SCANIA R450
- 2014
- STŘÍBRNÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 331 kW ≈ 450 k
VINYS2R4X20005370801
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 13:43 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005370801
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- R450
- Typ
- / N320
- Datum 1. registrace
- 14. 11. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 11. 2014
- Barva
- STŘÍBRNÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 331 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: LBC Logistics s.r.o. (IČO 11715600) od 27. 9. 2023
- Provozovatel: LBC Logistics s.r.o. (IČO 11715600) od 27. 9. 2023
Obvyklé u modelu ve stáří 12 let: 776–1 208 tis. km (medián 1 033 808 km, 70 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 14. 11. 2014 | První registrace | UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) | Registr silničních vozidel |
| 14. 11. 2014 | Nový provozovatel | ASTRA Mělník, s.r.o. (IČO 25059602) | Registr silničních vozidel |
| 18. 1. 2019 | Nový vlastník | ASTRA Mělník, s.r.o. (IČO 25059602) | Registr silničních vozidel |
| 27. 9. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | LBC Logistics s.r.o. (IČO 11715600) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 1. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Liberec (č. 3504) | 767 025 km | způsobilé | 4 lehké
| 6. 1. 2027 |
| 24. 11. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Liberec (č. 3504) | 756 296 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 2 vážné
| 24. 11. 2026 |
| 23. 9. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Liberec (č. 3504) | 657 383 km | způsobilé | 3 lehké
| 23. 9. 2025 |
| 25. 9. 2023 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3202) | 557 483 km | způsobilé | 7 lehkých
| 25. 9. 2024 |
| 10. 3. 2022 | ADR | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 520 672 km | způsobilé | bez závad | |
| 10. 3. 2022 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 520 672 km | způsobilé | 4 lehké
| 10. 3. 2023 |
| 7. 3. 2022 | Měření emisí | Kralupy nad Vltavou (č. 420622) | 519 661 km | způsobilé | bez závad | 7. 3. 2023 |
| 17. 2. 2022 | Technická silniční kontrola | Praha (č. 7701) | 515 984 km | způsobilé | bez závad | |
| 18. 3. 2021 | ADR | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 3. 2021 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 463 119 km | způsobilé | 1 lehká
| 18. 3. 2022 |
| 10. 3. 2021 | Měření emisí | Roudnice nad Labem (č. 550606) | 462 693 km | způsobilé | bez závad | 10. 3. 2022 |
| 21. 10. 2020 | ADR | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 450 458 km | způsobilé | bez závad | |
| 21. 10. 2020 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 450 458 km | způsobilé | 2 lehké
| 21. 10. 2021 |
| 7. 10. 2020 | Technická silniční kontrola | Liberec (č. 7718) | 449 691 km | způsobilé | bez závad | |
| 6. 10. 2020 | Měření emisí | Kralupy nad Vltavou (č. 420622) | 449 498 km | způsobilé | bez závad | 6. 10. 2022 |
| 23. 10. 2019 | ADR | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 426 002 km | způsobilé | bez závad | |
| 23. 10. 2019 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 426 002 km | způsobilé | 2 lehké
| 23. 10. 2020 |
| 19. 10. 2019 | Měření emisí | Ústí nad Labem (č. 551005) | 425 033 km | způsobilé | bez závad | 19. 10. 2020 |
| 17. 1. 2019 | Evidenční kontrola | Mělník (č. 3202) | 386 806 km | způsobilé | bez závad | |
| 25. 10. 2018 | ADR | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 375 307 km | způsobilé | bez závad | |
| 25. 10. 2018 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 375 307 km | způsobilé | 1 lehká
| 25. 10. 2019 |
| 13. 10. 2018 | Měření emisí | Ústí nad Labem (č. 551005) | 373 360 km | způsobilé | bez závad | 13. 10. 2019 |
| 1. 11. 2017 | ADR | Ústecký kraj (č. 3513) | 298 712 km | způsobilé | bez závad | |
| 1. 11. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | 298 712 km | způsobilé | bez závad | 1. 11. 2018 |
| 9. 11. 2016 | ADR | Ústecký kraj (č. 3513) | 209 711 km | způsobilé | bez závad | |
| 9. 11. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | 209 711 km | způsobilé | bez závad | 9. 11. 2017 |
| 11. 11. 2015 | ADR | Ústecký kraj (č. 3513) | 102 077 km | způsobilé | bez závad | |
| 11. 11. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | 102 077 km | způsobilé | bez závad | 11. 11. 2016 |
| 14. 11. 2014 | ADR | Ústecký kraj (č. 3513) | 1 000 km | způsobilé | bez závad | |
| 14. 11. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | 1 000 km | způsobilé | bez závad | 14. 11. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)Nový provozovatel ASTRA Mělník, s.r.o. (IČO 25059602)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2015Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEMPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2015 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEMVybavení zapsané v registru: ABS
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEMPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2016 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-16-11-0557Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2017 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-16-11-0558
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-17-11-0045Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2018 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-17-11-0046
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-18-10-1704Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2019 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-18-10-1705
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-19-01-0988
-
Nový vlastník ASTRA Mělník, s.r.o. (IČO 25059602)
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-19-10-1463Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2020 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-19-10-1464
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu MĚLNÍK
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: nám. Dr. E. Beneše 26, 46032, Liberec 3 · protokol CZ-7718-20-10-0059
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-20-10-1208Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2021 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-20-10-1209
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-21-03-0788Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2022 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-21-03-0789
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Baních 1535, 15664, Praha · protokol CZ-7701-22-02-0150
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-22-03-0574Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2023 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-22-03-0575
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2024 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-23-09-1555Konec vyřazení z provozu MĚLNÍK
-
Nový vlastník a provozovatel LBC Logistics s.r.o. (IČO 11715600)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2025 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-24-09-1253
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 24. 12. 2025 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-25-11-1316
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2027 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-26-01-0141
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- R450
- Typ
- / N320
- Varianta
- C5W1711152AB3AX
- Verze
- H451OA210E1001D
- Typ kód
- N320
- VIN
- YS2R4X20005370801
- PČV
- 13278520
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- TAHAČ NÁVĚ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV
- Datum 1. registrace
- 14. 11. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 11. 2014
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA CV
- Typ motoru
- DC13 147
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 331 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 64/2012A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 1425
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5955/ 2550/ 3995
- Rozvor [mm]
- 3700
- Provozní hmotnost
- 7854
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 20500/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 8000
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 65000/ 45000
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70 R22.5 156/150L / 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 154/150L [2] / 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SCANIA CV
- Barva
- STŘÍBRNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- G50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7949-088-00
- ES/EU
- e4*2007/46*0030
- Číslo ORV
- UBJ814971
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
UDANÁ HODNOTA CELKOVÉ VÝŠKY VOZIDLA JE MAXIMÁLNÍ.
VOZIDLO SPLŇUJE PODMÍNKY ADR JAKO TYP FL, EX/II; EX/III; FL; AT; OX
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2R4X20005370801
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.