SCANIA R410
- 2015
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 302 kW ≈ 411 k
VINYS2R4X20005405385
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 8:06 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005405385
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- R410
- Typ
- / N320
- Datum 1. registrace
- 10. 11. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 11. 2015
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 302 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: BOHEMIA SEKT, s.r.o. (IČO 45358711) od 29. 11. 2018
- Provozovatel: BOHEMIA SEKT, s.r.o. (IČO 45358711) od 29. 11. 2018
Obvyklé u modelu ve stáří 10 let: 821–1 108 tis. km (medián 973 954 km, 148 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 10. 11. 2015 | První registrace | Scania Czech Republic s.r.o. (IČO 61251186) | Registr silničních vozidel |
| 29. 11. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | BOHEMIA SEKT, s.r.o. (IČO 45358711) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 11. 2025 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 469 999 km | způsobilé | 3 lehké
| 18. 11. 2026 |
| 18. 11. 2025 | Měření emisí | Břeclav (č. 570415) | 469 967 km | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2026 |
| 25. 11. 2024 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 434 546 km | způsobilé | bez závad | 25. 11. 2025 |
| 25. 11. 2024 | Měření emisí | Břeclav (č. 570415) | 434 512 km | způsobilé | bez závad | 25. 11. 2025 |
| 30. 11. 2023 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 398 787 km | způsobilé | bez závad | 30. 11. 2024 |
| 30. 11. 2023 | Měření emisí | Břeclav (č. 570415) | 398 754 km | způsobilé | bez závad | 30. 11. 2024 |
| 5. 12. 2022 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 335 564 km | způsobilé | 2 lehké
| 5. 12. 2023 |
| 5. 12. 2022 | Měření emisí | Hustopeče (č. 570402) | 335 563 km | způsobilé | bez závad | 5. 12. 2024 |
| 2. 2. 2022 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 312 334 km | způsobilé | 1 lehká
| 2. 2. 2023 |
| 2. 2. 2022 | Měření emisí | Hustopeče (č. 570403) | 312 331 km | způsobilé | bez závad | 2. 2. 2024 |
| 3. 2. 2021 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 290 598 km | způsobilé | 1 lehká
| 3. 2. 2022 |
| 3. 2. 2021 | Měření emisí | Hustopeče (č. 570402) | 291 593 km | způsobilé | bez závad | 3. 2. 2022 |
| 4. 2. 2020 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 272 540 km | způsobilé | 1 lehká
| 4. 2. 2021 |
| 3. 2. 2020 | Měření emisí | Hustopeče (č. 570402) | 272 529 km | způsobilé | bez závad | 3. 2. 2021 |
| 5. 2. 2019 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 249 660 km | způsobilé | bez závad | 5. 2. 2020 |
| 5. 2. 2019 | Měření emisí | Hustopeče (č. 570402) | 249 659 km | způsobilé | bez závad | 5. 2. 2020 |
| 12. 11. 2018 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3106) | 245 068 km | způsobilé | bez závad | |
| 6. 2. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Středočeský kraj (č. 3219) | 208 284 km | způsobilé | 1 lehká
| 6. 2. 2019 |
| 4. 2. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | 140 323 km | způsobilé | bez závad | 4. 2. 2018 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Scania Czech Republic s.r.o. (IČO 61251186)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2016
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2018 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-17-02-0261
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2019 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-18-02-0174
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE · protokol CZ-3106-18-11-0690
-
Nový vlastník a provozovatel BOHEMIA SEKT, s.r.o. (IČO 45358711)Konec vyřazení z provozu ČERNOŠICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2020 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-19-02-0125
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2021 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-20-02-0093
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2022 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-21-02-0152
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2023 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-22-02-0082
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2023 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-22-12-0143
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2024 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-23-11-1594
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2025 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-24-11-1189
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 11. 2026 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-25-11-0723
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- R410
- Typ
- / N320
- Varianta
- C5W1711152
- Verze
- H410OA211D
- Typ kód
- N320
- VIN
- YS2R4X20005405385
- PČV
- 13753838
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 10. 11. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 11. 2015
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA
- Typ motoru
- DC13 115
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 302 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 64/2012A
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 90/ 1425
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5955/ 2550/ 0
- Rozvor [mm]
- 3700
- Provozní hmotnost
- 8623
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18600/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7100/ 7100
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 45000/ 45000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 295/60 R22.5 / 22.5 X 9.00
295/60 R22.5 [2] / 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7949-174-01
- Číslo TP
- UG576419
- Číslo ORV
- UAU550774
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2R4X20005405385
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.