SCANIA R450
- 2017
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 331 kW ≈ 450 k
VINYS2R4X20005488205
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 5:56 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005488205
Semafor rizik: červená
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- R450
- Typ
- / N320
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 7. 11. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 11. 2017
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 331 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: AUTA A DÍLY TOMÁŠ s.r.o. (IČO 02738970) od 29. 6. 2026
- Provozovatel: AUTA A DÍLY TOMÁŠ s.r.o. (IČO 02738970) od 29. 6. 2026
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (SCANIA R450 2017 v ČR obvykle 3,6, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 14,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 99,5 %
Srovnáváme s 215 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCANIA R450
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový provozovatel MIKAMI s.r.o. (IČO 60735325)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2018
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2019 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-18-11-0024
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁBŘEŽÍ LUDVÍKA SVOBODY 12, 11015, PRAHA · protokol CZ-9933-19-03-0376
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2020 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-19-10-0227
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2021 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-20-10-0211
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2022 · stanice: JIHLAVSKÁ 29, 62500, BRNO, STARÝ LÍSKOVEC · protokol CZ-3756-21-10-0780
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 10. 2023 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-22-10-0232
-
Nový vlastník MIKAMI s.r.o. (IČO 60735325)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 10. 2024 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-23-10-0244
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 10. 2025 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-24-10-0216
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2026 · stanice: HÁJECKÁ 1068/14, 61800, BRNO, ČERNOVICE · protokol CZ-3716-25-10-0097
-
Nový vlastník a provozovatel AUTA A DÍLY TOMÁŠ s.r.o. (IČO 02738970)
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- R450
- Typ
- / N320
- Varianta
- C5W1751152AB3*
- Verze
- H450OA211E100*
- Typ kód
- N320
- VIN
- YS2R4X20005488205
- PČV
- 14880990
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 7. 11. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 11. 2017
- Druh (typ)
- 99 NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- DC13 147
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 331 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 90/ 1425
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5955/ 2550/
- Rozvor [mm]
- 3700
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 7970
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19000/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7500/ 7500
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 65000/ 45000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/65 R22,5/ 22.5 X 11,75
315/70 R22,5/ 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO + DUCOM SPOL. S R.O., STRACHOTÍN, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 112/2023
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA G50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 7949-031-60
- ES/EU
- e4*2007/46*0030*25
- Číslo ORV
- UBO695184
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- 29.12.2023 hromadná přestavba vozidla - DUCOM. 24.01.2024 TP ZNEHODNOCEN A NA ZÁKLADĚ ŽÁDOSTI VLASTNÍKA VRÁCEN ŽADATELI.
- Další záznamy
- *D.2: N320; C5W1751152AB3AX; H450OA211E1001D
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ PALIVA VÝROBCE VOZIDLA NEUVÁDÍ.
LIMIT PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA STANOVÍ DRŽITEL VOZIDLA
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
DNE 29.12.2023 ROZHODNUTÍM MINISTERSTVA DOPRAVY Č. HP-0425, ZE DNE 01.02.2021, Č.J.: MD/2740/2021/150/2 BYLA PROVEDENA PŘESTAVBA VOZIDLA A ZÁROVEŇ SE MĚNÍ NÁSLEDUJÍCÍ ÚDAJE V TP: 2: BA 99 NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB S ÚPRAVOU PRO TAŽENÍ NÁVĚSU
*6: DUCOM, SPOL. S.R,O., STRACHOTÍN, ČR
*7: 99 NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB S ÚPRAVOU PRO TAŽENÍ NÁVĚSU
*8: 112/2023
*G: 7 970
VOZIDLO JE UZPŮSOBENO K PŘEPRAVĚ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB SCHVÁLENÉHO TYPU I K TAŽENÍ NÁVĚSU.
SPOJOVACÍ ZAŘÍZENÍ ZACHOVÁNO PRO PŘEPRAVU VN I K TAŽENÍ NÁVĚSU
VOZIDLO PLNÍ UST. ZÁK. Č. 56/2001 SB-
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: YS2R4X20005488205
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.