SCANIA R450
- 2014
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 331 kW ≈ 450 k
VINYS2R4X20005366663
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 20:12 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005366663
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- R450
- Typ
- / N320
- Datum 1. registrace
- 20. 10. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 10. 2014
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 331 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Přemysl Petrucha (IČO 02845636) od 30. 8. 2018
- Vlastník: Přemysl Petrucha (IČO 02845636) od 27. 9. 2023
Obvyklé u modelu ve stáří 12 let: 776–1 208 tis. km (medián 1 033 808 km, 70 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 20. 10. 2014 | První registrace | TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) | Registr silničních vozidel |
| 20. 10. 2014 | Nový provozovatel | KALA TRANS, s.r.o. (IČO 29277965) | Registr silničních vozidel |
| 7. 11. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | Scania Czech Republic s.r.o. (IČO 61251186) | Registr silničních vozidel |
| 30. 8. 2018 | Nový vlastník | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 30. 8. 2018 | Nový provozovatel | Přemysl Petrucha (IČO 02845636) | Registr silničních vozidel |
| 27. 9. 2023 | Nový vlastník | Přemysl Petrucha (IČO 02845636) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. 7. 2026 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | 1 217 141 km | způsobilé | 5 lehkých
| 13. 7. 2027 |
| 10. 7. 2026 | Měření emisí | Kyjov (č. 570604) | 1 217 103 km | způsobilé | bez závad | 10. 7. 2027 |
| 4. 7. 2025 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | 1 144 556 km | způsobilé | 3 lehké
| 4. 7. 2026 |
| 2. 7. 2025 | Měření emisí | Kyjov (č. 570604) | 1 144 493 km | způsobilé | bez závad | 2. 7. 2026 |
| 22. 5. 2025 | Technická silniční kontrola | Karlovy Vary (č. 7719) | 1 132 710 km | způsobilé | bez závad | |
| 9. 8. 2024 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | 1 063 825 km | způsobilé | 4 lehké
| 9. 8. 2025 |
| 8. 8. 2024 | Měření emisí | Kyjov (č. 570604) | 1 063 779 km | způsobilé | bez závad | 8. 8. 2025 |
| 31. 8. 2023 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | 972 068 km | způsobilé | 3 lehké
| 31. 8. 2024 |
| 14. 8. 2023 | Měření emisí | Kyjov (č. 570604) | 967 805 km | způsobilé | bez závad | 14. 8. 2024 |
| 30. 3. 2023 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | 925 170 km | způsobilé | 1 lehká
| |
| 15. 8. 2022 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | 860 048 km | způsobilé | 2 lehké
| 15. 8. 2023 |
| 12. 8. 2022 | Měření emisí | Kyjov (č. 570604) | 859 993 km | způsobilé | bez závad | 12. 8. 2023 |
| 29. 9. 2021 | Opakovaná STK | Hodonín (č. 3720) | 772 256 km | způsobilé | 4 lehké
| 30. 8. 2022 |
| 30. 8. 2021 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | 764 105 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné
| 29. 9. 2021 |
| 26. 8. 2021 | Měření emisí | Kyjov (č. 570604) | 763 839 km | způsobilé | bez závad | 26. 8. 2022 |
| 24. 8. 2020 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | 645 580 km | způsobilé | bez závad | 24. 8. 2021 |
| 24. 8. 2020 | Měření emisí | Hodonín (č. 470634) | 645 573 km | způsobilé | bez závad | 24. 8. 2021 |
| 20. 8. 2019 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | 522 396 km | způsobilé | bez závad | 20. 8. 2020 |
| 19. 8. 2019 | Měření emisí | Kyjov (č. 570604) | 522 221 km | způsobilé | bez závad | 19. 8. 2020 |
| 27. 8. 2018 | Pravidelná STK | Brno (č. 3716) | 422 554 km | způsobilé | 4 lehké
| 27. 8. 2019 |
| 24. 8. 2018 | Měření emisí | Brno (č. 470293) | 422 553 km | – | bez závad | 24. 8. 2019 |
| 20. 10. 2017 | Pravidelná STK | Rosice (č. 3735) | 420 531 km | způsobilé | bez závad | 20. 10. 2018 |
| 21. 10. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3735) | 283 054 km | způsobilé | bez závad | 21. 10. 2017 |
| 21. 10. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3735) | 150 340 km | způsobilé | bez závad | 21. 10. 2016 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)Nový provozovatel KALA TRANS, s.r.o. (IČO 29277965)Pravidelná technická prohlídka výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 20. 10. 2015 · stanice: FIKTIVNÍ, 99999, OBECNÍ ÚŘADY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2016 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-15-10-0831Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2016 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2017 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-16-10-0797Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2017 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 10. 2018 · stanice: BRNĚNSKÁ 1242, 66501, ROSICE · protokol CZ-3735-17-10-0777
-
Nový vlastník a provozovatel Scania Czech Republic s.r.o. (IČO 61251186)
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2019 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-18-08-0212
-
Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel Přemysl Petrucha (IČO 02845636)Konec vyřazení z provozu ČERNOŠICE
-
Vybavení zapsané v registru: NESTANDARD. PNEU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2020 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-19-08-1242
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2021 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-20-08-1449
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2021 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-21-08-2248
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2022 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-21-09-2311
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2023 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-22-08-1014
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-23-03-0540
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2024 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-23-08-2036
-
Nový vlastník Přemysl Petrucha (IČO 02845636)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 8. 2025 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-24-08-0560
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Závodní 386/100, 36009, Karlovy Vary · protokol CZ-7719-25-05-0099
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2026 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-25-07-0270
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2027 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN · protokol CZ-3720-26-07-0646
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Zprávy z registru
- Potvrzení alternativního použití pneumatik.,Vysta
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- NESTANDARD. PNEU
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- R450
- Typ
- / N320
- Varianta
- C5W1711152AA3AX
- Verze
- E450OA211E1001D
- Typ kód
- N320
- VIN
- YS2R4X20005366663
- PČV
- 13248107
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV
- Datum 1. registrace
- 20. 10. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 10. 2014
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA CV
- Typ motoru
- DC13 147
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 331 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 64/2012A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1425
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5955/ 2550/ 3995
- Rozvor [mm]
- 3700
- Provozní hmotnost
- 8595
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 65000/ 45000
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70 R22.5 156/150L/ 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 156/150L [2] / 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SCANIA CV
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7949-088-00
- ES/EU
- e4*2007/46*0030*
- Číslo TP
- UG035944
- Číslo ORV
- UBF328494
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- Smlouva o nájmu č EUTN/314/131195 ze dne 20.10.2014.
- Další záznamy
- Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Udaná hodnota celkové výšky vozidla je maximální.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
05.09.2018 zápis alt. pneu dle výjedření SCANIA Czech Republic s.r.o.
*20: 11.75 x 22.5; 385/65 R22.5, 385/55 R22.5, 355/50 R22.5
*20-21: 9 x 22.5; 295/80 R22.5, 315/80 R22.5, 315/70 R22.5, 315/60 R22.5, 295/60 R22.5
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2R4X20005366663
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.