SCANIA R450

  • 2017
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 331 kW ≈ 450 k

VINYS2R4X20005480773

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 15:48 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005480773

STK propadla 29. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Poslední pravidelná STK nedopadla dobřeProhlídka ze dne 29. 9. 2026 skončila výsledkem „dočasně způsobilé k provozu“ a v registru po ní není záznam o opakované prohlídce se způsobilým výsledkem.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R450
Typ
N320
Datum 1. registrace
20. 10. 2017
Datum 1. registrace v ČR
20. 10. 2017
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
331 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 29. 10. 2026
výsledek: dočasně způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 046 030 km
při prohlídce 29. 9. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2017 při prohlídce v roce 2026: 760–1 014 tis. km (medián 899 732 km, 336 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
Ladislav Kudrnovský
od 13. 5. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
20. 10. 2017 První registrace SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344) Registr silničních vozidel
20. 10. 2017 Nový provozovatel Ladislav Kudrnovský (IČO 40267491) Registr silničních vozidel
12. 8. 2022 Nový vlastník a provozovatel PEAC (Czech Republic) s.r.o. (IČO 26685884) Registr silničních vozidel
13. 5. 2024 Nový vlastník Ladislav Kudrnovský (IČO 40267491) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 0001 500 000 2019202120232025 18. 10. 2018: 125 514 km17. 10. 2019: 227 158 km2. 11. 2020: 353 253 km29. 9. 2021: 442 914 km29. 9. 2021: 442 918 km2. 8. 2022: 538 886 km2. 8. 2022: 538 887 km7. 8. 2023: 661 937 km7. 8. 2023: 661 940 km9. 10. 2024: 803 527 km9. 10. 2024: 803 528 km6. 2. 2025: 843 621 km13. 10. 2025: 928 798 km29. 9. 2026: 1 046 026 km29. 9. 2026: 1 046 030 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
29. 9. 2026 Pravidelná STK Liberec (č. 3504) 1 046 030 km dočasně způsobilé
3 lehké, 2 vážné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.16.2.1 Slyšitelný únik vzduchu z brzdového válce. vážná
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.6.3.1 Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. vážná
29. 10. 2026
29. 9. 2026 Měření emisí Liberec (č. 450532) 1 046 026 km způsobilé bez závad 29. 9. 2027
13. 10. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Liberec (č. 3504) 928 798 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
13. 10. 2026
6. 2. 2025 Technická silniční kontrola Ústí nad Labem (č. 7704) 843 621 km způsobilé bez závad
9. 10. 2024 Pravidelná STK Liberec (č. 3504) 803 528 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
9. 10. 2025
9. 10. 2024 Měření emisí Liberec (č. 450532) 803 527 km způsobilé bez závad 9. 10. 2026
7. 8. 2023 Pravidelná STK Liberec (č. 3504) 661 940 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 8. 2024
7. 8. 2023 Měření emisí Liberec (č. 450532) 661 937 km způsobilé bez závad 7. 8. 2024
2. 8. 2022 Pravidelná STK Liberec (č. 3504) 538 887 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
2. 8. 2023
2. 8. 2022 Měření emisí Liberec (č. 450532) 538 886 km způsobilé bez závad 2. 8. 2023
29. 9. 2021 Pravidelná STK Liberec (č. 3504) 442 918 km způsobilé
3 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
29. 9. 2022
29. 9. 2021 Měření emisí Liberec (č. 450532) 442 914 km způsobilé bez závad 29. 9. 2022
2. 11. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Liberec (č. 3504) 353 253 km způsobilé bez závad 2. 11. 2021
17. 10. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Liberec (č. 3504) 227 158 km způsobilé bez závad 17. 10. 2020
18. 10. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Liberec (č. 3504) 125 514 km způsobilé bez závad 18. 10. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (IČO 61061344)
    Nový provozovatel Ladislav Kudrnovský (IČO 40267491)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 10. 2018
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 10. 2019 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 463 11, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-18-10-1297
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2020 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 463 11, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-19-10-1013
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2021 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 463 11, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-20-11-0047
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2022 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 463 11, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-21-09-1940
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2023 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 463 11, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-22-08-0136
  7. Nový vlastník a provozovatel PEAC (Czech Republic) s.r.o. (IČO 26685884)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2024 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 463 11, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-23-08-0380
  9. Nový vlastník Ladislav Kudrnovský (IČO 40267491)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2025 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 463 11, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-24-10-0581
  11. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Lidické náměstí 9, 401 79, Ústí nad Labem · protokol CZ-7704-25-02-0097
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2026 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 463 11, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-25-10-0760
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2026 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 463 11, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-26-09-1624
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (47)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R450
Typ
N320
Varianta
C5W1751152AB3Ax
Verze
H450OA211E1001D
Typ kód
N320
VIN
YS2R4X20005480773
PČV
14854039
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
20. 10. 2017
Datum 1. registrace v ČR
20. 10. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC13 147
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
331 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 4125
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6115/ 2550
Rozvor [mm]
3700
Provozní hmotnost
8704
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
65000/ 45000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R22.5/ 22.5 X 11.75
315/70 R22.5 (2)/ 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G50-X
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7949-0319
ES/EU
e4*2007/46*0030*25
Číslo ORV
UBI713185
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)