018: 626 143 km24. 7. 2018: 626 367 km24. 7. 2018: 626 268 km17. 7. 2019: 717 488 km17. 7. 2019: 717 489 km14. 7. 2020: 820 542 km21. 7. 2021: 929 477 km21. 7. 2021: 929 474 km15. 10. 2021: 937 798 km4. 10. 2022: 938 539 km5. 10. 2022: 938 550 km25. 10. 2023: 1 024 198 km25. 10. 2023: 1 024 215 km9. 10. 2024: 1 110 984 km10. 10. 2024: 1 110 986 km16. 10. 2025: 1 218 579 km17. 10. 2025: 1 218 579 km20. 10. 2025: 1 218 580 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
20. 10. 2025 Pravidelná STK Slavkov u Brna (č. 3725) 1 218 580 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
20. 10. 2026
17. 10. 2025 Měření emisí Slavkov u Brna (č. 171201) 1 218 579 km způsobilé bez závad 17. 10. 2026
16. 10. 2025 Měření emisí Slavkov u Brna (č. 171201) 1 218 579 km nezpůsobilé
2 vážné
  • 8.2.2.1.1 Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m⁻¹. vážná
  • 8.2.2.2.1.1 Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. vážná
10. 10. 2024 Pravidelná STK Slavkov u Brna (č. 3725) 1 110 986 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
10. 10. 2025
9. 10. 2024 Měření emisí Slavkov u Brna (č. 171201) 1 110 984 km způsobilé bez závad 9. 10. 2025
25. 10. 2023 Pravidelná STK Brno (č. 3710) 1 024 215 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
25. 10. 2024
25. 10. 2023 Měření emisí Brno (č. 470285) 1 024 198 km způsobilé bez závad 25. 10. 2025
5. 10. 2022 Pravidelná STK Rosice (č. 3735) 938 550 km způsobilé
4 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
5. 10. 2023
4. 10. 2022 Měření emisí Popůvky (č. 470326) 938 539 km způsobilé bez závad 4. 10. 2023
15. 10. 2021 Evidenční kontrola Rosice (č. 3735) 937 798 km způsobilé bez závad
21. 7. 2021 Pravidelná STK Jičín (č. 3615) 929 474 km způsobilé
4 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
21. 7. 2022
21. 7. 2021 Měření emisí Jičín (č. 560401) 929 477 km způsobilé bez závad 21. 7. 2022
14. 7. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3615) 820 542 km způsobilé
4 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
14. 7. 2021
17. 7. 2019 Pravidelná STK Jičín (č. 3615) 717 489 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.21.2.1 Únik nemrznoucí směsi. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
17. 7. 2020
17. 7. 2019 Měření emisí Jičín (č. 560401) 717 488 km způsobilé bez závad 17. 7. 2020
24. 7. 2018 Opakovaná STK Jičín (č. 3615) 626 268 km nezpůsobilé
2 lehké, 1 nebezpečná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 2.1.3.1.3 Vícenásobný počet větších vůlí (větší než montážní) v pohyblivých spojích mechanismu řízení v konečném důsledku bezprostředně ohrožuje bezpečnost jízdy vozidla. nebezpečná
24. 7. 2018
24. 7. 2018 Opakovaná STK Jičín (č. 3615) 626 367 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
19. 7. 2019
19. 7. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3615) 626 143 km nezpůsobilé
2 lehké, 2 nebezpečné
  • 1.4.1.1.2 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, zcela nebrzdí a při jízdní zkoušce se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. nebezpečná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 2.1.3.1.3 Vícenásobný počet větších vůlí (větší než montážní) v pohyblivých spojích mechanismu řízení v konečném důsledku bezprostředně ohrožuje bezpečnost jízdy vozidla. nebezpečná
19. 7. 2019
21. 7. 2017 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3615) 535 257 km způsobilé
3 lehké
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
21. 7. 2018
26. 7. 2016 Před registrací Liberecký kraj (č. 3617) 446 045 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
26. 7. 2016
26. 7. 2016 Evidenční kontrola Liberecký kraj (č. 3617) 446 045 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-16-07-1319
    Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV
    Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-16-07-1318
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Slovenská republika
    Nový vlastník a provozovatel SCANTECH s.r.o. (IČO 26012936)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2017 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV
  4. Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
    Nový provozovatel Jiří Mašek (IČO 46479180)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2018 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-17-07-0240
  6. Vyřazení z provozu VRCHLABÍ
    Konec vyřazení z provozu VRCHLABÍ
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-18-07-0213
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-18-07-0250
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2019 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-18-07-0265
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-19-07-0219
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2021 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-20-07-0160
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-21-07-0204
  12. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-21-10-0755
  13. Nový vlastník Jiří Mašek (IČO 46479180)
    Nový vlastník a provozovatel Leasekredit, a.s. (IČO 27677150)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2023 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-22-10-0160
  15. Nový vlastník a provozovatel KUMR RENT s.r.o. (IČO 09080171)
    Konec vyřazení z provozu BRNO
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2024 · stanice: KULKOVA 946/30, 61400, BRNO - MALOMĚŘICE · protokol CZ-3710-23-10-0767
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2025 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-24-10-0530
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 10. 2026 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-25-10-0941
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 5. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R450
Typ
/ N320
Varianta
C5W1711152
Typ kód
N320
VIN
YS2R4X20005346936
PČV
14147008
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
14. 2. 2014
Datum 1. registrace v ČR
27. 7. 2016
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DC13 124
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
331 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ano
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 64/2012A
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.58
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1425
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5955/ 2550/ 3950
Rozvor [mm]
3 700
Provozní hmotnost
8666
Hmotnosti zatížení SZ
9934
Hmotnosti zatížení SZ typ
T
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18600/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7 100/ 7 100
11 500/ 11 500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
65000/ 40000
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/60 R22.5 154/148L / 22.5 X 9.00
315/60 R22.5 154/148K [2] / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERNÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X; SAF HOLLAND, TYP: SK-S 36.20 D
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ES/EU
e4*2007/46*0030*12
Číslo TP
UF784931
Číslo ORV
UBF687562
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
Dovoz Slovensko, datum první registrace vozidla v zahraničí 14.02.2014. DEPOZIT 42/2018
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla:
*20-21: 9.00 X 22.5; 315/80 R22.5
Dovoz Slovensko, datum první registrace vozidla v zahraničí 14.02.2014.
Plnění emisní normy EURO 6 dle zápisu v TP.
Homologace typu ES vyznačena na výrobnám štítku a v TP.
Vozidlo vyhovuje technickým požadavkům zákona č. 56/2001 Sb., ve znění pozdějších změn a doplňků.

Další ověření (externí odkazy)