SCANIA R450
- 2017
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 331 kW ≈ 450 k
VINYS2R4X20005467934
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 18:24 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005467934
Semafor rizik: zelená
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- R450
- Typ
- / N320
- Datum 1. registrace
- 1. 6. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 6. 2017
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 331 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Q 2000, s.r.o. (IČO 26146916) od 1. 6. 2017
- Vlastník: Q 2000, s.r.o. (IČO 26146916) od 7. 12. 2022
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)Nový provozovatel Q 2000, s.r.o. (IČO 26146916)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2018Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2019 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-18-06-0033
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2020 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-19-06-0014
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2020 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-20-06-0015
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2021 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-20-06-0308
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2022 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-21-05-0224
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Závodní 386/100, 36009, Karlovy Vary · protokol CZ-7719-22-01-0108
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2023 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-22-05-0232
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 27203, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-22-12-0099
-
Nový vlastník Q 2000, s.r.o. (IČO 26146916)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2024 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-23-05-0177
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 5. 7. 2024 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-24-06-0022
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2025 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-24-07-0028
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2026 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-25-06-0087
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2026 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-26-06-0142
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2027 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-26-07-0114
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- Potvrzení o možnosti změny pneu. Potvrzení číslo:
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- R450
- Typ
- / N320
- Varianta
- C5W1751152AB3Ax
- Verze
- H450OA211E1001D
- Typ kód
- N320
- VIN
- YS2R4X20005467934
- PČV
- 14623200
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 1. 6. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 6. 2017
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA
- Typ motoru
- DC13 147
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 331 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 90/ 1425
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5955/ 2550/
- Rozvor [mm]
- 3700
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 8641
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 65000/ 45000
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/55 R22.5/ 22.5 X 11.75
295/60 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7949-0281
- ES/EU
- E4*2007/46*0030*23
- Číslo ORV
- UBI829662
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- #D.2: N320; C5W1751152AB3AX; H450OA211E1001D
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
DNE 02.07.2024 ZÁPIS ALT. KOL A PNEU NA ZÁKLADĚ POTVRZENÍ AZ VÝROBCE :
#N.1: 355/50 R22,5 NA RÁFCÍCH 22,5X11,75.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: YS2R4X20005467934
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail, až se konec platnosti STK přiblíží na 30 dní, a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.