SCANIA R410
- 2017
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 302 kW ≈ 411 k
VINYS2R4X20005475281
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 18:29 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005475281
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 69 dnů (30. 5. 2024 až 7. 8. 2024). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- R410
- Typ
- / N320
- Datum 1. registrace
- 10. 7. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 7. 2017
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 302 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) od 7. 8. 2024
- Provozovatel: Petr Šťastný (IČO 41551788) od 7. 8. 2024
Obvyklé u modelu ve stáří 9 let: 740–1 048 tis. km (medián 917 089 km, 79 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 10. 7. 2017 | První registrace | TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) | Registr silničních vozidel |
| 10. 7. 2017 | Nový provozovatel | Heinz logistic s.r.o. (IČO 29184398) | Registr silničních vozidel |
| 20. 7. 2020 | Nový vlastník | Heinz logistic s.r.o. (IČO 29184398) | Registr silničních vozidel |
| 30. 5. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | DVOŘÁK TRUCK-SERVIS s.r.o. (IČO 02461587) | Registr silničních vozidel |
| 7. 8. 2024 | Nový vlastník | Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) | Registr silničních vozidel |
| 7. 8. 2024 | Nový provozovatel | Petr Šťastný (IČO 41551788) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26. 2. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Třebíč (č. 3711) | 740 388 km | způsobilé | 4 lehké
| 26. 2. 2027 |
| 27. 2. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Třebíč (č. 3711) | 714 126 km | způsobilé | 2 lehké
| 27. 2. 2026 |
| 6. 8. 2024 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3709) | 703 723 km | způsobilé | 2 lehké
| 6. 8. 2025 |
| 6. 8. 2024 | Měření emisí | Jihlava (č. 570710) | 703 714 km | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2025 |
| 8. 6. 2023 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 654 863 km | způsobilé | 4 lehké
| 8. 6. 2024 |
| 8. 6. 2023 | Měření emisí | Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) | 654 848 km | způsobilé | bez závad | 8. 6. 2025 |
| 20. 6. 2022 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 541 552 km | způsobilé | 3 lehké
| 20. 6. 2023 |
| 20. 6. 2022 | Měření emisí | Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) | 541 537 km | způsobilé | bez závad | 20. 6. 2024 |
| 22. 6. 2021 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 424 853 km | způsobilé | 2 lehké
| 22. 6. 2022 |
| 22. 6. 2021 | Měření emisí | Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) | 424 838 km | způsobilé | bez závad | 22. 6. 2022 |
| 22. 6. 2020 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 313 327 km | způsobilé | 3 lehké
| 22. 6. 2021 |
| 22. 6. 2020 | Měření emisí | Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) | 313 312 km | způsobilé | bez závad | 22. 6. 2021 |
| 21. 2. 2020 | Technická silniční kontrola | Hradec Králové (č. 7705) | 276 668 km | způsobilé | bez závad | |
| 24. 6. 2019 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 209 229 km | způsobilé | 3 lehké
| 24. 6. 2020 |
| 24. 6. 2019 | Měření emisí | Želechovice nad Dřevnicí (č. 570522) | 209 214 km | způsobilé | bez závad | 24. 6. 2020 |
| 25. 6. 2018 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | 106 395 km | způsobilé | bez závad | 25. 6. 2019 |
| 25. 6. 2018 | Měření emisí | Vizovice (č. 470538) | 106 371 km | – | bez závad | 25. 6. 2019 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)Nový provozovatel Heinz logistic s.r.o. (IČO 29184398)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2018
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2019 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-18-06-2026
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2020 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-19-06-1916
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Ulrichovo náměstí 810, 50101, Hradec Králové · protokol CZ-7705-20-02-0073
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2021 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-20-06-2280
-
Nový vlastník Heinz logistic s.r.o. (IČO 29184398)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2022 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-21-06-2173
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2023 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-22-06-1927
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-23-06-0721
-
Nový vlastník a provozovatel DVOŘÁK TRUCK-SERVIS s.r.o. (IČO 02461587)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2025 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-24-08-0158
-
Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)Nový provozovatel Petr Šťastný (IČO 41551788)Konec vyřazení z provozu VELKÉ MEZIŘÍČÍ
-
Vybavení zapsané v registru: NESTANDARD. PNEU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-25-02-0178
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2027 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 154, 67401, TŘEBÍČ, JEJKOV · protokol CZ-3711-26-02-0164
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Zprávy z registru
- Potvrzení možnosti záměny pneu. Krbec
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- NESTANDARD. PNEU
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- R410
- Typ
- / N320
- Varianta
- C5W1751152AB3AX
- Verze
- H410OA211D1001D
- Typ kód
- N320
- VIN
- YS2R4X20005475281
- PČV
- 14688006
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 10. 7. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 7. 2017
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DC13 115
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 302 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO VI
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 90/ 1425
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5955/ 2550/
- Rozvor [mm]
- 3700
- Provozní hmotnost
- 8499
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 60000/ 45000
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/60 22.5 / 22.5 X 9.00
295/60 R22.5 [2] / 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7949-0306
- ES/EU
- e4*2007/46*0030*24
- Číslo ORV
- UBJ794901
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- CZ/0010/6327951470 10.7.2017-31.12.2017
- Další záznamy
- ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
DNE 16.10.2024 NA ZÁKLADĚ VYJÁDŘENÍ VÝROBCE, POVRZENÍ Č. P24/17: *N1 315/70 R22.5; 22.5X9.00
*N2: 315/70 R22.5; 22.5X9.00 [2]
PŘI KAŽNÉ ZÁMĚNĚ PNEUMATIK JE NEZBYTNÉ PŘENASTAVIT VE ZNAČKOVÉM SERVISU SCANIA ŘÍDÍCÍ JEDNOTKU VOZIDLA. ZMĚNOU ZADNÍCH PNEUMATIK JE NUTNÉ VYMĚNIT VRCHNÍ DÍL ZADNÍCH BLATNÍKŮ ZA STŘEDNÍ NEBO VYSOKÉ PROVEDENÍ, JINAK HROZÍ JEJICH PRODŘENÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2R4X20005475281
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.