SCANIA R450

  • 2017
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 331 kW ≈ 450 k

VINYS2R4X20005457264

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 8:56 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005457264

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R450
Typ
/ N320
Datum 1. registrace
13. 2. 2017
Datum 1. registrace v ČR
13. 2. 2017
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
331 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 25. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 052 864 km
při prohlídce 25. 3. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 9 let: 760–1 014 tis. km (medián 899 732 km, 336 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
CONE Doprava a.s.
od 11. 4. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
13. 2. 2017 První registrace UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) Registr silničních vozidel
13. 2. 2017 Nový provozovatel CONE Doprava a.s. (IČO 25373200) Registr silničních vozidel
11. 4. 2022 Nový vlastník CONE Doprava a.s. (IČO 25373200) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 0001 500 000 2019202120232025 12. 2. 2018: 137 183 km12. 2. 2018: 137 192 km11. 2. 2019: 273 686 km11. 2. 2019: 273 694 km7. 2. 2020: 405 742 km10. 2. 2020: 405 750 km28. 1. 2021: 529 177 km8. 2. 2021: 533 197 km4. 2. 2022: 668 225 km8. 2. 2022: 669 347 km11. 4. 2022: 697 634 km6. 2. 2023: 784 888 km1. 2. 2024: 865 786 km5. 2. 2024: 865 808 km26. 2. 2024: 874 609 km12. 3. 2025: 976 623 km2. 4. 2025: 976 639 km16. 3. 2026: 1 051 642 km25. 3. 2026: 1 052 864 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
25. 3. 2026 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 1 052 864 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
25. 3. 2027
16. 3. 2026 Měření emisí Ostrava (č. 580723) 1 051 642 km způsobilé bez závad 16. 3. 2027
2. 4. 2025 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 976 639 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
2. 4. 2026
12. 3. 2025 Měření emisí Ostrava (č. 580723) 976 623 km způsobilé bez závad 12. 3. 2026
26. 2. 2024 Opakovaná STK Ostrava (č. 3823) 874 609 km způsobilé bez závad 5. 2. 2025
5. 2. 2024 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 865 808 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
6. 3. 2024
1. 2. 2024 Měření emisí Ostrava (č. 580723) 865 786 km způsobilé bez závad 1. 2. 2025
28. 2. 2023 Technická silniční kontrola Olomouc (č. 7714) – způsobilé bez závad
6. 2. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3823) 784 888 km způsobilé bez závad 6. 2. 2025
11. 4. 2022 Evidenční kontrola Ostrava (č. 3823) 697 634 km způsobilé bez závad
8. 2. 2022 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 669 347 km způsobilé
1 lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
8. 2. 2023
4. 2. 2022 Měření emisí Ostrava (č. 580723) 668 225 km způsobilé bez závad 4. 2. 2023
8. 2. 2021 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 533 197 km způsobilé bez závad 8. 2. 2022
28. 1. 2021 Měření emisí Ostrava (č. 580723) 529 177 km způsobilé bez závad 28. 1. 2022
10. 2. 2020 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 405 750 km způsobilé bez závad 10. 2. 2021
7. 2. 2020 Měření emisí Ostrava (č. 580723) 405 742 km způsobilé bez závad 7. 2. 2021
11. 2. 2019 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 273 694 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
11. 2. 2020
11. 2. 2019 Měření emisí Ostrava (č. 580723) 273 686 km způsobilé bez závad 11. 2. 2020
12. 2. 2018 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3823) 137 192 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
12. 2. 2019
12. 2. 2018 Měření emisí Ostrava (č. 580723) 137 183 km – bez závad 12. 2. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)
    Nový provozovatel CONE Doprava a.s. (IČO 25373200)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2018
    Vybavení zapsané v registru: TOČNICE
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2019 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-18-02-0175
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 2. 2020 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-19-02-0162
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2021 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-20-02-0164
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 2. 2022 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-21-02-0165
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 2. 2023 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-22-02-0185
  7. Nový vlastník CONE Doprava a.s. (IČO 25373200)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-22-04-0175
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2024 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-23-02-0093
  9. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: tř. Kosmonautů 10, 77900, Olomouc · protokol CZ-7714-23-03-0006
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2024 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-24-02-0063
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2025 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-24-02-0525
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2026 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-25-04-0038
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2027 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-26-03-0512
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TOČNICE

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (52)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R450
Typ
/ N320
Varianta
C5W1751152AB3*
Verze
H450OA211E100*
Typ kód
N320
VIN
YS2R4X20005457264
PČV
14435535
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA NEDERLAND B.V, ZWOLLE, NIZOZEMÍ
Datum 1. registrace
13. 2. 2017
Datum 1. registrace v ČR
13. 2. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Typ motoru
DC13 147
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
331 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 1425
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5955/ 2550/
Rozvor [mm]
3700
Provozní hmotnost
8409
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
65000/ 45000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/60 R22.5/ 22.5 X 9.00
295/60 R22.5 /2// 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
ASR
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7949-0281
Číslo TP
UH746280
Číslo ORV
UBC950619
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101

Další ověření (externí odkazy)