SCANIA R450
- 2017
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 331 kW ≈ 450 k
VINYS2R4X20005479569
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 11:00 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005479569
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- R450
- Typ
- / N320
- Datum 1. registrace
- 22. 9. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 9. 2017
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 331 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Zdeněk Vápeník (IČO 12966444) od 22. 9. 2017
- Vlastník: Zdeněk Vápeník (IČO 12966444) od 12. 10. 2022
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 22. 9. 2017 | První registrace | SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) | Registr silničních vozidel |
| 22. 9. 2017 | Nový provozovatel | Zdeněk Vápeník (IČO 12966444) | Registr silničních vozidel |
| 12. 10. 2022 | Nový vlastník | Zdeněk Vápeník (IČO 12966444) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. 9. 2026 | ADR | Hradec Králové (č. 3651) | 799 758 km | způsobilé | bez závad | |
| 14. 9. 2026 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3651) | 799 758 km | způsobilé | bez závad | 14. 9. 2027 |
| 6. 5. 2026 | Technická silniční kontrola | Pardubice (č. 7717) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 9. 2025 | ADR | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 718 956 km | způsobilé | bez závad | |
| 15. 9. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 718 955 km | způsobilé | bez závad | 15. 9. 2026 |
| 7. 5. 2025 | Technická silniční kontrola | Plzeň (č. 7703) | 689 146 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 9. 2024 | ADR | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 630 980 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 9. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 630 980 km | způsobilé | 1 lehká | 16. 9. 2025 |
| 15. 9. 2023 | ADR | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 538 140 km | způsobilé | bez závad | |
| 15. 9. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 538 140 km | způsobilé | 3 lehké | 15. 9. 2024 |
| 6. 3. 2023 | Technická silniční kontrola | Olomouc (č. 7714) | 484 828 km | způsobilé | bez závad | |
| 18. 9. 2022 | Technická silniční kontrola | Olomouc (č. 7714) | 444 563 km | způsobilé | bez závad | |
| 15. 9. 2022 | ADR | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 443 220 km | způsobilé | bez závad | |
| 15. 9. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 443 220 km | způsobilé | 3 lehké | 15. 9. 2023 |
| 9. 2. 2022 | Technická silniční kontrola | Praha (č. 7701) | 387 883 km | způsobilé | bez závad | |
| 13. 9. 2021 | ADR | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 355 695 km | způsobilé | bez závad | |
| 13. 9. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 355 694 km | způsobilé | bez závad | 13. 9. 2022 |
| 14. 9. 2020 | ADR | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 264 726 km | způsobilé | bez závad | |
| 14. 9. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 264 725 km | způsobilé | bez závad | 14. 9. 2021 |
| 13. 9. 2019 | ADR | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 179 247 km | způsobilé | bez závad | |
| 13. 9. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 179 247 km | způsobilé | 1 lehká | 13. 9. 2020 |
| 15. 9. 2018 | ADR | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 79 348 km | způsobilé | bez závad | |
| 15. 9. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 79 348 km | způsobilé | bez závad | 15. 9. 2019 |
| 18. 10. 2017 | ADR | Pardubický kraj (č. 3613) | 191 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)Nový provozovatel Zdeněk Vápeník (IČO 12966444)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2018
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 10. 2017 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-17-10-0205
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2019 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-18-09-0170Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2018 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-18-09-0172
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2019 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-19-09-0140Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2020 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-19-09-0141
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2021 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-20-09-0145Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2020 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-20-09-0154
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2022 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-21-09-0094Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2021 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-21-09-0097
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Baních 1535, 15664, Praha · protokol CZ-7701-22-02-0078
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2023 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-22-09-0123Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2022 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-22-09-0122
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: tř. Kosmonautů 10, 77900, Olomouc · protokol CZ-7714-22-09-0147
-
Nový vlastník Zdeněk Vápeník (IČO 12966444)
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: tř. Kosmonautů 10, 77900, Olomouc · protokol CZ-7714-23-03-0058
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2023 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-23-09-0119Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2024 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-23-09-0120
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2024 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-24-09-0127Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2025 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-24-09-0128
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nádražní, 30228, Plzeň · protokol CZ-7703-25-05-0062
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2025 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-25-09-0168Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2026 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-25-09-0169
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Spravedlnosti 2516, 53048, Pardubice · protokol CZ-7717-26-05-0075
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2027 · stanice: PLOTIŠTĚ NAD LABEM U ČKD - PAR. Č. 320/88, 320/83,, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3651-26-09-0205Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PLOTIŠTĚ NAD LABEM U ČKD - PAR. Č. 320/88, 320/83,, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3651-26-09-0209
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- R450
- Typ
- / N320
- Varianta
- C5W1751152AB3*
- Verze
- H451OA211E100*
- Typ kód
- N320
- VIN
- YS2R4X20005479569
- PČV
- 14810078
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Datum 1. registrace
- 22. 9. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 9. 2017
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA
- Typ motoru
- DC13 147
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 331 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 90/ 1425
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5955/ 2550/ 0
- Rozvor [mm]
- 3700
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 8281
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 65000/ 45000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/80 R22.5 / 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 [2] / 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7949-243-00
- Číslo TP
- UH994992
- Číslo ORV
- UBB661557
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- 627/2014C
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2R4X20005479569
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.