SCANIA R370

  • 2018
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 272 kW ≈ 370 k

VINYS2R4X20005509470

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 15:18 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005509470

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R370
Typ
N321
Datum 1. registrace
21. 5. 2018
Datum 1. registrace v ČR
21. 5. 2018
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
272 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 3. 2. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
977 168 km
při prohlídce 3. 2. 2026
1
Vlastník v registru
Obaly Blatná s.r.o.
od 21. 5. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
21. 5. 2018 První registrace Obaly Blatná s.r.o. (IČO 45807671) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 000 2019202120232025 30. 4. 2018: 467 km27. 3. 2019: 139 001 km27. 3. 2019: 139 001 km23. 3. 2020: 292 322 km15. 2. 2021: 431 031 km15. 2. 2022: 573 587 km13. 2. 2023: 694 800 km13. 2. 2023: 694 801 km2. 2. 2024: 799 756 km31. 1. 2025: 889 873 km3. 2. 2026: 977 168 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
3. 2. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Písek (č. 3318) 977 168 km způsobilé bez závad 3. 2. 2027
19. 3. 2025 Technická silniční kontrola Plzeň (č. 7703) – způsobilé bez závad
31. 1. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Písek (č. 3318) 889 873 km způsobilé bez závad 31. 1. 2026
2. 2. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Písek (č. 3318) 799 756 km způsobilé bez závad 2. 2. 2025
13. 2. 2023 Pravidelná STK Písek (č. 3318) 694 801 km způsobilé bez závad 13. 2. 2024
13. 2. 2023 Měření emisí Písek (č. 430519) 694 800 km způsobilé bez závad 13. 2. 2024
15. 2. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Písek (č. 3318) 573 587 km způsobilé bez závad 15. 2. 2023
15. 2. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Písek (č. 3318) 431 031 km způsobilé bez závad 15. 2. 2022
23. 3. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Příbram (č. 3201) 292 322 km způsobilé bez závad 23. 3. 2021
27. 3. 2019 Měření emisí Příbram (č. 421111) 139 001 km způsobilé bez závad 27. 3. 2020
27. 3. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Příbram (č. 3201) 139 001 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
27. 3. 2020
30. 4. 2018 Před schvál. tech. způsob. vozidla Jihočeský kraj (č. 3307) 467 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 370 04, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-18-04-5680
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2019
  2. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Obaly Blatná s.r.o. (IČO 45807671)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 3. 2020 · stanice: K PODLESÍ 539, 261 01, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-19-03-0239
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2021 · stanice: K PODLESÍ 539, 261 01, PŘÍBRAM VI · protokol CZ-3201-20-03-0195
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2022 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-21-02-0141
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2023 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-22-02-0151
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2024 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-23-02-0118
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2025 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-24-02-0017
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2026 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-25-01-0318
  10. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nádražní, 302 28, Plzeň · protokol CZ-7703-25-03-0171
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2027 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-26-02-0021
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (52)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R370
Typ
N321
Varianta
C001751152AB3*
Verze
E370MA201B100*
Typ kód
N321
VIN
YS2R4X20005509470
PČV
15187941
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV
Datum 1. registrace
21. 5. 2018
Datum 1. registrace v ČR
21. 5. 2018
Druh (typ)
06 BOČNÍ SHRNOVACÍ PLACHTA
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC13 116
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
272 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
627/2014C
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 1425
Za jízdy
80

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9400/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
5 100
Provozní hmotnost
9435
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7 500/ 6 700
11 500/ 11 500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
31000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 45000
Ložná délka
6950
Ložná šířka
2480
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
295/60 R22.5 / 22.5 X 9.00
295/60 R22.5 [2] / 22.5 X 9.00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
FUTURE-TECH SPOL. S R.O., ČESKÉ BUDĚJOVICE, ČR
Výrobní číslo karoserie
FT-217665-02
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8156-108-00
ES/EU
e4*2007/46*0031*26
Číslo TP
UI628895
Číslo ORV
UAS751898
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
*D.2: N321; C001751152AB3AX; E370MA201B1000D
Vozidlo má na výrobním štítku číslo homologace ES e4*2007/46*0031*26
před dostavbou.
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
Dne 18.05.2018 byla obecním úřadem obce s rozšířenou působností v Českých Budějovicích
pod č.j. ODSH-EMV/14088/2018 schválena technická způsobilost jednotlivého
vozidla ve II. stupni výroby - montáž valníkové nástavby a hliníkové plachtové
konstrukce s úpravou pro boční shrnování plachty.
Současně se doplňují údaje vozidla v kolonkách: 1, 2, 6, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16 a G.

Další ověření (externí odkazy)