SCANIA R450

  • 2015
  • ZELENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 331 kW ≈ 450 k

VINYS2R4X20005398181

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 16:04 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005398181

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R450
Typ
/ N320
Datum 1. registrace
1. 10. 2015
Datum 1. registrace v ČR
1. 10. 2015
Barva
ZELENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
331 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 12. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
596 721 km
při prohlídce 12. 1. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 11 let: 818–1 143 tis. km (medián 982 719 km, 174 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
BoarTrans s.r.o.
od 11. 9. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 10. 2015 První registrace TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) Registr silničních vozidel
1. 10. 2015 Nový provozovatel Antonín Janský (IČO 43350828) Registr silničních vozidel
5. 1. 2021 Nový vlastník a provozovatel Autodoprava Janský s.r.o. (IČO 03698769) Registr silničních vozidel
11. 9. 2024 Nový vlastník a provozovatel BoarTrans s.r.o. (IČO 04596633) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 20172019202120232025 3. 10. 2016: 112 822 km2. 10. 2017: 189 172 km25. 9. 2018: 289 231 km27. 9. 2019: 363 167 km23. 10. 2020: 438 027 km13. 11. 2020: 444 920 km30. 12. 2020: 457 942 km19. 11. 2021: 478 445 km22. 10. 2022: 517 007 km6. 2. 2024: 568 866 km6. 2. 2024: 568 867 km14. 2. 2025: 571 447 km17. 2. 2025: 571 482 km9. 1. 2026: 596 490 km12. 1. 2026: 596 721 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
12. 1. 2026 Pravidelná STK Slavkov u Brna (č. 3725) 596 721 km způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
12. 1. 2027
9. 1. 2026 Měření emisí Kyjov (č. 570604) 596 490 km způsobilé bez závad 9. 1. 2027
17. 2. 2025 Pravidelná STK Slavkov u Brna (č. 3725) 571 482 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
17. 2. 2026
14. 2. 2025 Měření emisí Kyjov (č. 570604) 571 447 km způsobilé bez závad 14. 2. 2026
6. 2. 2024 Pravidelná STK Domažlice (č. 3419) 568 867 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
6. 2. 2025
6. 2. 2024 Měření emisí Chrastavice (č. 440114) 568 866 km způsobilé bez závad 6. 2. 2026
22. 10. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 517 007 km způsobilé
2 lehké
  • 4.5.1.1.3 U předního mlhového světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
22. 10. 2024
19. 11. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 478 445 km způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 4.5.1.1.3 U předního mlhového světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.2.1.1.1 Nesvítí některá nepovinná (volitelná) obrysová nebo denní svítilna. lehká
19. 11. 2022
30. 12. 2020 Evidenční kontrola Domažlice (č. 3419) 457 942 km způsobilé bez závad
13. 11. 2020 Opakovaná STK Plzeň (č. 3413) 444 920 km způsobilé bez závad 23. 10. 2021
23. 10. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 438 027 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 3.2.1.3 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané zasklení), o velikosti větší než 1/3 výšky průhledné části zasklení na výšku, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození zasklení o velikosti větší než 20 mm, které… vážná
23. 10. 2021
27. 9. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 363 167 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
27. 9. 2020
25. 9. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 289 231 km způsobilé bez závad 25. 9. 2019
2. 10. 2017 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3419) 189 172 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
2. 10. 2018
3. 10. 2016 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3413) 112 822 km způsobilé bez závad 3. 10. 2017

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)
    Nový provozovatel Antonín Janský (IČO 43350828)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2016
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2017 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2017 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-16-10-0312
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2018 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-17-10-0007
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2019 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-18-09-5269
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 9. 2020 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-19-09-1255
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2020 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-20-10-6083
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2021 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-20-11-3466
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-20-12-1022
  9. Nový vlastník a provozovatel Autodoprava Janský s.r.o. (IČO 03698769)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 11. 2022 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-21-11-1028
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2023 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-22-10-1201
  12. Vyřazení z provozu DOMAŽLICE
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2025 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-24-02-0231
  14. Nový vlastník a provozovatel BoarTrans s.r.o. (IČO 04596633)
    Konec vyřazení z provozu DOMAŽLICE
    Vyřazení z provozu KYJOV
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2026 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-25-02-0546
  16. Konec vyřazení z provozu KYJOV
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2027 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-26-01-0382
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (52)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R450
Typ
/ N320
Varianta
C5W1751152AB3
Verze
H450OA211E1001D
Typ kód
N320
VIN
YS2R4X20005398181
PČV
13697180
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
1. 10. 2015
Datum 1. registrace v ČR
1. 10. 2015
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC13 147
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
331 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 64/2012A
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 1425
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5955/ 2550/ 0
Rozvor [mm]
3700
Provozní hmotnost
8493
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
65000/ 45000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R22.5 / 22.5 X 11.75
315/70 R22.5 [2] / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ZELENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7949-149-00
ES/EU
e4*2007/46*0030*
Číslo ORV
UBN704822
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)