SCANIA R410

  • 2017
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 302 kW ≈ 411 k

VINYS2R4X20005454022

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 5:19 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005454022

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R410
Typ
/ N320
Datum 1. registrace
30. 1. 2017
Datum 1. registrace v ČR
30. 1. 2017
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
302 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
775 975 km
při prohlídce 23. 11. 2023
2
Vlastníků v registru
Logro anuncio, s.r.o.
od 21. 9. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
30. 1. 2017 První registrace Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863) Registr silničních vozidel
30. 1. 2017 Nový provozovatel Logro anuncio, s.r.o. (IČO 28384881) Registr silničních vozidel
21. 9. 2022 Nový vlastník Logro anuncio, s.r.o. (IČO 28384881) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

200 000400 000600 000800 000 20192020202120222023 15. 1. 2018: 205 497 km15. 1. 2018: 205 498 km10. 1. 2019: 305 139 km20. 12. 2019: 426 904 km9. 12. 2020: 539 266 km7. 12. 2021: 657 754 km7. 12. 2021: 657 755 km14. 9. 2022: 726 787 km29. 11. 2022: 757 967 km23. 11. 2023: 775 975 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 11. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Svitavy (č. 3616) 775 975 km způsobilé 15 lehké 23. 11. 2024
29. 11. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Svitavy (č. 3616) 757 967 km způsobilé 8 lehké 29. 11. 2023
14. 9. 2022 Evidenční kontrola Svitavy (č. 3616) 726 787 km způsobilé bez závad
7. 12. 2021 Pravidelná STK Svitavy (č. 3616) 657 755 km způsobilé 9 lehké 7. 12. 2022
7. 12. 2021 Měření emisí Svitavy (č. 460911) 657 754 km způsobilé bez závad 7. 12. 2022
9. 12. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Svitavy (č. 3616) 539 266 km způsobilé 12 lehké 9. 12. 2021
20. 12. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Svitavy (č. 3616) 426 904 km způsobilé 10 lehké 20. 12. 2020
10. 1. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Svitavy (č. 3616) 305 139 km způsobilé 7 lehké 10. 1. 2020
15. 1. 2018 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3616) 205 498 km způsobilé bez závad 15. 1. 2019
15. 1. 2018 Měření emisí Svitavy (č. 460911) 205 497 km – bez závad 15. 1. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Raiffeisen - Leasing, s.r.o. (IČO 61467863)
    Nový provozovatel Logro anuncio, s.r.o. (IČO 28384881)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2018
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2019 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-18-01-0058
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2020 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-19-01-0042
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 12. 2020 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-19-12-0119
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2021 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-20-12-0048
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2022 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-21-12-0034
  7. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  8. Konec vyřazení z provozu POLIČKA
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-22-09-0071
  10. Nový vlastník Logro anuncio, s.r.o. (IČO 28384881)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2023 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-22-11-0155
  12. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  13. Konec vyřazení z provozu POLIČKA
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2024 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-23-11-0117
  15. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (51)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R410
Typ
/ N320
Varianta
C5W1711152AB3*
Verze
H410OA211D100*
Typ kód
N320
VIN
YS2R4X20005454022
PČV
14418503
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
30. 1. 2017
Datum 1. registrace v ČR
30. 1. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC13 115
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
302 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 1425
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5955/ 2550/
Rozvor [mm]
3700
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8551
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18600/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 45000
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R22.5 / 22.5 X 9.00
295/60 R22.5 [2] / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
7949-0284
ES/EU
e4*2007/46*0030*23
Číslo ORV
UBI348189
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*35: DLE SPECIFIKACE VOZIDLA;
*42: TŘÍDA S; TŘÍDA J; TŘÍDA G50-X;
*44: 11.75X22.5;
385/65R22.5; 385/55R22.5; 355/50R22.5; 375/50R22.5;
*44-45: 22.5X9.00; 22.5X7.5; 22.5X8.25; 8.5-20;
315/70; 295/55R22.5; 295/60R22.5; 315/60R22.5; 275/70R22.5;
305/70R22.5; 275/80R22.5; 315/70R22.5; 11R22.5; 295/80R22.5;
315/80R22.5; 12R22.5; 12.00-R20; 13R22.5;
*60: VOZIDLO SPLŇUJE PODMÍNKY ADR JAKO TYP EX/II; EX/III; FL; AT; OX]
* ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E4*2007/46*0030*21
*23: 2
*36: 19 000/18 000
*37: 7 500/7 500; 11 500/11 500
*41: 60 000/45 000
*57: AUT
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
NÁSLEDUJÍCÍ DATA JSOU DOPLNENA AUTOMATICKY. PRED VYUŽITÍM DOPORUCUJEME PROVÉST KONTROLU.
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*35: DLE SPECIFIKACE VOZIDLA;
*42: TŘÍDA S; TŘÍDA J; TŘÍDA G50-X;
*44: 11.75X22.5;
385/65R22.5; 385/55R22.5; 355/50R22.5; 375/50R22.5;
*44-45: 22.5X9.00; 22.5X7.5; 22.5X8.25; 8.5-20;
315/70; 295/55R22.5; 295/60R22.5; 315/60R22.5; 275/70R22.5;
305/70R22.5; 275/80R22.5; 315/70R22.5; 11R22.5; 295/80R22.5;
315/80R22.5; 12R22.5; 12.00-R20; 13R22.5;
*60: VOZIDLO SPLŇUJE PODMÍNKY ADR JAKO TYP EX/II; EX/III; FL; AT; OX]
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
M: 3700+NEUVEDENO+NEUVEDENO+NEUVEDENO+NEUVEDENO+NEUVEDENO+NEUVEDENO+NEUVEDENO

Další ověření (externí odkazy)