SCANIA R410
- 2015
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 302 kW ≈ 411 k
VINYS2R4X20005394181
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 23:23 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005394181
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 29 dnů (28. 7. 2021 až 26. 8. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- R410
- Typ
- / N320
- Datum 1. registrace
- 8. 7. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 7. 2015
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 302 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Autohof CZ, s.r.o. (IČO 27787648) od 26. 8. 2021
- Vlastník: Autohof CZ, s.r.o. (IČO 27787648) od 18. 7. 2024
Obvyklé u modelu ve stáří 11 let: 886–1 199 tis. km (medián 1 009 904 km, 104 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 8. 7. 2015 | První registrace | TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) | Registr silničních vozidel |
| 8. 7. 2015 | Nový provozovatel | VECHRA Expres, spol. s r.o. (IČO 63468948) | Registr silničních vozidel |
| 28. 7. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | Scania Czech Republic s.r.o. (IČO 61251186) | Registr silničních vozidel |
| 26. 8. 2021 | Nový vlastník | TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) | Registr silničních vozidel |
| 26. 8. 2021 | Nový provozovatel | Autohof CZ, s.r.o. (IČO 27787648) | Registr silničních vozidel |
| 18. 7. 2024 | Nový vlastník | Autohof CZ, s.r.o. (IČO 27787648) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16. 7. 2026 | Pravidelná STK | Skuteč (č. 3634) | 1 048 587 km | způsobilé | bez závad | 16. 7. 2027 |
| 16. 7. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Skuteč (č. 3634) | 1 048 587 km | způsobilé | bez závad | 16. 7. 2027 |
| 14. 7. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Zábřeh (č. 3839) | 956 812 km | způsobilé | 3 lehké
| 14. 7. 2026 |
| 16. 7. 2024 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3807) | 864 576 km | způsobilé | 3 lehké
| 16. 7. 2025 |
| 16. 7. 2024 | Měření emisí | Zábřeh (č. 580915) | 864 561 km | způsobilé | bez závad | 16. 7. 2025 |
| 25. 5. 2023 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3807) | 802 127 km | způsobilé | 3 lehké
| 25. 5. 2024 |
| 25. 5. 2023 | Měření emisí | Zábřeh (č. 580915) | 802 112 km | způsobilé | bez závad | 25. 5. 2024 |
| 2. 6. 2022 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3807) | 747 188 km | způsobilé | 4 lehké
| 2. 6. 2023 |
| 30. 5. 2022 | Měření emisí | Zábřeh (č. 580915) | 747 172 km | způsobilé | bez závad | 30. 5. 2023 |
| 23. 8. 2021 | Evidenční kontrola | Brno (č. 3716) | 688 299 km | způsobilé | bez závad | |
| 20. 7. 2021 | Evidenční kontrola | Brno (č. 3716) | 688 295 km | způsobilé | bez závad | |
| 14. 6. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 3716) | 678 025 km | způsobilé | 8 lehkých
| 14. 6. 2022 |
| 2. 6. 2020 | Pravidelná STK | Brno (č. 3716) | 558 972 km | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2021 |
| 1. 6. 2020 | Měření emisí | Brno (č. 470293) | 558 970 km | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2021 |
| 10. 6. 2019 | Pravidelná STK | Brno (č. 3716) | 450 778 km | způsobilé | 4 lehké
| 10. 6. 2020 |
| 6. 6. 2019 | Měření emisí | Brno (č. 470293) | 450 769 km | způsobilé | bez závad | 6. 6. 2020 |
| 21. 6. 2018 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3716) | 337 514 km | způsobilé | 1 lehká
| 21. 6. 2019 |
| 18. 6. 2018 | Měření emisí | Brno (č. 470293) | 337 291 km | – | bez závad | 18. 6. 2019 |
| 21. 6. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3716) | 227 526 km | způsobilé | 5 lehkých
| 21. 6. 2018 |
| 24. 6. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3716) | 114 439 km | způsobilé | bez závad | 24. 6. 2017 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)Nový provozovatel VECHRA Expres, spol. s r.o. (IČO 63468948)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 8. 7. 2016
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2017 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICEPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2017 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-16-06-0341
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2018 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-17-06-0290
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 6. 2019 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-18-06-0202
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2020 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-19-06-0070
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2021 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-20-06-0024
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 6. 2022 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-21-06-0069
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-21-07-0139
-
Nový vlastník a provozovatel Scania Czech Republic s.r.o. (IČO 61251186)Vyřazení z provozu ČERNOŠICE
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-21-08-0145
-
Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)Nový provozovatel Autohof CZ, s.r.o. (IČO 27787648)Konec vyřazení z provozu ČERNOŠICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2023 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-22-06-0027
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2024 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-23-05-0305
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2025 · stanice: ŽEROTÍNOVA 63, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3807-24-07-0145
-
Nový vlastník Autohof CZ, s.r.o. (IČO 27787648)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2026 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 78913, ZÁBŘEH · protokol CZ-3839-25-07-0345
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2027 · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 53973, SKUTEČ · protokol CZ-3634-26-07-0637Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2027 · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 53973, SKUTEČ · protokol CZ-3634-26-07-0644
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- R410
- Typ
- / N320
- Varianta
- C5W1751152AB3AX
- Verze
- H410OA211D1001D
- Typ kód
- N320
- VIN
- YS2R4X20005394181
- PČV
- 13579471
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 8. 7. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 7. 2015
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA
- Typ motoru
- DC13 115
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 302 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 64/2012A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 90/ 1425
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5955/ 2550/
- Rozvor [mm]
- 3700
- Provozní hmotnost
- 8536
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 60000/ 45000
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/60 R22.5 / 22.5 X 9.00
295/60 R22.5 [2] / 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7949-0150
- ES/EU
- e4*2007/46*0030*
- Číslo ORV
- UBJ641216
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- 1KZ, ČESKÁ-8050766315; GENERALI 4581996291 4.7.2024-OPRAVENO DLE SKUTEČNOSTI-VIZ Č.J. MHMP 1027273/2024
- Další záznamy
- ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE NEUVÁDÍ LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2R4X20005394181
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.