SCANIA R410

  • 2017
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 302 kW ≈ 411 k

VINYS2R4X20005454015

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 3:42 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005454015

STK propadla 3. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R410
Typ
/ N320
Datum 1. registrace
30. 1. 2017
Datum 1. registrace v ČR
30. 1. 2017
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
302 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 3. 10. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
812 817 km
při prohlídce 5. 10. 2026
2
Vlastníků v registru
Logro anuncio, s.r.o.
od 7. 2. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
30. 1. 2017 První registrace Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel
30. 1. 2017 Nový provozovatel Logro anuncio, s.r.o. (IČO 28384881) Registr silničních vozidel
7. 2. 2023 Nový vlastník Logro anuncio, s.r.o. (IČO 28384881) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0250 000500 000750 0001 000 000 2019202120232025 19. 1. 2018: 136 234 km16. 1. 2019: 243 638 km8. 1. 2020: 335 475 km16. 2. 2021: 441 629 km16. 2. 2021: 441 630 km16. 2. 2022: 544 388 km30. 1. 2023: 671 112 km3. 10. 2025: 691 236 km3. 10. 2025: 691 237 km5. 10. 2026: 812 816 km5. 10. 2026: 812 817 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 10. 2026 Pravidelná STK Svitavy (č. 3616) 812 817 km způsobilé 9 lehké 5. 10. 2027
5. 10. 2026 Měření emisí Svitavy (č. 460918) 812 816 km způsobilé bez závad 5. 10. 2027
3. 10. 2025 Pravidelná STK Svitavy (č. 3616) 691 237 km způsobilé 10 lehké 3. 10. 2026
3. 10. 2025 Měření emisí Svitavy (č. 460918) 691 236 km způsobilé bez závad 3. 10. 2026
30. 1. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Svitavy (č. 3616) 671 112 km způsobilé 10 lehké 30. 1. 2024
16. 2. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Svitavy (č. 3616) 544 388 km způsobilé 11 lehké 16. 2. 2023
16. 2. 2021 Pravidelná STK Svitavy (č. 3616) 441 630 km způsobilé 10 lehké 16. 2. 2022
16. 2. 2021 Měření emisí Svitavy (č. 460911) 441 629 km způsobilé bez závad 16. 2. 2022
8. 1. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Svitavy (č. 3616) 335 475 km způsobilé 11 lehké 8. 1. 2021
16. 1. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Svitavy (č. 3616) 243 638 km způsobilé bez závad 16. 1. 2020
19. 1. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Pardubický kraj (č. 3616) 136 234 km způsobilé bez závad 19. 1. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
    Nový provozovatel Logro anuncio, s.r.o. (IČO 28384881)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2018
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2019 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-18-01-0081
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2020 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-19-01-0067
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2021 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-20-01-0027
  5. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 2. 2022 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-21-02-0091
  7. Konec vyřazení z provozu POLIČKA
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 2. 2023 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-22-02-0104
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2024 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-23-01-0183
  10. Nový vlastník Logro anuncio, s.r.o. (IČO 28384881)
  11. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  12. Konec vyřazení z provozu POLIČKA
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2026 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-25-10-0023
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (51)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R410
Typ
/ N320
Varianta
C5W1711152AB3*
Verze
4410OA211D100*
Typ kód
N320
VIN
YS2R4X20005454015
PČV
14418666
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
30. 1. 2017
Datum 1. registrace v ČR
30. 1. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC13 115
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
302 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 1425
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5955/ 2550/
Rozvor [mm]
3700
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8551
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18600/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 45000
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R22.5 / 22.5 X 9.00
295/60 R22.5 [2] / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7949-0284
ES/EU
e4*2007/46*0030*23
Číslo ORV
UBL973251
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
*35: Dle specifikace vozidla;
*42: TŘÍDA S; TŘÍDA J; TŘÍDA G50-X;
*44: 11.75x22.5;
385/65R22.5; 385/55R22.5; 355/50R22.5; 375/50R22.5;
*44-45: 22.5x9.00; 22.5x7.5; 22.5x8.25; 8.5-20;
315/70; 295/55R22.5; 295/60R22.5; 315/60R22.5; 275/70R22.5;
305/70R22.5; 275/80R22.5; 315/70R22.5; 11R22.5; 295/80R22.5;
315/80R22.5; 12R22.5; 12.00-R20; 13R22.5;
*60: Vozidlo splňuje podmínky ADR jako typ EX/II; EX/III; FL; AT; OX]
* Číslo homologace typu ES e4*2007/46*0030*21
*23: 2
*36: 19 000/18 000
*37: 7 500/7 500; 11 500/11 500
*41: 60 000/45 000
*57: AUT
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
[Alternativní provedení vozidla:
*35: Dle specifikace vozidla;
*42: TŘÍDA S; TŘÍDA J; TŘÍDA G50-X;
*44: 11.75x22.5;
385/65R22.5; 385/55R22.5; 355/50R22.5; 375/50R22.5;
*44-45: 22.5x9.00; 22.5x7.5; 22.5x8.25; 8.5-20;
315/70; 295/55R22.5; 295/60R22.5; 315/60R22.5; 275/70R22.5;
305/70R22.5; 275/80R22.5; 315/70R22.5; 11R22.5; 295/80R22.5;
315/80R22.5; 12R22.5; 12.00-R20; 13R22.5;
*60: Vozidlo splňuje podmínky ADR jako typ EX/II; EX/III; FL; AT; OX]
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
M: 3700+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno

Další ověření (externí odkazy)