SCANIA R410

  • 2014
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 302 kW ≈ 411 k

VINYS2R4X20005367222

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 7:25 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005367222

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R410
Typ
/ N320
Datum 1. registrace
22. 10. 2014
Datum 1. registrace v ČR
22. 10. 2014
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
302 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
928 204 km
při prohlídce 22. 9. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve
2
Vlastníků v registru
Ve Truck s.r.o.
od 28. 11. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 10. 2014 První registrace TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) Registr silničních vozidel
22. 10. 2014 Nový provozovatel Vlastimil Větrovský (IČO 69672075) Registr silničních vozidel
16. 7. 2018 Nový provozovatel Ve Truck s.r.o. (IČO 07093675) Registr silničních vozidel
28. 11. 2019 Nový vlastník Ve Truck s.r.o. (IČO 07093675) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

02 000 0004 000 0006 000 000 20162018202020222024 29. 10. 2015: 112 522 km22. 10. 2016: 216 928 km23. 10. 2017: 314 741 km14. 7. 2018: 376 867 km15. 10. 2018: 398 101 km14. 10. 2019: 488 474 km14. 10. 2019: 488 475 km28. 11. 2019: 501 376 km6. 5. 2020: 444 001 km10. 10. 2020: 586 244 km7. 11. 2020: 5 940 278 km18. 10. 2021: 667 279 km6. 10. 2022: 794 417 km7. 10. 2022: 794 417 km1. 11. 2022: 800 179 km8. 7. 2024: 813 207 km6. 8. 2024: 822 452 km20. 9. 2024: 835 757 km19. 9. 2025: 927 760 km22. 9. 2025: 928 204 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 9. 2025 Pravidelná STK Moravské Budějovice (č. 3730) 928 204 km způsobilé 1 lehká 22. 9. 2026
19. 9. 2025 Měření emisí Moravské Budějovice (č. 471025) 927 760 km způsobilé bez závad 19. 9. 2026
20. 9. 2024 Opakovaná STK + měření emisí Moravské Budějovice (č. 3730) 835 757 km způsobilé 2 lehké 20. 9. 2025
6. 8. 2024 Opakovaná STK Moravské Budějovice (č. 3730) 822 452 km dočasně způsobilé 6 lehké, 3 vážné 5. 9. 2024
8. 7. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Moravské Budějovice (č. 3730) 813 207 km dočasně způsobilé 6 lehké, 3 vážné 8. 7. 2025
1. 11. 2022 Opakovaná STK Moravské Budějovice (č. 3730) 800 179 km způsobilé 8 lehké 7. 10. 2023
7. 10. 2022 Pravidelná STK Moravské Budějovice (č. 3730) 794 417 km dočasně způsobilé 8 lehké, 3 vážné 6. 11. 2022
6. 10. 2022 Měření emisí Moravské Budějovice (č. 471025) 794 417 km způsobilé bez závad 6. 10. 2024
18. 10. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Moravské Budějovice (č. 3730) 667 279 km nižší než dříve způsobilé 8 lehké 18. 10. 2022
7. 11. 2020 Opakovaná STK Moravské Budějovice (č. 3730) 5 940 278 km způsobilé 3 lehké 10. 10. 2021
10. 10. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Moravské Budějovice (č. 3730) 586 244 km dočasně způsobilé 3 lehké, 1 vážná 10. 10. 2021
6. 5. 2020 Technická silniční kontrola Praha (č. 9933) 444 001 km nižší než dříve způsobilé bez závad
28. 11. 2019 Evidenční kontrola Moravské Budějovice (č. 3730) 501 376 km způsobilé bez závad
14. 10. 2019 Pravidelná STK Moravské Budějovice (č. 3730) 488 475 km způsobilé 5 lehké 14. 10. 2020
14. 10. 2019 Měření emisí Moravské Budějovice (č. 471025) 488 474 km způsobilé bez závad 14. 10. 2020
15. 10. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Moravské Budějovice (č. 3730) 398 101 km způsobilé 4 lehké 15. 10. 2019
14. 7. 2018 Evidenční kontrola Moravské Budějovice (č. 3730) 376 867 km způsobilé bez závad
23. 10. 2017 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3730) 314 741 km způsobilé 2 lehké 23. 10. 2018
22. 10. 2016 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3730) 216 928 km způsobilé 2 lehké 22. 10. 2017
29. 10. 2015 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3730) 112 522 km způsobilé 2 lehké 29. 10. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)
    Nový provozovatel Vlastimil Větrovský (IČO 69672075)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2015
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2016 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-15-10-0760
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2016 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2017 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2017 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-16-10-0745
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2018 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-17-10-0830
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2018 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-18-07-0507
  6. Nový provozovatel Ve Truck s.r.o. (IČO 07093675)
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2019 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-18-10-0592
  8. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁBŘEŽÍ LUDVÍKA SVOBODY 12, 11015, PRAHA · protokol CZ-9933-19-05-0281
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 10. 2020 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-19-10-0503
  10. Nový vlastník Ve Truck s.r.o. (IČO 07093675)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2019 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-19-11-0869
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2020 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-20-10-0376
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2021 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-20-11-0227
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 10. 2022 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-21-10-0679
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2022 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-22-10-0214
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2023 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-22-11-0018
  16. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2024 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-24-07-0246
    Konec vyřazení z provozu MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2024 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-24-08-0191
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2025 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-24-09-0700
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2026 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-25-09-0841
  21. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R410
Typ
/ N320
Varianta
C5W1751152AB3A
Verze
H410OA210D1001D
Typ kód
N320
VIN
YS2R4X20005367222
PČV
13249880
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
22. 10. 2014
Datum 1. registrace v ČR
22. 10. 2014
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DC13 115
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
302 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 64/2012A
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 1425
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5955/ 2550/ 3995
Rozvor [mm]
3700
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8681
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 40000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/60 R22.5 154/148L / 22.5 X 9.00
295/60 R22.5 150/147L [2] / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘ. G50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
7949-080
ES/EU
E4*2007/46*0030
Číslo ORV
UBI579274
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
UDANÁ HODNOTA CELKOVÉ VÝŠKY VOZIDLA JE MAXIMÁLNÍ
ÚDAJE O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE NEUVÁDÍ

Další ověření (externí odkazy)