SCANIA R450

  • 2017
  • ORANŽOVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 331 kW ≈ 450 k

VINYS2R4X20005479660

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 14:39 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005479660

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R450
Typ
N320
Datum 1. registrace
20. 9. 2017
Datum 1. registrace v ČR
20. 9. 2017
Barva
ORANŽOVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
331 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 18. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
991 499 km
při prohlídce 18. 6. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2017 při prohlídce v roce 2026: 760–1 014 tis. km (medián 899 732 km, 336 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
Meyer Logistik s.r.o.
od 23. 9. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
20. 9. 2017 První registrace MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
20. 9. 2017 Nový provozovatel Meyer Logistik s.r.o. (IČO 25080130) Registr silničních vozidel
23. 9. 2021 Nový vlastník Meyer Logistik s.r.o. (IČO 25080130) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 000 2019202120232025 19. 9. 2018: 96 301 km9. 9. 2019: 220 691 km9. 9. 2019: 220 692 km8. 9. 2020: 349 382 km7. 7. 2021: 440 607 km7. 7. 2021: 440 608 km22. 9. 2021: 473 166 km2. 7. 2022: 582 895 km27. 6. 2023: 689 405 km27. 6. 2023: 689 413 km27. 6. 2024: 791 996 km27. 6. 2024: 791 996 km26. 6. 2025: 881 619 km11. 7. 2025: 884 802 km18. 6. 2026: 991 499 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
18. 6. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Raspenava (č. 3526) 991 499 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
18. 6. 2027
11. 7. 2025 Opakovaná STK Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3248) 884 802 km způsobilé bez závad 26. 6. 2026
26. 6. 2025 Pravidelná STK Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3248) 881 619 km dočasně způsobilé
4 vážné
  • 1.1.9.1.2 Vzduchojem je nadměrně zkorodovaný nebo poškozený tak, že může být ohrožena jeho těsnost nebo spolehlivost. vážná
  • 6.1.6.3.1 Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. vážná
  • 6.2.8.2 Stupátka, schůdky nebo přidržovací madla ve stavu, který by mohl způsobit zranění osoby při nastupování / vystupování nebo by mohly způsobit zachycení. vážná
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
26. 7. 2025
27. 6. 2024 Pravidelná STK Raspenava (č. 3526) 791 996 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
27. 6. 2025
27. 6. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Raspenava (č. 3526) 791 996 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
27. 6. 2025
27. 6. 2023 Pravidelná STK Raspenava (č. 3526) 689 413 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
27. 6. 2024
27. 6. 2023 Měření emisí Frýdlant (č. 450543) 689 405 km způsobilé bez závad 27. 6. 2024
2. 7. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Raspenava (č. 3526) 582 895 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
2. 7. 2023
22. 9. 2021 Evidenční kontrola Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 473 166 km způsobilé bez závad
7. 7. 2021 Pravidelná STK Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 440 608 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 7. 2022
7. 7. 2021 Měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 520403) 440 607 km způsobilé bez závad 7. 7. 2022
8. 9. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 349 382 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
8. 9. 2021
9. 9. 2019 Pravidelná STK Jičín (č. 3615) 220 692 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
9. 9. 2020
9. 9. 2019 Měření emisí Jičín (č. 560401) 220 691 km způsobilé bez závad 9. 9. 2020
19. 9. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 96 301 km způsobilé bez závad 19. 9. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový provozovatel Meyer Logistik s.r.o. (IČO 25080130)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2018
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2019 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-18-09-0829
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 506 01, JIČÍN · protokol CZ-3615-19-09-0109
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2021 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-20-09-0322
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2022 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-21-07-0154
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-21-09-1051
  7. Nový vlastník Meyer Logistik s.r.o. (IČO 25080130)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2023 · stanice: FRÝDLANTSKÁ 772, 464 01, RASPENAVA · protokol CZ-3526-22-07-0057
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2024 · stanice: FRÝDLANTSKÁ 772, 464 01, RASPENAVA · protokol CZ-3526-23-06-1096
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2025 · stanice: FRÝDLANTSKÁ 772, 464 01, RASPENAVA · protokol CZ-3526-24-06-1254
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2025 · stanice: FRÝDLANTSKÁ 772, 464 01, RASPENAVA · protokol CZ-3526-24-06-1271
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2025 · stanice: KARLA LÍPY 1678, 250 01, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3248-25-06-0201
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2026 · stanice: KARLA LÍPY 1678, 250 01, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3248-25-07-0075
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2027 · stanice: FRÝDLANTSKÁ 772, 464 01, RASPENAVA · protokol CZ-3526-26-06-0916
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R450
Typ
N320
Varianta
C5W1711152AB3
Verze
H450OA211E100
Typ kód
N320
VIN
YS2R4X20005479660
PČV
14804525
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
20. 9. 2017
Datum 1. registrace v ČR
20. 9. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC13 147
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
331 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
627/2014C
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 1425
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5955/ 2550/ 0
Rozvor [mm]
3700
Provozní hmotnost
7783
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18600/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
65000/ 45000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
295/80 R22,5/ 22.5 X 9.00
295/80 R22.5 [2] / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ORANŽOVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UI276513
Číslo ORV
UBC200487
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101

Další ověření (externí odkazy)