SCANIA R410

  • 2014
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 302 kW ≈ 411 k

VINYS2R4X20005355481

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 12:43 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005355481

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 15 dnů (12. 9. 2019 až 27. 9. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R410
Typ
N320
Datum 1. registrace
3. 9. 2014
Datum 1. registrace v ČR
3. 9. 2014
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
302 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 2. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 049 411 km
při prohlídce 22. 9. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2014 při prohlídce v roce 2026: 884–1 167 tis. km (medián 1 028 199 km, 133 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

6
Vlastníků v registru
KUMR RENT s.r.o.
od 25. 11. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
3. 9. 2014 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
3. 9. 2014 Nový provozovatel Miroslav Mikel (IČO 14640741) Registr silničních vozidel
8. 9. 2017 Nový provozovatel Mikel Transport s.r.o. (IČO 05659833) Registr silničních vozidel
12. 9. 2019 Nový vlastník Mikel Transport s.r.o. (IČO 05659833) Registr silničních vozidel
27. 9. 2019 Nový vlastník a provozovatel Leasekredit, a.s. (IČO 27677150) Registr silničních vozidel
4. 11. 2019 Nový vlastník AGRO LEASING J.Hradec s.r.o. (IČO 60851252) Registr silničních vozidel
4. 11. 2019 Nový provozovatel LK TRANS MORAVIA s.r.o. (IČO 27834948) Registr silničních vozidel
25. 11. 2024 Nový vlastník LK TRANS MORAVIA s.r.o. (IČO 27834948) Registr silničních vozidel
25. 11. 2024 Nový vlastník a provozovatel KUMR RENT s.r.o. (IČO 09080171) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 0001 500 000 201620182020202220242026 31. 8. 2015: 113 070 km30. 8. 2016: 231 297 km22. 8. 2017: 344 965 km8. 8. 2018: 452 404 km5. 8. 2019: 563 176 km5. 8. 2019: 563 177 km12. 9. 2019: 574 892 km25. 9. 2019: 575 043 km4. 11. 2019: 575 087 km5. 8. 2020: 629 467 km5. 8. 2020: 629 468 km19. 8. 2021: 723 050 km19. 8. 2021: 723 051 km22. 8. 2022: 826 373 km22. 8. 2022: 826 374 km22. 8. 2023: 890 873 km26. 8. 2024: 963 962 km26. 8. 2024: 963 963 km3. 9. 2025: 999 915 km3. 9. 2025: 999 916 km2. 9. 2026: 1 047 097 km2. 9. 2026: 1 047 098 km22. 9. 2026: 1 049 411 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 9. 2026 Opakovaná STK Slavkov u Brna (č. 3725) 1 049 411 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
2. 9. 2027
2. 9. 2026 Pravidelná STK Slavkov u Brna (č. 3725) 1 047 098 km dočasně způsobilé
2 lehké, 2 vážné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.4.1.2 Zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrana, nárazník, je-li vyžadován, chybí, je neúplný nebo některá část zařízení je poškozená tak, že zařízení neplní svůj účel nebo konstrukce zařízení nebo jeho montáž na vozidle není v souladu s požadavky. vážná
  • 6.2.10.2.2 Na vozidle, je-li vyžadováno, chybí kryt kola/blatník nebo je kryt kola / blatník uvolněný, nadměrně zkorodovaný nebo poškozený tak, že neplní svoji funkci. vážná
2. 10. 2026
2. 9. 2026 Měření emisí Slavkov u Brna (č. 171201) 1 047 097 km způsobilé bez závad 2. 9. 2027
3. 9. 2025 Pravidelná STK Slavkov u Brna (č. 3725) 999 916 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
3. 9. 2026
3. 9. 2025 Měření emisí Slavkov u Brna (č. 171201) 999 915 km způsobilé bez závad 3. 9. 2026
26. 8. 2024 Pravidelná STK Slavkov u Brna (č. 3725) 963 963 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
26. 8. 2025
26. 8. 2024 Měření emisí Slavkov u Brna (č. 171201) 963 962 km způsobilé bez závad 26. 8. 2025
22. 8. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Brno (č. 3757) 890 873 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 4.2.1.1.1 Nesvítí některá nepovinná (volitelná) obrysová nebo denní svítilna. lehká
22. 8. 2024
22. 8. 2022 Pravidelná STK Slavkov u Brna (č. 3725) 826 374 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
22. 8. 2023
22. 8. 2022 Měření emisí Slavkov u Brna (č. 571206) 826 373 km způsobilé bez závad 22. 8. 2023
19. 8. 2021 Pravidelná STK Slavkov u Brna (č. 3725) 723 051 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
19. 8. 2022
19. 8. 2021 Měření emisí Slavkov u Brna (č. 571206) 723 050 km způsobilé bez závad 19. 8. 2022
5. 8. 2020 Pravidelná STK Slavkov u Brna (č. 3725) 629 468 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
5. 8. 2021
5. 8. 2020 Měření emisí Slavkov u Brna (č. 571206) 629 467 km způsobilé bez závad 5. 8. 2021
4. 11. 2019 Evidenční kontrola Rosice (č. 3735) 575 087 km způsobilé bez závad
25. 9. 2019 Evidenční kontrola Rosice (č. 3735) 575 043 km způsobilé bez závad
12. 9. 2019 Evidenční kontrola Zlín (č. 3713) 574 892 km způsobilé bez závad
5. 8. 2019 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 563 177 km způsobilé bez závad 5. 8. 2020
