SCANIA R450

  • 2017
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 331 kW ≈ 450 k

VINYS2R4X20005492071

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 11:17 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005492071

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R450
Typ
/ N320
Datum 1. registrace
1. 12. 2017
Datum 1. registrace v ČR
1. 12. 2017
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
331 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 21. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 090 843 km
při prohlídce 21. 9. 2026
2
Vlastníků v registru
ID-EXPRESS s.r.o.
od 3. 10. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 12. 2017 První registrace TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) Registr silničních vozidel
1. 12. 2017 Nový provozovatel ID-EXPRESS s.r.o. (IČO 05825563) Registr silničních vozidel
3. 10. 2022 Nový vlastník ID-EXPRESS s.r.o. (IČO 05825563) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 0001 500 000 2019202120232025 15. 10. 2018: 103 402 km15. 10. 2018: 103 410 km4. 10. 2019: 222 684 km4. 10. 2019: 222 696 km6. 3. 2020: 280 188 km25. 9. 2020: 357 412 km25. 9. 2020: 357 420 km24. 9. 2021: 498 123 km27. 9. 2021: 498 674 km26. 9. 2022: 618 715 km26. 9. 2022: 618 723 km25. 9. 2023: 724 338 km25. 9. 2023: 724 359 km23. 9. 2024: 838 556 km23. 9. 2024: 838 567 km22. 9. 2025: 972 288 km22. 9. 2025: 972 303 km21. 9. 2026: 1 090 833 km21. 9. 2026: 1 090 843 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
21. 9. 2026 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 1 090 843 km způsobilé 3 lehké 21. 9. 2027
21. 9. 2026 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 1 090 833 km způsobilé bez závad 21. 9. 2027
22. 9. 2025 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 972 303 km způsobilé 1 lehká 22. 9. 2026
22. 9. 2025 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 972 288 km způsobilé bez závad 22. 9. 2026
23. 9. 2024 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 838 567 km způsobilé 1 lehká 23. 9. 2025
23. 9. 2024 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 838 556 km způsobilé bez závad 23. 9. 2025
25. 9. 2023 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 724 359 km způsobilé 2 lehké 25. 9. 2024
25. 9. 2023 Měření emisí Šenov (č. 580728) 724 338 km způsobilé bez závad 25. 9. 2025
26. 9. 2022 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 618 723 km způsobilé bez závad 26. 9. 2023
26. 9. 2022 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 618 715 km způsobilé bez závad 26. 9. 2023
27. 9. 2021 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 498 674 km způsobilé 2 lehké 27. 9. 2022
24. 9. 2021 Měření emisí Šenov (č. 580728) 498 123 km způsobilé bez závad 24. 9. 2022
25. 9. 2020 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 357 420 km způsobilé bez závad 25. 9. 2021
25. 9. 2020 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 357 412 km způsobilé bez závad 25. 9. 2021
6. 3. 2020 Technická silniční kontrola Olomouc (č. 7714) 280 188 km způsobilé bez závad
4. 10. 2019 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 222 696 km způsobilé bez závad 4. 10. 2020
4. 10. 2019 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 222 684 km způsobilé bez závad 4. 10. 2020
15. 10. 2018 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) 103 410 km způsobilé bez závad 15. 10. 2019
15. 10. 2018 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 103 402 km způsobilé bez závad 15. 10. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)
    Nový provozovatel ID-EXPRESS s.r.o. (IČO 05825563)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2021
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2019 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-18-10-0277
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2020 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-19-10-0122
  4. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: tř. Kosmonautů 10, 77900, Olomouc · protokol CZ-7714-20-03-0071
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2021 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-20-09-0528
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 9. 2022 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-21-09-0472
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2023 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-22-09-0499
  8. Nový vlastník ID-EXPRESS s.r.o. (IČO 05825563)
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2024 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-23-09-0428
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2025 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-24-09-0413
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2026 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-25-09-0425
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2027 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-26-09-0435
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (63)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R450
Typ
/ N320
Varianta
C5W1751152AB3*
Verze
H450OA211E100*
Typ kód
N320
VIN
YS2R4X20005492071
PČV
14921104
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
1. 12. 2017
Datum 1. registrace v ČR
1. 12. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC13 147
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
331 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 1425
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5955/ 2550/ 0
Rozvor [mm]
3700
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
8415
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
65000/ 45000
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/70 R22.5 / 22.5 X 9.00
315/70 R22.5 [2] / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G 50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7949-2316-00
ES/EU
e4*2007/46*0030*25
Číslo TP
UI276891
Číslo ORV
UBE012511
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101

Další ověření (externí odkazy)