SCANIA R410

  • 2015
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 302 kW ≈ 411 k

VINYS2R4X20005380424

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 22:27 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005380424

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R410
Typ
N320
Datum 1. registrace
2. 3. 2015
Datum 1. registrace v ČR
2. 3. 2015
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
302 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 12. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
375 043 km
při prohlídce 12. 5. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2015 při prohlídce v roce 2026: 886–1 199 tis. km (medián 1 009 904 km, 104 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
A G R O ŽLUNICE, a.s.
od 20. 5. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
2. 3. 2015 První registrace TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) Registr silničních vozidel
2. 3. 2015 Nový provozovatel HOPI s.r.o. (IČO 45356700) Registr silničních vozidel
8. 11. 2018 Nový vlastník a provozovatel Scania Czech Republic s.r.o. (IČO 61251186) Registr silničních vozidel
20. 5. 2019 Nový vlastník a provozovatel A G R O ŽLUNICE, a.s. (IČO 25294121) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000400 000 20172019202120232025 1. 3. 2016: 86 980 km28. 2. 2017: 159 948 km14. 2. 2018: 212 016 km2. 11. 2018: 252 908 km16. 5. 2019: 253 098 km17. 5. 2019: 253 102 km15. 5. 2020: 274 519 km10. 5. 2021: 290 306 km10. 5. 2021: 290 313 km10. 5. 2022: 309 402 km10. 5. 2023: 326 695 km10. 5. 2023: 326 702 km9. 5. 2024: 343 670 km9. 5. 2024: 343 671 km12. 5. 2025: 357 737 km12. 5. 2025: 357 744 km12. 5. 2026: 375 043 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
12. 5. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3615) 375 043 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
12. 5. 2027
12. 5. 2025 Pravidelná STK Jičín (č. 3615) 357 744 km způsobilé bez závad 12. 5. 2026
12. 5. 2025 Měření emisí Jičín (č. 560401) 357 737 km způsobilé bez závad 12. 5. 2026
9. 5. 2024 Pravidelná STK Jičín (č. 3615) 343 671 km způsobilé bez závad 9. 5. 2025
9. 5. 2024 Měření emisí Jičín (č. 560401) 343 670 km způsobilé bez závad 9. 5. 2025
10. 5. 2023 Pravidelná STK Jičín (č. 3615) 326 702 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 5. 2024
10. 5. 2023 Měření emisí Jičín (č. 560401) 326 695 km způsobilé bez závad 10. 5. 2024
10. 5. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3615) 309 402 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 5. 2023
10. 5. 2021 Pravidelná STK Jičín (č. 3615) 290 313 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 5. 2022
10. 5. 2021 Měření emisí Jičín (č. 560401) 290 306 km způsobilé bez závad 10. 5. 2022
15. 5. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Jičín (č. 3615) 274 519 km způsobilé
3 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
15. 5. 2021
17. 5. 2019 Pravidelná STK Jičín (č. 3615) 253 102 km způsobilé bez závad 17. 5. 2020
16. 5. 2019 Měření emisí Jičín (č. 560401) 253 098 km způsobilé bez závad 16. 5. 2020
2. 11. 2018 Evidenční kontrola Říčany (č. 3227) 252 908 km způsobilé bez závad
14. 2. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Středočeský kraj (č. 3219) 212 016 km způsobilé bez závad 14. 2. 2019
28. 2. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3219) 159 948 km způsobilé bez závad 28. 2. 2018
1. 3. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3219) 86 980 km způsobilé bez závad 1. 3. 2017

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)
    Nový provozovatel HOPI s.r.o. (IČO 45356700)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2016
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2017 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2018 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-17-02-0945
  4. Vyřazení z provozu KADAŇ
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2019 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-18-02-0464
  6. Konec vyřazení z provozu KADAŇ
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 251 01, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-18-11-0089
  8. Nový vlastník a provozovatel Scania Czech Republic s.r.o. (IČO 61251186)
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 5. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 506 01, JIČÍN · protokol CZ-3615-19-05-0225
  10. Nový vlastník a provozovatel A G R O ŽLUNICE, a.s. (IČO 25294121)
    Konec vyřazení z provozu ČERNOŠICE
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2021 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 506 01, JIČÍN · protokol CZ-3615-20-05-0187
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 506 01, JIČÍN · protokol CZ-3615-21-05-0100
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2023 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 506 01, JIČÍN · protokol CZ-3615-22-05-0130
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 506 01, JIČÍN · protokol CZ-3615-23-05-0109
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2025 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 506 01, JIČÍN · protokol CZ-3615-24-05-0082
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 506 01, JIČÍN · protokol CZ-3615-25-05-0112
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2027 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 506 01, JIČÍN · protokol CZ-3615-26-05-0098
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Zprávy z registru

  • Potvrzení o možnosti pneu. Vystavil: Fejfarová

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R410
Typ
N320
Varianta
C5W1751152AB3AX
Verze
H410OA211D1001D
Typ kód
N320
VIN
YS2R4X20005380424
PČV
13392142
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
2. 3. 2015
Datum 1. registrace v ČR
2. 3. 2015
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DC13 115
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
302 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ano
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
64/2012A
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
88/ 1425
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5955/ 2550/ 3995
Rozvor [mm]
3700
Provozní hmotnost
7649
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 45000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
100
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R22.5 156/150L / 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 154/150L [2] / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7949-080-00
ES/EU
e4*2007/46*0030
Číslo TP
UG184977
Číslo ORV
UAX586027
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
ZÁPIS ALTER KOL
Další záznamy
20.05.2019 ZÁPIS ALTER KOL : 385/65 R22,5 11,75 X 22,5

Další ověření (externí odkazy)