SCANIA R450
- 2016
- ČERNÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 331 kW ≈ 450 k
VINYS2R4X20005438030
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 6:37 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005438030
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- R450
- Typ
- / N320
- Datum 1. registrace
- 7. 9. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 9. 2016
- Barva
- ČERNÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 331 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: RTW Trans s.r.o. (IČO 27558142) od 7. 9. 2016
- Vlastník: RTW Trans s.r.o. (IČO 27558142) od 4. 6. 2024
Obvyklé u modelu ve stáří 10 let: 849–1 120 tis. km (medián 985 621 km, 303 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 9. 2016 | První registrace | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 7. 9. 2016 | Nový provozovatel | RTW Trans s.r.o. (IČO 27558142) | Registr silničních vozidel |
| 4. 6. 2024 | Nový vlastník | RTW Trans s.r.o. (IČO 27558142) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31. 8. 2026 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 1 134 099 km | způsobilé | 1 lehká
| 31. 8. 2027 |
| 31. 8. 2026 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 1 134 094 km | způsobilé | bez závad | 31. 8. 2028 |
| 1. 9. 2025 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 1 013 809 km | způsobilé | 3 lehké
| 1. 9. 2026 |
| 1. 9. 2025 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 1 013 803 km | způsobilé | bez závad | 1. 9. 2027 |
| 1. 10. 2024 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 901 921 km | způsobilé | 1 lehká
| 1. 10. 2025 |
| 1. 10. 2024 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 901 911 km | způsobilé | bez závad | 1. 10. 2026 |
| 8. 11. 2023 | Technická silniční kontrola | Liberec (č. 7718) | 834 810 km | způsobilé | bez závad | |
| 2. 8. 2023 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 800 862 km | způsobilé | 2 lehké
| 2. 8. 2024 |
| 1. 8. 2023 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 800 852 km | způsobilé | bez závad | 1. 8. 2025 |
| 2. 8. 2022 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 699 197 km | způsobilé | 2 lehké
| 2. 8. 2023 |
| 2. 8. 2022 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 699 186 km | způsobilé | bez závad | 2. 8. 2024 |
| 13. 9. 2021 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 608 946 km | způsobilé | 3 lehké
| 13. 9. 2022 |
| 13. 9. 2021 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 608 941 km | způsobilé | bez závad | 13. 9. 2022 |
| 17. 5. 2021 | Technická silniční kontrola | Liberec (č. 7718) | 585 162 km | způsobilé | bez závad | |
| 31. 8. 2020 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 488 443 km | způsobilé | 3 lehké
| 31. 8. 2021 |
| 31. 8. 2020 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 488 432 km | způsobilé | bez závad | 31. 8. 2021 |
| 18. 11. 2019 | Technická silniční kontrola | Ústí nad Labem (č. 7704) | 400 261 km | způsobilé | bez závad | |
| 10. 9. 2019 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 377 163 km | způsobilé | 2 lehké
| 10. 9. 2020 |
| 10. 9. 2019 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 377 156 km | způsobilé | bez závad | 10. 9. 2020 |
| 11. 9. 2018 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 261 560 km | způsobilé | bez závad | 11. 9. 2019 |
| 11. 9. 2018 | Měření emisí | Pěnčín (č. 550501) | 261 544 km | – | bez závad | 11. 9. 2019 |
| 8. 9. 2017 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 134 890 km | způsobilé | 1 lehká
| 8. 9. 2018 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel RTW Trans s.r.o. (IČO 27558142)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 7. 9. 2017
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2018 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-17-09-0447
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2019 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-18-09-0576
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2020 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-19-09-0559
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 40179, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-19-11-0189
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2021 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-20-08-1465
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: nám. Dr. E. Beneše 26, 46032, Liberec 3 · protokol CZ-7718-21-05-0121
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2022 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-21-09-0852
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2023 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-22-08-0177
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2024 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-23-08-0121
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: nám. Dr. E. Beneše 26, 46032, Liberec 3 · protokol CZ-7718-23-11-0093
-
Nový vlastník RTW Trans s.r.o. (IČO 27558142)
-
Vyřazení z provozu TURNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2025 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-24-10-0098Konec vyřazení z provozu TURNOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2026 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-25-09-0057
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 8. 2027 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-26-08-1777
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- R450
- Typ
- / N320
- Varianta
- C5W1711152
- Verze
- H450OA211E100
- Typ kód
- N320
- VIN
- YS2R4X20005438030
- PČV
- 14211401
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 7. 9. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 9. 2016
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA
- Typ motoru
- DC13 147
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 331 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 64/2012A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 90/ 1425
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5955/ 2550/
- Rozvor [mm]
- 3700
- Provozní hmotnost
- 8373
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18600/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7100/ 7100
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 65000/ 45000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/60 R22.5 / 22.5 X 9.00
315/60 R22.5 / 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7949-0230
- ES/EU
- e4*2007/46*0030*21
- Číslo ORV
- UBI221134
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- D:2: N320; C5W1711152AB3AX; H4500A211E1001D;
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2R4X20005438030
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.