SCANIA R450
- 2016
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 331 kW ≈ 450 k
VINYS2R4X20005446759
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 12:34 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005446759
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- R450
- Typ
- / N320
- Datum 1. registrace
- 7. 11. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 11. 2016
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 331 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: HLOBIL transport s.r.o. (IČO 09200754) od 30. 12. 2020
- Vlastník: HLOBIL transport s.r.o. (IČO 09200754) od 21. 9. 2022
Obvyklé u modelu ve stáří 10 let: 849–1 120 tis. km (medián 985 621 km, 303 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 11. 2016 | První registrace | Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) | Registr silničních vozidel |
| 7. 11. 2016 | Nový provozovatel | David Hlobil (IČO 64149781) | Registr silničních vozidel |
| 30. 12. 2020 | Nový provozovatel | HLOBIL transport s.r.o. (IČO 09200754) | Registr silničních vozidel |
| 21. 9. 2022 | Nový vlastník | HLOBIL transport s.r.o. (IČO 09200754) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 6. 2026 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 1 061 437 km | způsobilé | 2 lehké
| 9. 6. 2027 |
| 8. 6. 2026 | Měření emisí | Šenov (č. 580728) | 1 061 148 km | způsobilé | bez závad | 8. 6. 2028 |
| 11. 6. 2025 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 1 007 887 km | způsobilé | 2 lehké
| 11. 6. 2026 |
| 11. 6. 2025 | Měření emisí | Šenov (č. 580728) | 1 007 864 km | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2027 |
| 26. 8. 2024 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 965 471 km | způsobilé | 2 lehké
| 26. 8. 2025 |
| 23. 8. 2024 | Měření emisí | Šenov (č. 580728) | 965 416 km | způsobilé | bez závad | 23. 8. 2026 |
| 6. 9. 2023 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | 884 521 km | způsobilé | 3 lehké
| 6. 9. 2024 |
| 6. 9. 2023 | Měření emisí | Šenov (č. 580728) | 884 508 km | způsobilé | bez závad | 6. 9. 2025 |
| 9. 9. 2022 | Pravidelná STK | Karviná (č. 3811) | 778 259 km | způsobilé | 1 lehká
| 9. 9. 2023 |
| 8. 9. 2022 | Měření emisí | Šenov (č. 580728) | 778 225 km | způsobilé | bez závad | 8. 9. 2024 |
| 23. 9. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Karviná (č. 3811) | 652 570 km | způsobilé | 1 lehká
| 23. 9. 2022 |
| 22. 12. 2020 | Evidenční kontrola | Karviná (č. 3811) | 566 668 km | způsobilé | bez závad | |
| 26. 10. 2020 | Pravidelná STK | Karviná (č. 3811) | 543 131 km | způsobilé | bez závad | 26. 10. 2021 |
| 26. 10. 2020 | Měření emisí | Šenov (č. 580728) | 543 103 km | způsobilé | bez závad | 26. 10. 2021 |
| 15. 10. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Karviná (č. 3811) | 412 519 km | způsobilé | bez závad | 15. 10. 2020 |
| 26. 10. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Karviná (č. 3811) | 286 711 km | způsobilé | bez závad | 26. 10. 2019 |
| 1. 11. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3811) | 144 533 km | způsobilé | bez závad | 1. 11. 2018 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)Nový provozovatel David Hlobil (IČO 64149781)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2017
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2018 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-17-11-0007
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2019 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-18-10-0324
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2020 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-19-10-0165
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2021 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-20-10-0290
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-20-12-0210
-
Nový provozovatel HLOBIL transport s.r.o. (IČO 09200754)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2022 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-21-09-0233
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2023 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-22-79-0001
-
Nový vlastník HLOBIL transport s.r.o. (IČO 09200754)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2024 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-23-09-0080
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 8. 2025 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-24-08-0394
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2026 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-25-06-0235
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2027 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-26-06-0192
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- R450
- Typ
- / N320
- Varianta
- C5W1751152AB3
- Verze
- H450OA211E100*
- Typ kód
- N320
- VIN
- YS2R4X20005446759
- PČV
- 14303033
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 7. 11. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 11. 2016
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA , ŠVÉDKO
- Typ motoru
- DC13147
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 331 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 90/ 1425
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5955/ 2550/
- Rozvor [mm]
- 3700
- Provozní hmotnost
- 8567
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 65000/ 45000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/55 R22.5/ 22,5 X 11,75
295/60 R22.5 [2]/ 22,5 X 9,00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7949-0259-01
- ES/EU
- e4*2007/46*0030*22
- Číslo TP
- UH487444
- Číslo ORV
- UBE152094
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- 07.11.2016 Alternativní použití pneumatika:
*20: 315/60 R 22,5
295/60 R 22,5
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2R4X20005446759
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.