SCANIA R450

  • 2014
  • ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 331 kW ≈ 450 k

VINYS2R4X20005358447

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 21:20 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005358447

STK končí 14. 11. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R450
Typ
/ N320
Rok výroby
2014
Datum 1. registrace
23. 7. 2014
Datum 1. registrace v ČR
23. 7. 2014
Barva
ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
331 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 8 dnů
platnost do 14. 11. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
996 653 km
při prohlídce 14. 11. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 11 let: 779–1 154 tis. km (medián 1 035 486 km, 94 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
DOBROVOLNÝ, s.r.o.
od 7. 5. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
23. 7. 2014 První registrace NL-Leasing s.r.o. (IČO 25191241) Registr silničních vozidel
23. 7. 2014 Nový provozovatel DOBROVOLNÝ, s.r.o. (IČO 29371848) Registr silničních vozidel
7. 5. 2026 Nový vlastník DOBROVOLNÝ, s.r.o. (IČO 29371848) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 000 20162018202020222024 4. 8. 2015: 107 060 km8. 8. 2016: 221 067 km8. 8. 2017: 329 698 km9. 8. 2018: 442 966 km9. 8. 2018: 442 967 km14. 8. 2019: 558 941 km14. 8. 2019: 558 947 km10. 8. 2020: 656 703 km10. 8. 2020: 656 713 km13. 8. 2021: 768 937 km13. 8. 2021: 768 938 km15. 8. 2022: 880 562 km15. 8. 2022: 880 573 km10. 8. 2023: 966 571 km10. 8. 2023: 966 578 km14. 11. 2025: 996 653 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
14. 11. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Brno (č. 3757) 996 653 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
14. 11. 2026
10. 8. 2023 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 966 578 km způsobilé bez závad 10. 8. 2024
10. 8. 2023 Měření emisí Brno (č. 570206) 966 571 km způsobilé bez závad 10. 8. 2024
15. 8. 2022 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 880 573 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
15. 8. 2023
15. 8. 2022 Měření emisí Brno (č. 470285) 880 562 km způsobilé bez závad 15. 8. 2024
13. 8. 2021 Pravidelná STK Brno (č. 3716) 768 938 km způsobilé
9 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy vozidla je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
  • 6.2.9.2.1 Některý spojovací prvek upevnění samostatného technického celku je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění samostatného technického celku. lehká
13. 8. 2022
13. 8. 2021 Měření emisí Brno (č. 570206) 768 937 km způsobilé bez závad 13. 8. 2022
10. 8. 2020 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 656 713 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 8. 2021
10. 8. 2020 Měření emisí Brno (č. 570206) 656 703 km způsobilé bez závad 10. 8. 2021
14. 8. 2019 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 558 947 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
14. 8. 2020
14. 8. 2019 Měření emisí Brno (č. 570206) 558 941 km způsobilé bez závad 14. 8. 2020
9. 8. 2018 Pravidelná STK Brno (č. 3757) 442 967 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
9. 8. 2019
9. 8. 2018 Měření emisí Brno (č. 570220) 442 966 km – bez závad 9. 8. 2019
8. 8. 2017 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3716) 329 698 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
8. 8. 2018
8. 8. 2016 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3716) 221 067 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
8. 8. 2017
4. 8. 2015 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3716) 107 060 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
4. 8. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník NL-Leasing s.r.o. (IČO 25191241)
    Nový provozovatel DOBROVOLNÝ, s.r.o. (IČO 29371848)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 23. 7. 2015
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2016 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-15-08-0033
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2017 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-16-08-0071
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2018 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-17-08-0083
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 8. 2019 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-18-08-0437
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 8. 2020 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-19-08-0609
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2021 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-20-08-0372
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2022 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-21-08-0089
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2023 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-22-08-0967
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2024 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-23-08-0600
  11. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  12. Konec vyřazení z provozu ŽIDLOCHOVICE
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2026 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 62700, BRNO · protokol CZ-3757-25-11-1013
  14. Nový vlastník DOBROVOLNÝ, s.r.o. (IČO 29371848)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (SCANIA R450 2014 v ČR obvykle 3,8, medián 4)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 13,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 38 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCANIA R450

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • MAJÁK ORANŽOVÝ
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (63)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R450
Typ
/ N320
Varianta
C5W1751152AA3Ax
Verze
E450OA210E1001x
Typ kód
N320
VIN
YS2R4X20005358447
PČV
13145159
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2014
Datum 1. registrace
23. 7. 2014
Datum 1. registrace v ČR
23. 7. 2014
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DC13 124
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
331 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 64/2012A
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.58
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 1425
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5955/ 2550/ 3995
Rozvor [mm]
3700
Provozní hmotnost
8467
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
65000/ 45000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
305/70 R22.5 152/148L / 22.5 X 9.00
305/70 R22.5 152/148L [2] / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Barva
ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
G50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7949-070-00
ES/EU
E4*2007/46*0030
Číslo ORV
UBO061615
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
2 ZN, ČP 0001/2893802919
Další záznamy
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
UDANÁ HODNOTA CELKOVÉ VÝŠKY VOZIDLA JE MAXIMÁLNÍ.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)