5. 8. 2019 Měření emisí Zlín (č. 470533) 563 176 km způsobilé bez závad 5. 8. 2020
8. 8. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Zlín (č. 3713) 452 404 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
8. 8. 2019
22. 8. 2017 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 344 965 km způsobilé bez závad 22. 8. 2018
30. 8. 2016 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 231 297 km způsobilé bez závad 30. 8. 2017
31. 8. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 113 070 km způsobilé bez závad 31. 8. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel Miroslav Mikel (IČO 14640741)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2015
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2016 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2016 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-15-08-1740
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2017 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-16-08-1884
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2017 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2018 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-17-08-1606
  5. Nový provozovatel Mikel Transport s.r.o. (IČO 05659833)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2019 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-18-08-0604
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2020 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-19-08-0227
  8. Nový vlastník Mikel Transport s.r.o. (IČO 05659833)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-19-09-0811
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 665 01, ROSICE · protokol CZ-3735-19-09-0845
  10. Nový vlastník a provozovatel Leasekredit, a.s. (IČO 27677150)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  11. Nový vlastník AGRO LEASING J.Hradec s.r.o. (IČO 60851252)
    Nový provozovatel LK TRANS MORAVIA s.r.o. (IČO 27834948)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 665 01, ROSICE · protokol CZ-3735-19-11-0078
    Konec vyřazení z provozu BRNO
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2021 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 684 01, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-20-08-0124
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2022 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 684 01, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-21-08-0982
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2023 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 684 01, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-22-08-0876
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2024 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-3757-23-08-1268
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 8. 2025 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 684 01, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-24-08-1050
  17. Nový vlastník LK TRANS MORAVIA s.r.o. (IČO 27834948)
    Nový vlastník a provozovatel KUMR RENT s.r.o. (IČO 09080171)
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2026 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 684 01, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-25-09-0182
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2026 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 684 01, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-26-09-0076
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 9. 2027 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 684 01, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-26-09-0771
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 6. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (63)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R410
Typ
N320
Varianta
C5W1711152AA3AX
Verze
E410OA210D1001X
Typ kód
N320
VIN
YS2R4X20005355481
PČV
13192259
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
3. 9. 2014
Datum 1. registrace v ČR
3. 9. 2014
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DC13 115
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
302 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
64/2012A
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1425
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5955/ 2550/ 3995
Rozvor [mm]
3700
Provozní hmotnost
8531
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18600/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 40000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
305/70 R22.5 152/148L / 22.5 X 9.00
305/70 R22.5 152/148L [2] / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7949-080-00
ES/EU
e4*2007/46*0030
Číslo ORV
UBK774837
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
KOOP. 6294701280 3.9.2014-31.12.2014 KOOPER 634125681
Další záznamy
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Udaná hodnota celkové výšky vozidla je maximální.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)